Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy hogy nézel ki. Ha van képed is, kirakhatod, de nem szükséges. Csak annyit írj le, hogy hány cm vagy, hány kiló, milyen színű a szemed, milyen a hajad (szín, és forma, hosszúság). Bőröd sötét, világos? ÉS meg vagy elégedve önmagaddal?
2011. aug. 11. 07:52
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

-162cm/58kg

-Sötétbarna szem

-Sötétbarna vállig érő haj, enyhe frufruval

-Világos bőröm van, de nem hófehér

-Már rengeteget fogytam, de még 6 kilótól meg szeretnék szabadulni. Akkor elégedett leszek magammal teljesen! :)


20/L

2011. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
176cm magas vagyok, 82kg. Világos kék szemem van, világos barna hajjal. A hajam elől kb 1centire van a szemöldökömtől, oldalt kicsit fölvágva a fülemnél körbe. Egész világos színű bőröm van... nem nem vagyok megelégedve magammal, majd ha 385kgot emelek egy kézzel mint egy csimpánz akkor majd mondhatom azt, hogy igen mostmár jó vagyok.
2011. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

163cm vagyok

45kg

5 évig versenyszerűen táncoltam hip-hopot, így az alakommal teljesen meg vagyok elégedve

barna szem (rengetegen mondták, hogy őzike szemem van)

világosbarna haj, köldökömig érő tépett fazonú

kreol bőröm van


19/L

2011. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

173 cm, 64 kg, világos bőr szeplőkkel, vörös hosszú haj,oldal frufru, barna szem, ovál arc.

Maradjunk annyiban, vannak olyan napok, mikor nem érzem magam jól a bőrömben!De ki az, aki minden nap tökéletesnek érzi magát?

2011. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Még jöhetnek. Akkor most én jövök:

-168 cm

-50 kg

-tengerkék szemem van

-fenékig érő, hullámos, sötétbarna hajam

-közepesen barna bőrű

Én teljesen ,eg vagyok magammal elégedve.

2011. aug. 11. 08:16
 6/50 anonim ***** válasza:
55%

azért feltenni egy kérdést,hogy utána itt fényezd magad elég ciki...bocsi,de ez nagyon átlátszó...

amúgy megértem h megvagy elégedve magaddal,ha ez mind igaz.,..bár elég picike vagy

2011. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

162 cm, 49 kg, derékig érő platinaszőke haj, zöld szem, télen fehér, most pedig barnás bőr, arcom szép és az alakom is, mellem is van. :) Mindenki nagyon szépnek talál, én is meg vagyok elégedve magammal (nagyjából, persze).


2OL

2011. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, és ha csak ezért vagy itt, akkor más kérdést nézegess.
2011. aug. 11. 08:43
 9/50 A kérdező kommentje:
És én sem vagyok tökéletes. Anyajegyes vagyok eléggé, kis melleim vannak, és talán nagyobb a fülem az átlagnál. De elfogadom, és elégedett vagyok magammal.
2011. aug. 11. 08:45
 10/50 anonim ***** válasza:

-163 cm vagyok

-52kiló

-Zöldes-kékes-szürkés

-Hajam színe barna,vasalva kb mellig ér,fokozatos,féloldalas frufruval.

-Bőröm világos,sajnos nem tudok leégni,se barnulni nem.

-Ha nem lenne nagy orrom,szép lenne az arcbőröm,nemlenne narancsbőrös a fenekem-lábam,és nőnék még 10centit,és nagyobb lenne a mellem,jó lenne :) .Válasz: Nem vayok megelégedve magammal,de elkell magamat fogadnom..

2011. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!