Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
 561/589 anonim válasza:

559: szerintem ez nem mas mint a többieké ill. az enyém, én is rápörgök néha de ez erről szól...


Én direkt ilyen "eldobós" kártyával fizettem, amiről utána nem tudtak vonni... Aztán most jön a fos

2023. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/589 anonim válasza:
Ezt a 2 milliárdra megbüntette az állam honnan veszed?
2023. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/589 anonim ***** válasza:
Utolsó.Volt egy cikk pár éve a be2.hu tarskeresőről, olvass utána, ugyanaz a tulaja mint ennek.
2023. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/589 GabiX2 válasza:

Hello

ma én is kaptam egy posta levelet de most ez fenyegetés hogy fizessek vagy az hogy el vesznek mindent?

Választ előre köszönőm

2023. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/589 Twastar válasza:

Sziasztok!

Én is belefutottam a problémába az eronino.hu kapcsán és a kezdeti sokk után a következőket derítettem ki.

Mindenek előtt: ez egy SCAM "cég", ne dőljetek be neki!

Minden fórumon, redditen stb. tárgyalják, mert a világ minden online cége nevében követelnek összegeket, pl az amazon nevében is.

Utánanéztem: valóban létezik a Fairmount Gmbh Drezdában, azonban ők nem ezek. A csalók visszaélnek a valódi cég nevével, sőt, leklónozták a weboldalukat is.

Erről a Fairmount Gmbh közleményt is adott ki.

[link]

Az igazi cég email címe:

inkasso kukac fairmount pont de .


A másik mail cím, a pont world végű az hamis.


Azt javasolják, hogy ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor továbbítsd a megkeresést az igazi cég mail címére és kérdezd meg tőlük, hogy ők küldték-e a meghagyást.

De ha nem érdekel ennyire, akkor tojd le és vágj el minden szálat, bankszámla, kártya, stb.

2023. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/589 anonim ***** válasza:
Nem is értem a hatóságok még hogy nem tudták elkapni őket ..
jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/589 Mahud72 válasza:
Sziasztok én is bele futottam ebbe sajnos ahogy olvasom q kommenteket eddig senkit sem idézték bíróság elé, most ott tartok másik kártya mail cimem meg van kíváncsi vagyok lesz e folytatás..
jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/589 anonim ***** válasza:
567. Képesek postacímre is levelet küldeni ..kinyomozzák valahogy s szerverszám alapján,a mocskok
jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 569/589 Mahud72 válasza:
Arra lennék kíváncsi hogy valakit idéztek e bíróság elé vagy behajtási cég kereste e ez miatt?
jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/589 anonim ***** válasza:
569, nem, mert kamu az egész.
jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!