Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Serdült Orsi?

Szerintetek szép Serdült Orsi?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon CSÚNYA! Nem is értem,hogy hogyan választhattak ilyen csúnya lányt Magyarország legszebbjének :S Rá nem tudom csak egyszerűen azt mondani,hogy "nem szép",mert én egyenesen csúnyának látom. Jó....tudom,hogy aki egészséges az nem csúnya...vagyis ezt szokták mondani,de ő akkor is az xD

Tiszta kocka feje van,kínai szeme...olyan lyuk van az állán mint John Travoltának...stb. Engem bosszant,hogy ő lett a Miss Hungary...nem csodálom,hogy a nemzteközi versenyt nem nyerte meg,esélye sem volt sztem. Dehát ilyenek is,csak a magyarok lehetnek,hogy ilyen csúnya lányt küldenek ki a versenyre :S Én azt sem engedtem vna,hogy elinduljon a hazai versenyen !!!!! Vicces...


2010. febr. 15. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

13:21-es!Egyet értek veled!

14:55-ös! Küldök képet,ha írsz egy e-mail címet. Amúgy nem értem,hogy miért akar hirtelen mindenki engem nézegetni,de nem baj,küldök...

15:02-es! Nem értem az első mondatodat...ha megkérlek le írnád,hogy mire gondoltál? Vagy van itt vki,aki esetleg értette?

2010. febr. 16. 15:18
 52/83 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi lettem. Légyszi küldj nekem is képet!
2010. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:

Ok! Küldök. Remélem megirtad a címed,mert én csak azt látom,hogy mindenki képet kér rólam,de eddig senki sem írt e-mail címet.

Egyébként meg nem tudom mi ez a nagy kiváncsiság :D Nem vagyok a világszépe,csak azért,mert azt mondtam h szebb vagyok Serdült Orsinál,szerintem nála szebbnek lenni nem nehéz dolog! Nem tudom,hogy lány vagy fiú vagy...de ha az előző,akkor tuti h még te is szebb vagy nála :D

Na küldöm...ha van cím!

2010. febr. 16. 17:00
 54/83 anonim ***** válasza:
68%
Szegény csajnak elég elb@szott feje van. A testével nincs gond, de ezzel a fejjel tényleg csak a magyarokat járatták le. Még régebben Dammak Jázmint szidták annyian, pedig 1000x szebb, mint ez a csaj...
2010. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim válasza:
100%
hát sztem is nagy túlzás volt őt megválasztani Miss Hungarynek, a feje nekem se teccik, vannak nála sokkal szebbek is
2010. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az e-mail címem:

csigabiga@totalcar.hu


Én is küldöm a képem!

2010. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
Szerintem ő inkább érdekes és karakteres mint szép. Számomra a szép a nőies kecses eleganciát, finom vonásokat jelenti. Szerintem Orsi elég markáns, nem az a lágy vonásokkal megáldott, de csúnyának nem mondanám. Szerintem Budai Zsuzsi arca szebb (bár nekem a haja nem jött be), illetve a harmadik lány, akit sajnos nem reklámoznak annyit, pedig a közönség díjat is elvitte, szerintem neki kellett volna elvinnie a királynői címet. (De számomra a legkiborítóbb akkor is Freire Szilvi volt, aki műmellekkel érkezett, majd a verseny után fogszabályzásra járt.)
2010. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%

Akinek szép, az vagyen fel szemüveget... Inkább választanék egy pasit, mint ezt a nőt... sajnos ez az igazság :S


[link]


16/F

2010. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon csunya!!! Nekem tetszik Freire SZilvia a mumelleivel egyutt, szerintem nagyon kecses.

Nekem Balint Antonia sem tetszik, plane nem fer a fejembe,h miert nem veteti le azt a hatalmas bibircsokot az arcarol???

Szerintem ez a kiranyno valasztas egy nagy bunda. Ismerek miss hungary-t, aki szeretoje volt az esemeny foszponzorjanak.

2010. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

17:35-ös! Elküldtem a képem!

(Már tisztára olyan,mintha hirdetném itt magam :D)

2010. febr. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!