Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy hogy nézel ki. Ha van képed is, kirakhatod, de nem szükséges. Csak annyit írj le, hogy hány cm vagy, hány kiló, milyen színű a szemed, milyen a hajad (szín, és forma, hosszúság). Bőröd sötét, világos? ÉS meg vagy elégedve önmagaddal?
2011. aug. 11. 07:52
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
jah és 18 vagyok
2011. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Istenem, iszonyatosan nevettem, amikor elovalvastam, amit a zárójelbe írtál :DD

A kérdésedre a válaszom:

170 cm vagyok és 62 kg, körte alakom van.

Szürkéskék szemem van, a hajam sötétszőke, és a lapockámig ér. Lépcsőzetesre van vágva, és egyenes frufrum van.

Meg vagyok elégedve magammal, szeretek a tükörbe nézni. :) Egyedül a körte alakommal nem vagyok kibékülve, de megfelelő ruhákkal kihangsúlyozom az előnyös adottságaimat. A legjobban a szemeimet, a hajamat és a számat szeretem magamon, valamint a stílusomat. :)

15/L

2011. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

ma 17:05

akkor örülj neki :D én néha még ennek is örülök, nem mindig volt ez így :)

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
kb:164/51 derékig érő fekete haj(hullámos,néhol egyenes,főleg elöl)ezt dicsérik,szerintem meg lapos.világos bőr(ez tetszik).barna szem,vastagabb,legörbülő ajkak,karikás szem-nem szép,barátságtalan arc.Nem vagyok elégedett,sem lelkileg,sem arcra.A testem meg nem érdekel,vékony vagyok,ennyi elég. 24L
2011. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

-176cm

-50kg

-feketés mellig érő hajam ilyen formályú: [link]

- kreol bőröm van

-vékony,és izmos testem van (heti 5 futás,pilates)

-kék a szemem

- nincs bőrhibám(pattanások vagy ilyesmik)

-megvagyok elégedve magammal :)

15/L

2011. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
09:48 vagyok, akinek fenékig érő haja volt. [link] egy kicsivel ennél hosszabb volt, akkor már vörös. Tudom, hogy visszanő, de nagyon megbántam, általában úgy hordtam, hogy befontam. Most már csak akkor fogom levágni, ha töredezett.
2011. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

165 cm 67 kg, vállig érő szőke tépett haj, zöld szem, világos bőr.

Nem vagyok megelégedve magammal (utálom a testem, és nem azért, mert nem vagyok 50 kg, ha annyi lennék, se változnának azok a dolgok, amikkel nem vagyok megelégedve:-S)

2011. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

167 cm vagyok

42-45 kiló(nem tudom pontosan)

a bal szemem mogyoró barna, a jobb fekete

szőkés-barna hajam van(eredetileg barnás-vörös), nincs fazonra vágva, hátam középéig ér

Elég világos bőröm van

És igen a külsőmmel szinte teljesen meg vagyok elégedve, leszámítva a pattanásokat, de majd el múlnak gondolom... 15l

2011. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
188 Cm barna haj nem vagyok kover inkabb soványab hus ra gondolva izmos:P kockás has 75 kg kb 7 cm hoszu meg vok elégedve mert mondták hogy szép az alako stb csak nem tetszik h ennyire magas vok 14/F épp azért et 14 vok és majdnem 190 gáz:( nem?:D
2011. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
15/L vagyok. 153 cm, 58 kg, kék szem, hamvasszőke félhosszú egyenes haj, világos bőr, és nem vagyok megelégedve a körte alkatommal.:)
2012. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!