Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mennyi...

Lányok, szerintetek mennyi idős vagyok? Továbbá mennyi pontot adtok a külsőmre 1 és 10 közt? Külön arcra és testre. Illetve sokat kellene-e még fogynom, és izmosodnom? 180 cm magas vagyok és most 82,5 kg. Már 25 kg-ot leadtam.

Figyelt kérdés

Ide is felraktam, már alapban fotókkal. Ugyanis kaptam egy-két privát üzenetet, és soha nem bírtam kiemelni, közben meg elsüllyedt a kérdés.


[link]


Eléggé megosztottam ott a lányokat (konkrétan kettőt).

Az első 18 éves lány 10/7-et adott a testemre és szerinte izmosodnom kellene még. Az arcomra azt írta aranyos. Illetve, hogy szakáll és hónaljszőr nem kellene. Ezeket a tanácsokat megfogadtam. Ja és az első képen 3 és fél évvel fiatalabb vagyok (Kate Moss társaságában Londonban).


A második szinte semmire nem válaszolt. Viszont 10/1 pontot adott talán összesítve. Hogy mi volt a problémája, még nem derült ki.

Ja és eszes is vagyok (lehet, hogy "izomagyúnak" gondolt), Villamosmérnökire jártam, bár abbahagytam, mert nem tetszett. Gimnáziumban viszont többször évfolyamelső voltam.


Beszóló kritikákat nem várok, de ha olyat írtok, legalább indokoljátok meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. szept. 16. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:

"Így jobban látszódnak az alkar izmai:)"


Ha-ha! Kevesebb nőt érdekel, mint gondolnád! ;)

2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:

Köszi!

Oké, értem, miért nem mutattad a homlokod :)

Jól áll, úgyhogy tessék csak bátran mosolyogni!

Jó lenne ha tudnál igányesebb ruhákat is hordani, hidd el, az még vonzóbbá tenne, az igényes ruházat nem a pénzen múlik!

Amúgy a kicsit rövidebb haj jobban állna szerintem!

2013. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
0%
10/2
2013. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:

Úgy érted, Kate Moss viaszszobrának társaságában, igaz?

Am az új képeken sokkal fiatalabbnak nézel ki, mint a 3 évvel ezelőttin, jobban áll ez a haj meg a szakáll hiánya. A tested szerintem átlagos, de szép eredmény, ha azt nézzük, milyen volt, úgyhogy én 10/7-et adnék rá. Az arcod 10/6.8.

Am nekem mentálisan nem tűnsz a legstabilabbnak, bocs!

2013. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a ruhatárad sürgősen cseréld le, mert tényleg látszik, hogy lógnak rajtad a cuccok és ez nem túl igényes.

Izmosodnod, fogynod szerintem már nem kell, sőt, az én ízlésemnek talán sok is kissé az izom..

Nekem bocsi, de elég unszimpi, hogy minden képen így feszítesz.

Ezeket leszámítva nincs veled komolyabb gond, de nincs benned semmi olyan sem, ami megfogna.

2013. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

10/2

Időpont ma 17:32


"Hosszú válasz volt"

Test vagy arc?

Hány éves vagy?

Gondolom te topmodell vagy, és Brad Pitt-re is max 6 pontot adnál.

Abból is kettőt csak azért, mert szupersztár.

2013. szept. 16. 19:17
 27/71 A kérdező kommentje:

"Am nekem mentálisan nem tűnsz a legstabilabbnak, bocs!"

Ezt, mire érted?

2013. szept. 16. 19:19
 28/71 A kérdező kommentje:
Ja és igen, nem élőben, csak a Madame Tussauds-ban.
2013. szept. 16. 19:22
 29/71 A kérdező kommentje:

"az én ízlésemnek talán sok is kissé az izom"


Szokták mondani, hogy a nők nem szeretik a nagyon izmos pasikat, a válaszok alapján úgy tűnik ez igaz.


Ha rajtam sok van, akkor Colemanhez (8-szoros Mr. Olympia, 178 cm magas, a versenysúlya: 132 kg, felkészülési időben: 150 kg-os), mit szóltok?: [link]

2013. szept. 16. 19:58
 30/71 anonim ***** válasza:
76%

Most nem azért, de attól, hogy van, aki izmosabb, mint Te, nekem még ugyanúgy túl izmos vagy.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy nem tetszik a göndör a haj, erre mutatnál egy göndörebb hajú pasit. A lényegen nem változtat, nyilván ez az izom pláne túl sok..

2013. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!