Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondoltok,...

Lányok, ti mit gondoltok, mikor egy lány ismerőstök/barátnőtök megdícsér, hogy milyen jól nézel ki/ milyen szép ez a ruha?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

attól függ, ki mondja...ha rosszakaróm, akkor lehet, h csak gúny az egész, de ha egy barátnőm vagy olyasvalaki, akivel semleges viszonyban vagyok, akkor elhiszem neki és jól esik :) Esetleg lehet még az irigység jele, de ez nem változtat azon,hogy TÉNYLEG jól nézek ki, mert akkor nem mondaná senki.

Egy nőtől még jobban esik a dicséret, mint a férfitól, mert a nő jobban ért hozzá, és sokkal őszintébb. A pasik néha csak azért mondják,mert azt hiszik ezt várjuk el, vagy úgy érzik, valahogy "nyalizni" kell. De egy másik lány akkor mond ilyet, ha tényleg így van.

2009. okt. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, hogy komolyan gondolja és sajnálom, hogy ennyire fontosak a külsőségek neki. Szóval inkább fáj, mint örülök neki. Utálok jól kinézni.
2009. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Ugye milyen izgi ez a téma. Aztán ha egy fiú mondja egy másik fiúnak, h valami jól áll rajta vagy csinos, na ott mindjáért indul a fúbuxi-zás.

DE ny-e-i országokban meg tapasztaltam én azt h úgy tűnik ez is magyar specialitás, ugyanis ott érdekes a srácok ugyan úgy dícsérik egymást mégse buxizzák le miatta.


Na de érdekes a jelenség nem? Hogyan viszonyulnál ahhoz, ha egy fiú dícsérne meg, hogy milyen csinos vagy (fiú létedre persze)?

2009. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

A nő őszintébb egy másik nővel?? A nők fúrják a lehető legjobban egymást, semmi összetartás nincs közöttük.

Gondolom ismeritek ezt a viccet:


NŐK KÖZÖTTI BARÁTSÁG:


Egy napon a feleség nem jött haza, mire a férj megkérdezte, hol aludt. A felesége azt válaszolta, hogy az egyik barátnőjénél. A férj felhívta a tíz legjobb barátnőt, de egyik sem igazolta ezt.


FÉRFIAK KÖZÖTTI BARÁTSÁG:


Egy napon a férj nem jött haza este, mire a felesége megkérdezte, hol aludt. A férj azt válaszolta, hogy az egyik barátjánál. A felesége felhívta a 10 legjobb barátját. 8-an igazolták, hogy ott aludt, 2-en, hogy még most is ott van...

2009. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

08:27, mi legfeljebb olyanokat szoktunk mondani egymásnak, hogy "jól tartod magad". Vagyis úgy egészében az embert dicsérjük. Ezzel nincs semmi baj. De ha valaki kifejezetten a hajamat vagy a ruhámat kezdené dicsérgetni, pláne "de csinos vagy" beszólásokkal tarkítva, az tuti fartúró. :D

Szóval ez is szituációfüggő, egy "jó ez a cipő, hol vetted?" kiszólás biztos nem vált ki ilyen hatást.

2009. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Megköszönöm és örülök neki. ha nő dícséri meg a ruhádat, azt általában komolyan is gondolja. ha nem tetszene neki, akkor nem mondana semmit vagy olyan hangsúllyal mondaná, amiből leszűröm, hogy gúnyolódik.
2009. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a eddig válaszokat, én szeméylszerint úgy vagyok vele, mint a 6. válaszoló, de érdekes, hogy milyen sokan negatívan állnak hozzá.
2009. okt. 20. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Bennem sem kelt negativ érzéseket.Megköszönöm,és örülök,hogy ma sikerült mindent megtennem azért hogy jol nézzek ki-mások szerint is.:-) Ha valaki gúlyodóik,azt le lehet vágni
2009. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, eza negatívság elszomorító.

Én egy srácnak is (mármint fiú haveromnak is) simán megmonmdom, ha van egy klassz új nadrágja és jól áll rajta pl, és mégsincs buxizás. Csak sokan olyan furcsák .... de hát kellemesebb szidni a másikat, ez tény :)

2009. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért pontozzátok itt le az őszinte válaszokat? A kérdés az volt, mit gondolunk. Nem az, hogy mi a helyes.

Nem kéne szidni azt, aki nem öltözik szép ruhákba, szerintem sokkal fontosabb, hogy tiszta legyen, és a fejében rend legyen! A mai hiúság beteges, többet foglalkoznak a fiatalok a külsejükkel, mint a belsővel. Azért kellene dicsérni a másikat, amiért megdolgozik, amiről tehet, ami a belső tulajdonságaiból fakad.

2009. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!