Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
 531/589 anonim ***** válasza:
530as.Szerverszám alapján nyomozzák ki a lakhelyed, mivel én olyan címre kaptam levelet, ahonnan neteztem.Sose fizessen senki, egy jól megszervezett csaló banda az egész.
2023. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 532/589 anonim válasza:

Van valami hatásos módszer, (visszafenyegetés és tagadás, nem fizetés mellett), valami hivatalos szöveg, akár paragrafus amire hivatkozva el lehet küldeni őket, és lezárni a procedurát?

Esetleg nincs hekkercsapat, aki szívességből szétszarja az oldalukat, hogy más nem menjen be a csőbe?

2023. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 533/589 anonim válasza:

Valaki volt már ügyvédnél esetleg, aki megfogalmazott egy jó válaszlevelet ezeknek a csalóknak?

Nekem az az elszomorító, hogy visszaolvasva már jópáran tettek feljelentést, fogyasztóvédelmél is, külföldön is ismert a módszer, mégsem buktak még meg. Csak szívatják az embert.

2023. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/589 anonim válasza:

Itt egy erre szakosodott német ügyvéd, Ő azért nem veszi annyira félvárról a dolgokat. (nyilván keresni is akar a dolgokon.)

[link]

2023. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 535/589 anonim válasza:
Sziasztok!Nem lehet őket megszivatni,azért van Svajcban bejegyezve a cég.Én levelezek velük,fenyegetem őket.Sőt provokálom hogy hivatalosan is keressenek meg ,hogy fellebbezhessek és jöhet a pereskedés.Onnantol bizonyítaniuk kell hogy nyujtottak e szolgáltatást ,vagy sem.Mivel kamu az egész, egyértelmű a csalás.Nem fognak ezek végrehajtani.
2023. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/589 anonim válasza:
Jut eszembe,van hogy magyarul ,van hogy angolul írnak.Most is fenyegetnek, hogy nem éltem a peren kívüli lehetőséggel és ezért perre viszik ,de még adnak lehetőséget kb 2 hetet hogy kifizessem a tartozást.Erre visszaírtam hogy már alig várom.Szóval ha tőlem pénzt látnak akkor varázslók.Így is sokan élősköd nek rajtam.Utána néztem,hogy ezek az egész euban szivatják az embereket.
2023. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 537/589 anonim ***** válasza:
Nem csak azt nem értem, hogy a francba nem kapcsolták le őket?🙄
2023. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/589 anonim válasza:
Azért nem kapcsolják le mert svájci a cég,nem vonatkoznak rá az EUs szabályok.Pénzt sem tudnak rajtad behajtani,mert bizonyitaniuk kellene hogy használtad a szolgáltatásukat.Nekem küldtek bizonylatot hogy fent voltam február 23 án ,névvel az oldalukon az e mail cimemmel stb.Mivel 7 hónappal elötte töröltem a profilomat,tudtam hogy ez hazugság.Géppel irhatok ugyan ilyen papirt,akár azt is hogy elküldtem nekik 1millát,kb pont annyira hiteles bizonyiték.Ha küldenek ajánlott levelet hivatalosan végrehajtótol,akkor azt meg lehet fellebbezni és jöhet a pereskedés.Ahogy neked nem éri meg elmenni svájcba feladni öket,ugyan úgy nekik sem éri meg Ráadásul el is vesztenék ,mert csak kamu profilok vannak.Szóval mindenkit megpróbálnak rászedni.Most azzal szórakozok hogy válaszolok az e mailekre.Kérem hogy vigyék végre perre,de valahogy nem akarják.Pedig megszopatnám már öket.
2023. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/589 anonim ***** válasza:

#538-as kommentírónak "Ha küldenek ajánlott levelet hivatalosan végrehajtótol,akkor azt meg lehet fellebbezni és jöhet a pereskedés."


Nekem jött postai úton is levél valami behajtótól még jauárban, össze is téptem, elégettem. Kamu aláírás volt, pecsét nem is volt rajta :D Én megfenyegettem őket, h. feljelentem (rendőrségen és a bankban is voltam, ott is azt tanácsolták, h. tegyek feljelentést, és szarjam le őket.) Én a rendőrségen a teljes sztorit el mertem mondani. Ezek a zsaroló ge.ik azt hiszik, h. az ember nem meri elmondani a hatóságoknak, másoknak, h. ilyen oldalra felnézett. És ezt pofátlan módon ki is használják. Engem már nem zaklatnak, nem zsarolnak. De én most is benne vagyok, hogy dobjuk össze a pénzt, menjünk el Svájcba, és alakítsuk át az arcukat.

2023. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/589 anonim válasza:
Zolan 22 !Én is fenyegetem öket,söt kérem hogy pereskedjün.De semmi,csak tologatját a határidöt.Pénzt nem tudnak behajtani,mert kamu minden profil,akit tudnak szopatnak.Mire is fizetni,a nemlétezö szolgáltatásra?Az étteremben ,ha megmutatják z étlapot,azért még nem kérhetnek pénzt.Senki ne fizessen.Föleg hogy csak képek!Most néztem olasz oldalakat,ott is azt irják ,ne fizess!Én is haragszom rájuk ,megérdemelnék,hogy kicsit megcibáljuk öket.Nincs értelme foglalkozni velük.Terjeszteni kell ,hogy ne regisztráljon rájuk senki,de ez is csak ideiglenes,mert más néven csinálnak másik céget.Kivan ez találva.
2023. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!