Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
 511/589 anonim válasza:

Sziasztok!


En is igy jartam mint ti. En 2022 Oktober 27en regisztraltam. Vettem premium tagsagot ugyan ezen a napon. Majd 2 nap mulva lemondtam, azaz oktober 29en. Kaptam is megerosito emailt rola. Majd minden honapban kaptam az emaileket fizetesi emlekezteto cimen. Nem foglalkoztam vele most januarig. Aztan elkezdtem veluk levelezgetni, hogy en fejezzek be az emailek kuldeset, mert mar reg lemondtam a premiumot. Erre, hogy ok nem talaljak a rendszerben, de ha kitoltom a lemondasi nyilatkozatot, akkor torlik a premium tagsagomat. Sajnos kitoltve visszakuldtem nekik. Ezutan irtak, h ennyi es ennyi tartozasom van bla bla. Kifizettem. Majd kb 1 het utan kaptam egy angol nyelvu emailt, h hiaba fizettem ki, mert a ceg mar idokozben eladta a tartozasom egy koveteleskezelo cegnek. Ha nem fizetek, akkor jogi utra viszik az ugyet stb stb. Szartam ra, de ma mondok oke ezt is kifizetem, innentol mar nem lehet belem kotni semmivel.


Kerdesem az, h hogyan tovabb?

Jelentsem a rendorsegnek biztonsag kedveert?

2023. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 512/589 Bobogege ***** válasza:

Csak a levelezést őrizd meg

Ilyen nincs, amit írnak

Ha átadták követeléskezelőnek, akkor jogtalanul fogadták be az utalásodat. 1 tartozást egyszerre 2 helyre nem lehet fizetni

Ezek összejátszanak amúgy

Tehát ne fizess többet!

Írd meg, hogy akkor a követeléskezelővel vegyék fel a kapcsolatot és közöljék velük, hogy a jogtalan követelésüket te jóhiszeműként rendezted.

És írd meg nekik, hogy feljelented őket a rendőrségen, és tudtoddal ezt már többen is megtették ellenük

Aztán elvileg lekattannak rólad

2023. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 513/589 anonim válasza:
100%

Koszi. Tobbet nem fizetek semmit.

Most lattam a spam mappaba is, hogy jott egy csomo level penzbeszedes cimen.

Irtam nekik, h megyek a rendorsegre.

2023. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 514/589 anonim ***** válasza:
Még mindig le kell írni nektek? Miért vagytok ennyire idióták? Nem kell semmire reagálni, minden kamu. Ne legyetek már ennyire szánalmasak.
2023. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 515/589 Bobogege ***** válasza:

Nyugodj meg, attól megnyugszol 😃

Mint azt páran írtuk, erre a csoportra akkor találtunk rá, mikor már az utalás és egyéb megtörtént

Pont azért kértük ki többen mások tanácsát, hogy ne kelljen újra utalni, vagy egyéb fenyegetéseknek felülni

2023. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 516/589 anonim válasza:
Ma voltam bent a rendőrkapitányságon és felvették a jyegyzőkönyvet és egyben megnyugtattak, hogy semmit ne fizessek és töröljem a leveleiket
2023. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 517/589 anonim válasza:
Sziasztok!Én is úgy jártam mint ti,regisztráltam ,prémium tagság stb.Kamu az egész ,töröltem.Nekem is küldözgetnek mindent.Szerintem sem kell berezelni,mert az eredeti aurel whitte thiel ügyvédi iroda telefon es fax száma nem ül azzal amit ők küldenek.Az e-mail cím is csak hasonló.A fenyegető levelekben .com ra végződik és az igazi ügyvédi iroda e mail címe meg .de -re végződik.Szóval nyugi ,nem kell berezelni.Minden úniós országban vannak áldozataik akiket megrövidítettek.Nem szabad fizetni semmit.
2023. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 518/589 anonim válasza:

Na! Ma jött a postai levél is :D... akkor tutira nem, igaz?


penzbeszedes@auerwittethiel.com

2023. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 519/589 anonim válasza:

Sziasztok!

Kedves anonim 518-as, Kedves Mindenki!


Mint sokan én is bele estem. Regisztráltam...lemondtam...mégis küldtek egy rakat emailt amit nem láttam mert spam mappában volt. Csak a postai levélre lettem figyelmes.


Kifizettem. Írtam a supportjuknak, küldtek egy adatlapot a lemondáshoz kitöltve vissza küldtem. Jeleztek hogy törölték. Az ügyvédi iroda mégis kiküldött egy újabb levelet, ugyan azzal az összeggel pedig már kifizettem. Most kíváncsian várom kapok-e harmadik levelet. Ha igen nem tudom hova forduljak. Az egy dolog, hogy feljelentem őket. De a levélküldözgetés attól még nem marad abba.


Mit lehet tenni, hogy levelet se küldjenek többet?

2023. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 520/589 edi93 ***** válasza:

Én pár száz kamu email cimmel csinaltam regisztrácíót igy rémélem az idei télre összegyűlik a kandallóhoz a gyújtósom😏🤣

Így kell rezsit csökkenteni😀


Na ennyire kell őket komolyan venni

2023. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!