Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy hogy nézel ki. Ha van képed is, kirakhatod, de nem szükséges. Csak annyit írj le, hogy hány cm vagy, hány kiló, milyen színű a szemed, milyen a hajad (szín, és forma, hosszúság). Bőröd sötét, világos? ÉS meg vagy elégedve önmagaddal?
2011. aug. 11. 07:52
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
*vagyok
2011. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

-165 cm (kb., de 2 hónapja mértem magam és azóta biztos nőttem)

-51 kg

-szürkés kék a szemem

-ilyen barnás-szőkés a hajam, olyan, mintha melírozva lenne :D És tegnap óta van lépcsőzetes oldalfrufrum baloldalt. A felső réteg rövidebb, mint az alatta lévők, kb. a lapockám aljáig ér, de mindig előre rakom, így a mellkasomig ér.

-Nem vagyok olyan barna, hogy látszódjon, hogy napoztam, de nincs olyan zombiszínem se. :D

Nem vagyok megelégedve magammal, mert hiába szép a hajam és a szemem, mert széles vagyok - nem kövér, széles a csípőm és a derekam is egy kicsit -, kicsi a fejem és ronda az arcom. :,s

2011. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

160 cm

51 kg (jelenleg, de általában 1-2 kiló plusz-minusz) :D

hátközépig érő tépett fazonú, tépett frufrus festett barna haj

közepesen barnás bőr (szoli+strand)

(sokak által nagyon szépnek mondott) világoskék szem

kis mell, kerek fenék

lenne mit változtatni magamon, nem vagyok tökéletesen elégedett, de elfogadom magam ilyennek, mivel 26 éves anyukaként sokan meg nem mondanák rólam, hogy van egy több mint két éves kisfiam. :)

2011. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Kép rólam, és a kisfiamról. :) [link]
2011. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

163 cm

55 kg

zöldesbarna szem

festett vörös haj, ami a vállamig ér, oldalfrufrum van

A bőröm világos

Nem vagyok megelégedve magammal, ezért is kezdtem el súlyzózni, biciklizni. :)

2011. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt kihagytam, hogy 18 éves vagyok. Régebben fenékig érő hajam volt, de úgy megbántam, hogy levágattam. :( Szóval most növesztem vissza.
2011. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És GaBiKa84666- Nagyon aranyosak vagytok :)

2011. aug. 11. 09:51
 18/50 A kérdező kommentje:
Előző: Ezért nem akarom én sem levágatni. Pedig egyszer már megfordult a fejemben, hogy vállig érő hajat akarok :D De nembaj, visszanő.
2011. aug. 11. 09:52
 19/50 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2011. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

172 cm vagyok és 54 kg vagyok.

A szemem színe olyan, hogy kívül zöld belül pedig már barna.

A hajam jelenleg még eredeti sötétbarna színű, de a napokban tervezem, hogy világosbarnára festetem. Hátközépig ér és tépetten van levágva.

A bőröm színe világos.

Igazából kicsit tornázom kéne, hogy feszesebb legyek illetve bőrömmel vannak problémák, de most voltam orvosnál és valószínű, hogy pcos vagyok és emiatt vannak bőrproblémáim, de ha ezek elmúlnának akkor meglennék elégedve magammal.


25/L

2011. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!