Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
:) Nyilván a kérdéshez hozzáfűzött kiegészítésben is direkt nekem írtad ki nagybetűkkel. :) Najó, hagylak mostmár békén. Szia.
2010. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:

Na linkelj be magadról egy képet és megmondom, h szebb

vagy-e nála!

2010. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 A kérdező kommentje:

Nem...a kérdésemben nem azért,ott még nem gondoltam volna hogy valaki ennyire rá fog majd érni,mint Te! Ott csak hangsúlyozni szerettem vna a lényeget.

Linkelni nem fogok,de küldök,ha annyira szeretnéd. Ha az megnyugtat!

2010. febr. 15. 23:56
 34/83 anonim ***** válasza:
85%

A múltkor is volt ilyen kérdés, és akkor az anyja is itt dumált.

Én nem tudok mit mondani, csak azt, hogy egyszerűen ronda, ez van. Legalábbis szépségkirálynőnek az. Nagyon-nagyon férfias. A szépségkirálynő választáson egyébként soha nem az igazán szépek nyernek, hanem akik képesek megtenni dolgokat.

2010. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
Szerintem Farrah Fawcett, Charlie angyalai sorozat, hasonmás akart csak lenni! Megjegyzem, h a magyar versenyen nézett úgy ki, ma már nem akként rohangál a tv-be. Valószínű a nemzetközi esélylatolgatási szempontok miatt nyerte ő pont ezt a (fő)kategóriát. F.F. nagyágyúnak számított a világban a maga idejében...
2010. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább Zsuzsi tetszett jobban,de a legjobban az eddigi királynők közül Bodri Krisztina tetszett.Egyet viszont nagyon elszúrt,nem kellett volna feltöltetni a száját.Amikor megnyerte a versenyt akkor szerintem gyönyörű volt.
2010. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és őszíntén megmondom, hogy nekem sem tetszik Orsi.

A teste tényleg jó, a feje kevésbé.

Meg olyan műnek tűnik az egész csaj.

És a beszéde is kiborító.

2010. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%
Most csütörtökön láttam először tévében a csajt, és az első reakcióm az volt rá, hogy a szomszéd lépcsőházban szebb lányt mutatok, mint ő... Ez nem irigység, engem nem érdekel, ki hogy néz ki, de azért röhelyesnek tartom, hogy szépségkirálynőnek választanak egy jóindulattal is csak átlagos csajt (aki ráadásul buta, mint a tök)...
2010. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel végig megyek az utcán kapásból látok egy tucat olyan csajt aki klasszisokkal jobb/szebb nála. Az FHM-es egyencsajok ideje régen lejárt! F/23
2010. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim válasza:
34%
Szerintem szép
2010. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!