Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

A kérdés amire válaszoltam:):

Ki készíti ezeket a jó minőségű fotókat?

2013. szept. 20. 10:31
 52/71 anonim ***** válasza:
43%

:D Még az iróniát sem érted.


Figyelj! Nincs ízlésed, borzalmasan öltözködsz. Ha jót akarsz magadnak azt az öltönyt is sürgősen kihajítod. Mint valami rossz, lepukkant biztosítási ügynök.

A macsó pózolás sem áll jól.

2013. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy vesztetted el a súlyodat, úgy nőtt az egód, nem?

Az elején még egész szimpi voltál, de könyörgöm, minek ennyi fotó???

A ruhákat meg tényleg cseréld le, nem állnak jól, az öltöny, az ing nagyon jól állna, de más fazon, nem ez az idejétmúlt, régi szabású. Ahogy már írtam, nem kell sok pénz a jó ruhákhoz, nyugodtam menj el turikba, zseniális cuccokat lehet kifogni.

2013. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:

":D Még az iróniát sem érted."


Nem irónia volt, hogy profik a képek. Nagyon is komolyan gondolta a leányzó. Én is azt hittem eredetileg, hogy irónia. Sőt még sokkal rosszabb, mivel azt kérdezte, hogy az Édesanyám -akiről előtte írtam, hogy nemrég elvesztettem- készíti-e ezeket a jó képeket. Mint, kiderült nem olvasta a hozzászólást. Súlyos vita alakult ki itt, és végül hat kérdést törölt a moderátor (ebből az elsőt én kértem).

Ezúton is bocsánatot kérek a lánytól (ő is bocsánatot kért), ne vegye egyáltalán magára amit írtam. Most már nyugodjon meg ő is, mert látom még az előbb is írt egy hozzászólást, amit azonnal törölt is a moderátor a tartalma miatt.

És még egyszer köszönöm, hogy megdicsérte a képeket.

2013. szept. 20. 16:18
 55/71 A kérdező kommentje:

"Figyelj! Nincs ízlésed, borzalmasan öltözködsz. Ha jót akarsz magadnak azt az öltönyt is sürgősen kihajítod. Mint valami rossz, lepukkant biztosítási ügynök.

A macsó pózolás sem áll jól."


Tehát bármilyen stílust veszek fel, nem áll jól. Megértettem.

Legalábbis az a lényeg, hogy vegyek új dolgokat. Valamilyen másfajta színes pólókat vagy minimum egy Zegna de, ha mást nem legalább egy Hugo Boss öltönyt (majd, ha lesz pénzem megteszem, most éppen csődben vagyok, mint írtam is).


Az öltönyhöz hozzá akartam eredetileg fűzni, de nem tettem (látom hiba volt):

1. Nincsenek elegáns ruháim, de egy lány azokat javasolta. Valóban ez egy régi, ahogy meg is állapítottátok rosszallóan (ballagási) öltöny. A nyakkendő, meg egy selyemnyakkendő. Az öv egy új olasz bőröv, a táska pedig egy teljesen új 80 ezres Les Aris bőr aktatáska. Ezekből viszont elég sok rajtam maradt, mert bőrdíszműves boltom is volt.

Csináltam egy újabb zakós képet (a szemem azért olyan rajta, mert 3 órát aludtam a fotó előtt), ehhez már nem öltöztem át, gondolom majd most is kapom a kritikákat. Ez ugyanis a bátyám egyik ~8 éves vagyonőri zakója. Ő szerencsére 6 éve már Londonban él. Illetve most átköltözött Birminghambe."


[link]

2013. szept. 20. 16:24
 56/71 anonim ***** válasza:

"Szerintem ahogy vesztetted el a súlyodat, úgy nőtt az egód, nem?"


Azok után amiken átmentem (ahogy írtam): elhagyott a barátnőm 3 éve, csődbe mentem, és ha ez nem lenne "elég" elvesztettem az Édesanyámat tavaly márciusban, majd egy antidepresszánstól 25 kg-ot híztam pár hónap alatt, az önbizalmam 0 volt. Szerintem ezek után erősen pozitívumként értékelhető, hogy sokat nőt az önbizalmam.



"Az elején még egész szimpi voltál, de könyörgöm, minek ennyi fotó???"


"Elnézést", a fotózás a mániám, azért van ennyi kép. De szerintem még mindig ezerszer jobb, mintha mobillal készült, f*s minőségű, meg tükörből fotózott képeket raktam volna fel magamról. És még olyat is láttam, aki a telefon kijelzőjét nézte fotózás közben.

2013. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

Erre elfelejtettem válaszolni:

"nyugodtam menj el turikba, zseniális cuccokat lehet kifogni."


Itt mindenhol angol használtruha boltokat-áruházakat látok mostanában (Még a Sugár üzletközpontban is van egy HÁDA néven, le is fotóztam úgy, hogy a bátyám előtte állt:


[link]


Kint ugyanis ilyen nincs, az ott kidobott, és konténerekben gyűjtött ruhákat hozzák ide eladni.


Eleve sokkal olcsóbbak ott a ruhák. Rendszeresen 70%-90-os akciók vannak.

Például a SportsDirect-ben vett nekem egy Fila bőr(bevonatú) Classic cipőt 6900 Ft-ért, amiért itt kb. 26 ezer Ft-ot kérnek.


Igaz, a szolgáltatások egy része a jóval magasabb fizetések miatt drágább kint.

Pl.: A taxi Londonban négyszer drágább, mint Budapesten.

Még Birminghamben is kétszer drágább.

Egy sima férfi hajvágás meg nem 2 ezer Ft, hanem 6 ezer.

2013. szept. 20. 18:25
 58/71 anonim ***** válasza:

Szia,

Én javasoltam az elegáns öltözködést, és én írtam, hogy nőtt az egód. :) Ami tényleg érthető valamennyire, mert tényleg értékelendő ez a sok fogyás és változás.

És részvétem egyébként.


Ez az utóbbi zakó tényleg jobb és jobban is áll. De a nadrág nem jó, és ne húzd ennyire fel.

A sportos öltözködést szerintem felejtsd el, ezek egyáltalán nem férfiasak szerintem, Fila, stb. persze sportoláshoz oké, de nem utcára.

Nem kell se Hugo Boss, se Ermenegildo Zegna ruhákra költeni, ezek árának töredékéből is nagyon jó ruhákat lehetne venni, ha már ragaszkodsz a márkához, akkor pl. a Zarában, tessék:

[link]

De mondom, szerintem nem a márka a fontos, turiban nagyon jó ingeket lehet kifogni.

2013. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:

"És részvétem egyébként."

Köszönöm!


"a nadrág nem jó"

Az egy fekete Red Star kordfarmer, az volt éppen rajtam.


"De mondom, szerintem nem a márka a fontos, turiban nagyon jó ingeket lehet kifogni."

Turival nem fogok találkozni, mert év végéig kiköltözöm én is Angliába (ahogy a másik bátyám is).


H&M-ről mit gondolsz?

2013. szept. 21. 13:00
 60/71 anonim ***** válasza:

Nyilván Zegnát akkor veszek, ha sok pénzem lesz újra.


Bár csak alkalmanként hordanám.


Ehhez mit szólsz?: [link]


A cipő is tetszik, mert mindig barna bőrcipőt hordok. A fekete olyan nekem, mintha valami munkás vagy kéményseprő cipője lenne.

2013. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!