Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy 10-15 kg izmot fel kellene még építenem, hogy jó formában legyek.
2013. szept. 16. 23:51
 32/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket!
2013. szept. 16. 23:53
 33/71 anonim ***** válasza:

Szerintem 10-15 kg izom már nagyon sok lenne...

Tök jó vagy így, csak tartsd szinten magad.

A korodat azért elárulhatnád! :)

2013. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Még várok vele, hátha lesz még hozzászóló.
2013. szept. 17. 10:23
 35/71 A kérdező kommentje:

"a gimnáziumi évfolyamelsőséggel kérkedni nagyon visszatetsző. Azt sugallja, hogy az égvilágon semmit nem értél el azóta, amire büszke lehetnél."


Csak azért írtam, hogy ne úgy tűnjön, csak a testem érdekel, az IQ-m meg alacsony.


De szerintem, ha azzal büszkélkedtem volna, hogy Ferrarival járok, az is visszatetsző lett volna sokak számára.


Az oktatással kapcsolatban meg sokkal bölcsebb lettem azóta.

Régen mindig a legjobb akartam lenni. Általános iskolában is folyamatosan a három legjobb tanuló közt voltam az osztályban, mindig csak lányok előztek meg.

Gimnáziumban is kitüntetést kaptam, bár nem tanultam sokat (általánosban gyakorlatilag semennyit sem tanultam, csak az órán halottakra alapoztam).

Nem lett színjeles az érettségim, mert a matek írásbelit elszúrtam, és így pont matekból csak 4-es lettem.


Most már tudom, hogy az egész oktatás egy programozás, állami nevelés. Ha durvábban akarnám megfogalmazni, az embereknek az állam általi idomítása. Régen a kommunista dogmákat kellett megtanulni, most van új történelmünk. Anno nem azért vezették be, mert jót akartak az embereknek. Egyszerűen csak jobban irányíthatóvá akarták őket tenni. És persze több hasznot akartak húzni belőlük.

2013. szept. 17. 10:46
 36/71 anonim ***** válasza:
29 év az átlagolt tipp idáig.
2013. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:

Csináltam egy ilyen összesítést is az eddigiek alapján:


Testre:

A legtöbb válaszoló szerint jó, vagy már túl izmos, nem kövér. Talán 7-9 pontos. Illetve volt egy olyan 7 pontos válaszoló is, aki amúgy átlagosnak tartotta, de az elért eredmény miatt adott ennyit.

Erre nem számítottam, azt hittem, majd jól megkapom, hogy itt pózolok, közben meg alig vagyok izmos.



Arcra:

Átlag úgy 6 pont. Tehát az átlagnál valamivel jobb.

5 és 6.8 közti válaszokkal.


Voltak ilyen válaszok is:


"Kedves"

"Aranyos"


"Olyan színésznek való fejed van"

Ez utóbbiról nem tudom pontosan, hogy jót jelent-e. Gondolom nem szépfiút kellene játszanom szerinte. De az sem mindegy, hogy komikus figurát vagy karakterarcot látott bennem.


Azt tudtam, hogy nem 9-10 pontos, egyszerre kedves és férfias arcom van (mint Brad Pittnek, Richard Gere-nek vagy Tom Cruise-nak), de itt viszont az átlagnál csak éppen jobbnál többre számítottam.


A testem évek alatt kemény, fájdalmas edzéssekkel át tudom formálni.


Viszont az arcomon nem sokat tudok változtatni, maximum frizurával, mosollyal, de az arcberendezésemet nem tudom átalakítani (jó esetleg plasztikai műtéttel:), de annak általában rossz vége lesz).

2013. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

Csináltam utcai fotókat, rövidebb hajjal:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 19. 00:28
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Te az utcán is félmeztelenül feszítesz?
2013. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Így szoktam mászkálni:)
2013. szept. 19. 01:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!