Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagy? Hogy nézel ki?

Szép vagy? Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, milyen a hajad, alakod, arcod. Hány pontra értékeled magad? Milyen magas vagy és hány kiló? Köszi a válaszokat:)
2011. febr. 2. 20:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok(159cm),homokóra alakom van(52kg). Hosszú(mell alá ér) egyenes sötétbarna hajam és nagy kékes zöld szemeim vannak. Nem tartom magam különösebben szépnek,zavar hogy vékony és kis szám van és hogy néha szinte kezelhetetlen a bőröm. Viszont imádom,hogy nagyon pici,törékeny kezeim vannak :D

10/6,5

16L

Te kérdező?

2011. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Haj: vállig érő, középbarnától egyel sötétebb árnyalat, szép egészséges, hullámos

Szem: vörösesbarna de néha aranybarna, mandula

Arc: szív alakú, alul vastag az ajkam, fölül egész vékony, az orromat tartom kicsit furának, de van akinek így tetszik;) és a homlokom kicsit magas, de egy oldalfrufruval megoldottam

Szemüveges vagyok, alul nincs kerete, a többi része fekete, Retro gyönyörűség, nem válnék meg tőle semmiért, max. egy Raybanért:)

Az alakommal egészen elégedett vagyok, 162 cm-hez 60kg, de előnyösen oszlik el, 75-80/Bs a mellem, ami a testemhez kicsit nagy:S Szeretem, hogy tökéletes homokóra alakom van (102/79/102), és szerencsémre a fiúk is szeretik;)

13L

2011. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én 175 cm vagyok (jó magas:D), hozzá 62-63 kiló, amiből szeretnék leadni, hogy 60 legyek, és főleg feszesíteni. A magasságomat nagyon szeretem. Vörös, göndör, hátközépig érő hajam van, amit imádok, fehér bőröm és barna szemeim. Az orromat nem szeretem, mert nagy, a fogaimat azért szeretem, mert fehérek és egészségesek, de kissé csálék, a melleim pedig sajnos kicsik:( Vannak napok, hogy elégedett vagyok, de van, hogy lehúznám magam a vécén:D
2011. febr. 2. 20:50
 14/39 anonim ***** válasza:

169 cm magas,48 kg.A hajam barnás szőke,félhosszú,mintha melírozott lenne csak sokkal szebb,természetesebb és nyáron szőke.A szemem színváltós de legtöbbször kék.Az arcommal teljesen megvagyok elégedve,a számat nagyon szeretem mert elég telt.A bőröm nagyon világos a szám pedig piros:D

Egyedül az zavar hogy kicsi a mellem de remélem még fog nőni.

8,5/9 és 16/L

2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett magammal..168 centimhez 88 kiló vagyok,ezen igyekszem változtatni.Arcomat szeretem..pisze ott,kékes-zöldes-szürke szem ívelt ajkak.A hajam szép,ápolt.Az alakom amúgy homokóra.Ha leadok 30 kilót még idén,akkor 10/8-9-et adnék(nem nagy képűség,mindenki szerint ritka szép arcom van. :) ) De így,hogy bőven van rajtam felesleg így 10/6.

18L

2011. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
190+ magas, 100 kiló, de emellett 14%-os csak a testzsírom. Rövid haj, kigyúrt, az arcom nem szeretem. 7-8 pont, ha tetszene az arcom, akkor simán 10.
2011. febr. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, 174 cm és 52 kg.Barna haj és szem.Szerintem jó alakom van,nem vagyok túl vékony,de súlyfelesleg sincs rajtam,illetve elég nőiesek a domborulataim:) Egészében véve 8 pontot adnék magamnak.Az emberek általában 8-9-re értékelnek,ami szerintem reális.
2011. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Magasság:165cm

Súly:63kg

Hajszínem világos szőke(eredeti), szemem zöld, emellett szép macskás, ajkaim teltek. Az állkapcsom és a járomcsontom karakteres. Szemüveget viselek. Melleimmel elégedett vagyok, feszesek, normális méretűek. Karjaim, lábaim formásak. Ha a derekam karcsúbb, a csípőm pedig szélesebb lenne, teljesen elégedett lennék magammal. 10/8.

2011. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

magasság: 160 cm

Súly: 52 kg

Járok konditerembe rendszeresen, úgyhogy amit lehet, azt igyekszem kihozni magamból. Nem vagyok 100%-osan elégedett, de próbálom magam elfogadni.

Az arcom átlagos, fehér bőr, barna szem, és hosszú egyenes barna hajam van.

2011. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagyok (egyébként modellkedem,de nem ilyen szar cégeknél hanem párizsi,milánói stb.)

176cm 49kg hosszú láb,kéz, hátközépig érő hullámos haja, semmi mitesszer,pattanás az arcomon,,nyúlánkabb testalkat

2011. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!