Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézel ki? és milyen a párod?

Hogy nézel ki? és milyen a párod?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a szépséget tekintve kérdezed. Hát magamnak teljesen objektíven egy 6-ost adnék szépségre, tehát ha találkoznék magammal az utcán nem lennék elragadva tőle. és ez nem az abróbb szépséghibákért van, hanem úgy összességében. Arc szépsége, plusz test. Kicsit sovány vagyok :(

A párom szépségre kb 9. Ő is sovány picit, amúgy arcra 1O* :)

22/L

2011. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy nézek ki mint egy arab mexikói. A párrom meg mint egy ázsiai. :D kielégítő a válasz.
2011. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most képeket vársz, hogy azon perverzkedj, vagy mi?
2011. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

viszonylag magas vagyok, szőke és kék szemű, jó alakú [de kis mellű >.<] a párom barna hajú és kék szemű, sportos, magas.


sokan azt mondják hogy úgy nézünk ki együtt mint barbie és ken. xD

2011. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

párom kék szemű, kis szakálla, borostája van néha az állán, írtó helyes pofija van és gyönyörű mosolya, jó a kisugárzása nagyon, de nem egy macsó

barna haj, fehér bőr, de nekem az tetszik, mindenkinek más áll jól

178 magas és kb 70 kg

nagyon őszinte, hűséges ember, neki nem számítanak a nagy mellek, nem szexcentrikus, sose csalt meg senkit, érzelmes, szereti a romantikus filmeket is, tálcán hozza be nekem a kaját, meg a kávét :)

fél évvel fiatalabb nálam, de nem baj mert én letagadhatok vagy 7-8 évet a koromból, 25 évesek vagyunk,

én baba arcú csaj vagyok, 164 cm, 50 kg kb., kék szemű, azt mondják jó ak isugárzásom, és h bombázó vagyok ahozk épest, hogy alig msinkelem magam (vagy nem is) sosem szoliztam, nagyon fehér porcelán bőröm van, pisze orrom,

vállig érő tépett egyenes aranybarna hajam

(nem festem)

nincsenek nagy melleim, de formásak, arányosak, olyan körte alkat vagyok, hosszú hát, izmos combok, kerek popsi, széles csípő

rövid de karcsú derék, lapos has

a nyakam kicsit hosszú, bár jobban örülnék neki ha kicsit nagyobb világosabb szemeim lennének, hosszabb szempillám, keskenyebb gömbölyűbb állkapcsom, nagyobb cicik

bár párom nem szereti a nagy ciciket, se a mű melleket

2011. márc. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!