Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyire beteg vagy!
2013. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem tök gáz, bocs..
2013. szept. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

Szia,

Sokkal jobban áll a rövidebb haj!

De tényleg nem kell ennyi hasonló képet feltenni. :)

Nagyon jóll álan neked az elegáns öltözködés, egy jó ing, zakóval, tök jó lenne. :)

2013. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 19. 14:34
 45/71 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy a környezetedtől várod a visszaigazolást és ilyen nagyon...mert elpazarolod vele az energiáidat és másnak adod át az ítélezés jogát magad felett. Soha nem lehet elég jó mindenkinek, mert mindenkinek más az ízlése...ezért képtelenség, hogy mindenkinek elég izmos, elég jó alakú, elég helyes, elég jó frizurájú legyél..Fiatal vagy, helyes, rendben vagy. Ne bizonytalankodj. A fotózás és GYK helyett irány valamerre és ismerkedj! Élvezd az életet, az ízeket, a sportot, a testedet! Sok boldogságot hozzá :-) Mióta nincsen barátnőd és miért vagy bizonytalan magadban?
2013. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:

Köszönöm a pozitív kritikát!


Bizonytalan nem vagyok, csak kíváncsi vagyok a lányok véleményére, hogy mi a jobb frizura, öltözet nekem, meg hogy mennyit erősítsek...

Egyébként a Facebookra is feltöltöm a fotókat, azért is csinálom (igen a boxereseket is).


3 éve nem volt barátnőm. Közben elhunyt édesanyám. Édesapám már gyerekkorom óta, 21 éve nem él. A vállalkozásom is csődbe ment. Úgyhogy nem éltem meg jó időszakot.

2013. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Dupla regisztráció? 0_0
2013. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

Készítettem még ruhás képeket, hátha valamelyik öltözet végre bejön:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Igen, a régi e-mail címemmel is van egy, véletlenül azzal léptem be.
2013. szept. 19. 23:00
 50/71 A kérdező kommentje:

És, hogy a kérdésre is válaszoljak itt is:


Én csináltam a fotókat, elég profi vagyok. 10-es sorozatokat szoktam készíteni álványon, önkioldóval.

Aztán a vörös szemeket leveszem, mert a Canon gép nem mindig teszi meg automatán. Majd Crop-olom ACDSee-vel, és feltöltöm a képeket.

2013. szept. 20. 10:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!