Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 körül lehetsz.. A külsod teljesen átlagos 10/5 minden egybe véve. Rád nézek, de a tekintetem megy is tovább, nem fog meg benned semmi.
2013. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy a korotokat légyszi adjátok meg.


Gondolom egy ilyen test jobban bejönne neked:

[link]


Ehhez mondjuk sok dopping kell (konkrétan növekedési hormont használ).

2013. szept. 16. 12:08
 3/71 anonim válasza:
Olyan színésznek való fejed van. Amúgy kb. 25 lehetsz.
2013. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:

25-28 évesnek tippelnélek.


A testeddel semmi gond nincs. Fogynod szerintem egyáltalán nem kell, izmosodnod se különösebben, maximum szinten tartani. Esetleg szálkásítani, de szerintem tényleg jól nézel ki alakra. Pontozni nem szeretek, főleg nem testre, mert sokféle bejön.


Az arcod viszont egyáltalán nem tetszik, de hát ez ízlések és pofonok.

2013. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
22N (lemaradt)
2013. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy jó sokat változtál, előnyődre.

Az alakoddal semmi probléma, sőt. Nem is kell már semmit tenni, maximum szálkásítani és vigyázni, hogy ne hízz vissza.

Az arcod? Nem vagy az a tipikus jóképű, viszont a hajad az imádnivaló, nagyon szeretem a göndör hajat. Lehet hogy egy kis borosta jól állna.

Egy kis mosolygás nem ártana :)

Szerintem 28-30 körül lehetsz.

2013. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:

Nekem azon a képen vagy a legszimpatikusabb, amelyiken Kate Moss-sal vagy. A többi képen nem tetszik sem az arcod, sem a tested.

A régebbi képre adok 10/8-at, az újabbakra viszont csak 10/5 jár. Csak az összhatást néztem, testet és arcot egyben.

2013. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:

Komikusan festesz! :D

Nem bírtam ki nevetés nélkül. Ezek a pózok és a nyakig felhúzott boxer a kidudorodó... vel ( [link] )! Jaj, nekem! Ez sok(kk) volt.


33-35-re tippelnélek.

A tested korrekt. Fogynod véletlenül sem kell, sőt! A válladon már így is kidudorodik a csont, ami nem túl szép.


Tartsd meg a formád, sportolj, kicsit hízhatsz is.

A göndör hosszabb haj szerintem nem áll jól, a pofaszakáll (szigorúan önmagában, az arcod oldalán lévő pamacs nélkül!) viszont igen.

Ruhában valószínűleg intellektuálisabbnak tűnsz, én is inkább úgy nézegetnélek, nem így lenge boxerben.


(Egyébként a gimnáziumi évfolyamelsőséggel kérkedni nagyon visszatetsző. Azt sugallja, hogy az égvilágon semmit nem értél el azóta, amire büszke lehetnél.)


29N

2013. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Ez és ez elég ellentétes:):


"viszont a hajad az imádnivaló, nagyon szeretem a göndör hajat"


"A göndör hosszabb haj szerintem nem áll jól"

2013. szept. 16. 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!