Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagy? Hogy nézel ki?

Szép vagy? Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, milyen a hajad, alakod, arcod. Hány pontra értékeled magad? Milyen magas vagy és hány kiló? Köszi a válaszokat:)
2011. febr. 2. 20:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Magas,vékony:172cm,51kg

Hosszú fekete haj,világos bőr és sötétbarna szem. :D


15/L

2011. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
A hajam sötétszőke,a szemem zöld.165 cm magas,70 kg vagyok.Melltartóm mérete 80/c-d.Arcom ovális,alkatom sportos.Alapjában elégedett vagyok,de tavaszra kicsit fogynom kéne.
2011. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%

Szia. 18 éves lány vagyok. 170 centi, 55 kiló. Hajam irigylésre méltó, vörösesbarna, többnyire egyenes, hosszú, kb. lapockám aljáig ér, és nagyon egészséges. Szemüveges vagyok, felül fekete, alul ezüst kerettel, kicsit szögletesebb, vékony, és öltöztet. Szóval jól áll, nem is tudom anélkül elképzelni magam :) Arcom így 18 éves koromra igencsak megnőiesedett, lefogytam belőle, szerintem nagyon szép, a szemeim szép barnák, a szemöldököm is jól néz ki. Egyáltalán nem sminkelek, soha, sehova. Egyfolytában vigyorgok, mosolygok, szép fehér fogaim vannak, bár az első kettő metszőfogam között van egy kis rés, de felejthető. :)

A melleim 75/b-sek, és nagyon szeretem, mert megy az alakomhoz, ami karcsú, bár a fenekemre most kezdtem gyúrni kicsit, hogy szép formás legyen :) én nagyon szeretem a testemet, és megküzdenem sem kellett érte. Nem igazán hízok, így nyugodtan ehetek sok mindent :) Az egyetlen dolog, ami kicsit zavar, hogy hanyagtartásom van. Azon dolgozom, próbálom kihúzni magam. De amúgy annyira nem észrevehető, csak én látom.

én 10/9-re értékelem magam, mivel teljesen természetesen is szépnek tartom magam, és mások is. még egyszer kiemelném, soha nem sminkelek(SEMMIT), nem is vasalom a hajam, meg semmi.

ja, és csupa szeplő vagyok.

az arcom meg karakteres. nagyon különlegesnek tartanak. és én is kezdem annak tartani magam. soha nem láttam még ilyen szeplős embert. :)


és ami a legfontosabb, soha nem hangoztatom ezt. :D szóval nem vagyok beképzelt. csak ha már megkérdezted, valakinek végre leírhattam! :)

2011. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Igen
2011. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Haj: barna, egyenes, középhosszú

Alak: homokóra forma, csak a télen fölcsusszant rám pár fölös kg. És sajnos kicsi a mellem.

Arc: ovális arc, nagy, kék szemekkel. :)

159 cm vagyok, ehhez 50 kg.

10-ből úgy 6-ot adnék magamnak.

2011. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
176 cm, 55 kg. Karakteres arcom van, kék szemem, hátközépig érő vörös hajam(festett, eredetileg középbarna). Az alakommal elégedett vagyok. kicsi/közepes mell, vékony derék (fűzöm is, most az 55 a célkitűzés), szélesebb csípő - kicsit inkább körte alak, de nem baj, nem szeretnék nagyobb melleket. Has meg combizmom van, mert tornázok minden este valamennyit. Pontozni inkább nem pontoznám magam, mert úgy gondolom, hogy a szépség relatív. A lényeg, hogy elégedett vagyok így magammal, de ha nem lennék is tennék ellene:) 22/L
2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat is!
2011. febr. 2. 20:29
 8/39 anonim ***** válasza:

alakom: magas,vékony.az alakommal teljesen meg vagyok elégedve,csak a mellem kicsi.:S

magasság: 165cm

súly: 48kg

hosszú,barna haj,kerek arc,zöld szem.

nem szeretem: az orromat;a hajamat,mert nem dús;a kis melleimet.

szeretem: az alakom,a lábaim,a hasam,a szemem,alapjában az arcom.

7-8/10

2011. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Test: 167 cm magas vagyok, 57 kg, és állítólag vékony.

Haj: kicsivel váll alá érő, egyenes, barna.

Arc: szív alakú.

Szem: nagy, zöld.

Orr: kicsi, pisze.

Ajak: telt, rózsaszín.

2011. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szia(:

Magam szerint nem vagyok szép..mások viszont azt mondják hülye vagyok..

Amúgy a hajam világosbarna középhosszú, emellé zöld szemem van és világos bőröm. Alakom nem tetszik..a 163 cm-emhez 60 kg vagyok, ami magamon nézve sok :/ Arcomat sem találom szépnek, mert nagyon husosnak és mellé a szemeim is karikásak :/ Tíz pontból 5-öt adnék magamnak :)

2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!