Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
 551/589 anonim válasza:
Ma jött a 4. postai levél, egy kicsit unom... kitől mekkora összeget követelnek? Tőlem most 20e HUF körülit. Mikor unják meg?
2023. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/589 anonim válasza:
Az elején volt egy-két gyerek aki azt állította, hogy perelték őket, ez komoly?
2023. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/589 anonim válasza:
Sziasztok. Kivel mi történt akit 1-2 évvel ezelőtt csesztettek a fizetéssel??
2023. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/589 Isti11 válasza:
Sziasztok. Nekem vipmail em volt. AZ most megszünt,vagyis én megszüntettem.De postán most jött a 3. levél.
2023. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/589 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi...senki ne vegye komolyan!
2023. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/589 anonim válasza:
Sziasztok. Valaki tudja hogy hogy lehet megszüntetni a szerződést??? Beküldtem egy lemondó nyilatkozatot, azt írták 2023.08.29- én megszűnik a prémium tagságom, de a szerződésem utánna újra aktív marad. A felszólítás folyamatosan jön, az egyiknek le sem jár a határideje, már jön a másik. Köszönöm.
2023. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/589 anonim ***** válasza:

Emberek olvassatok vissza. Többen is voltunk a rendőrségen, évek teltek el. Nem kell foglalkozni ezzel az egésszel.


Kamu az egész postai levél, nem hiteles a pecsét sem, sem az ügyvéd.


Ne foglalkozzatok ezzel


Akinek van felesleges pénze az fizessen, de mire? Gondoljatok bele.


Meg mondták a rendőrségen is, ha követelésük van akkor úgy is a rendőrség fog mindenkit megkeresni viszont ez senkivel sem történt meg az elmúlt 10 évben. Ha megtennék akkor lecsuknák őket csalásért.


Ez az egész csak fenyítésről szól. Aki megijed az úgy is fizet.


Le kell szarni az egészet, meg mondták nekem is tavaly év elején a rendőrök.


Azóta sem jött egy új levél ettől a kamu oldaltól mióta megírtam nekik hogy voltam bent a rendőrségen.

2023. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/589 anonim ***** válasza:
És már 2milliárd forinta meg is büntette őket a magyar állam, de mivel svájc nem eu tag, behajtani nem lehet, folytatják tovább..
2023. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/589 anonim válasza:
Sziasztok. En a minap keztem el a levelezest a supportal meg Michaelavel. Az előfizetesem lemondtam 2 napja amiről küldtek emailt, hogy megszüntetik igaz csak 12.06-al. Viszont nekem engedte a jelszó módositast, ezek szerint él a fiok? Pedig töröltem emlékeim szerint rá vagy 2 napra. Így ha próbálok belépni rögtön a tartozast hozza fel havi bontasban. Ja meg jönnek a levelek az ügyvedi irodatól. Vonni nem tudott mert web kartyarol fizettem amin nincs pénz csak akkor volt. Jogos lehet így a möveteles? Előre is köszönöm a valaszt
2023. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/589 anonim válasza:
Szóval ha a fiok élne is, nem tudnám törölni mert a felugró fizess ablaktól nem lehet csinalni semmit. Julia is küldte a levelet, hogy sajnálja, hogy megszüntetem a fiokom. Meg nem fizettem semmit. Elolvastam szinte az összes hozzászolást, csak ilyennel nem találkoztam. Köszi
2023. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!