Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

":D Még az iróniát sem érted.


Figyelj! Nincs ízlésed, borzalmasan öltözködsz. Ha jót akarsz magadnak azt az öltönyt is sürgősen kihajítod. Mint valami rossz, lepukkant biztosítási ügynök.

A macsó pózolás sem áll jól."


Szerintem te sürgősen fordulj orvoshoz!

2013. szept. 21. 20:44
 62/71 anonim ***** válasza:

Szia,

A H&M ruháit nagyon szeretem, sokat vásárolok onnan, ha férfi lennék, akkor is sok ruhám lenne onnan, az tuti. :)

Ezt nézd meg, ez az új kollekció, hát van egy-két érdekes darab, de az ingek, zakók nagyon jók.

[link]

A kord nadrág viszont nem túl elegáns, és a zakóhoz nem megy. Nincs vele bajom amúgy.

2013. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, ruha az tényleg szép, de szerintem nem jó hozzá a barna cipő. Fekete jobb lenne, nekem nincs bajom a fekete cipőkkel.
2013. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

"A kord nadrág viszont nem túl elegáns, és a zakóhoz nem megy. Nincs vele bajom amúgy."

Csak a zakót akartam megmutatni.

2013. szept. 23. 02:38
 65/71 A kérdező kommentje:

"nem jó hozzá a barna cipő. Fekete jobb lenne, nekem nincs bajom a fekete cipőkkel."

Nekem inkább a kék ing nem megy a barna cipőhöz.


Nőiből nekem sincs bajom velük, de azt nem hordanék:)

2013. szept. 23. 02:40
 66/71 anonim ***** válasza:

nekem is az ugrott be, hogy színész fejed van:D

szerintem a borosta/szakáll kéne. úgy jobban néztél ki. nem kell minden tanácsot megfogadni, egy pasi igenis kegyen szőrös :)

olyan 30 körüli lehetsz. nem az a tipikus jópasi vagy, de nálam egy esélyt szerintem kapnál. 10/7

L18

2013. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Szia! Végignéztem az összes képedet, kivétel nélkül mind borzalmas, de te nem nézel ki rosszul, sőt! Nem használod ki a lehetőségeidet, sőt, rontasz is rajtuk, de ezen bármikor változtathatsz, holnap, ma éjjel, de akár most azonnal is, és ez lenne a legjobb! Engem nagymamáink férjeire emlékeztetsz, fiatal korukból, a fekete fehér fényképekről. A hajadat én levágnám, de nem teljesen rövidre és hátra zselézném, olyan elegáns fazonra és elegánsan öltözködnék, kérlek a szőrt ne hagyd meg az arcodon! Szerintem nagyon jól is kinézhetnél, az adottságid megvannak!
2013. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a negyedik oldalon lévő képeket nem is láttam, ott tökéletes a hajad! Egyébként én nem mondanálak többnek 25-nél.
2013. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

Szakáll és borosta témában ellenkező válaszokat kaptam:)


Idáig maximum 25-től 35 éves korúig tippeltek, átlagban 28,5 év jött ki. Azt hiszem már ideje lesz megadni, de estig még várok vele.


Köszönöm a pozitív visszajelzéseket!

Kedvesek vagytok!

2013. okt. 5. 06:21
 70/71 anonim ***** válasza:

Ne fáradj, már elárultad, amikor privátot küldtél és a nickedben benne volt a születési éved!

35-36

2013. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!