Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
 501/589 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok, hogy igazítsunk egy kicsit az arcukon. Öreg, én nem féltem bevinni a postai úton küldött levelet 9 elmesélni a történetem a bankba, meg a rendőrségre. Ezek a született bűnöző stricik, drogterjesztők stb. komolyan azt hiszik, h. valaki szégyelli elmesélni azt, h. egy szextárskereső oldalra regisztrált :"D ? Mekkora barmok lehetnek ezek egytől egyig :D Most néztem, hogy van már legalább 3-4 másik oldal, amit ugyanezek a csalók, adatlopók üzemeltetnek. Hidd el én szívesen elmennék Svájcba, vagy Németországba, és megnevelném őket, persze nem egyedül. Én támogatom, hogy dobjuk össze a pénzt a senkiháziak ellen, és menjünk le hozzájuk. Egyáltalán nem ellenzem. A sztorit meg amit postai úton + emailban küldtek, azt a Fogyasztóvédelemnek is elküldtem, még telefonon is beszéltem velük.


Amúgya van közületek olyan, aki a csakaszex. hu oldalon is üzent nekik :D ? Mert ott is lehet a GYIK-ba. Amúgy én a postának is jelezni fogom, h. ha tőlük kapok levelet, ne kézbesítsék ki, mert 1:) már nem lakok abban az albérletben, az új albérlő meg csak nevet az egészen, 2:) Engem se nagyon érdekel a "pénzük", amivel "tartozom" nekik :D Szóval meg lehet oldani a postai részét! Ha küldenek postai úton levelet 1: nem kötelező átvenned, mehet vissza a feladónak, 2. A postának is lehet szólni, h. Svájcból jön leveled, vagy egy adott személytől, címtől, akkor a posta ne postázza, hanem küldje vissza, ahonnan a levél jött :))

2023. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/589 anonim válasza:
100%
Én is kaptam emailt,és levelet is,írtam nekik hogy szóltam a rendőrségnek,keresik már őket,nem basznak át,és eltűnt az összes email tartalma,kitöröltek mindent.
2023. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 503/589 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a választ. Én se szarozok velük! Remélem a profilomat, és az adataimat is törölni fogják, és az előző albérletemhez nem küldenek megint kamu leveleket!
2023. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/589 Bobogege ***** válasza:
100%

Most egy rövid ideje engem se szekálnak, de én is a rendőrséggel is fenyegettem őket, illetve fogom is fenyegetni mindet

A felkutatásuk nem biztos, hogy sikeres lesz, az ilyeneket elkapni nehéz, mivel leginkább a kibertérben léteznek, a cím meg bármi lehet

2023. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/589 anonim válasza:
100%

Ha mentek zúzni, szoljatok!

Az a kérdésem hozzátok, -amire már nem emlékszem-hogy amikor fizetni kellett ott nem kérdezett számlázási adatokat? nem abból tudják a postai címet?

Én még eddig csak emailt kaptam, de félek h felbontja a muterom :D

2023. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/589 anonim válasza:
100%
A másik kérdésem meg, hogy akkor le lehet iratkozni a hülye oldalról, vagy sem? (függetlenül attól hogy ígyis-úgyis küldik a leveleket) Én egy egyszer használatos virtuális kártyával fizettem, mert eleve utálom az előfizetést... de a regisztrációm még nem volt kedvem töröltetni (mert nem találtam rá gombot)
2023. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 507/589 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Leiratkozni tuti, hogy nem lehet, sőt! A profilodat sem tudod törölni, mert szándékosan úgy csinálták meg, h. tudjanak téged az adataidal visszaélve zsarolni. Szóval itt nem csak egy csalásról, halmozott csalásról, hanem személyes adatokkal való visszaélésről is szó van.



Ráadásul a prémium tagságot illető lemondási nyilatkozatot is azért íratták veled alá -ahogy velem is- mert így meg tudták szerezni a teljes neved, és természetesen a lakcímed a SAJÁT aláírásoddal! Nem véletlen, h. egy szinte üres lapot töltettek ki veled is, amire később BÁRMIT rászerkeszthetnek a TE nevedben! Becsaptak, átvertek. ennyi. De ezt én mind jeleztem a banknak, a fogyasztóvédelemnek és a rendőrségnek.


Én kiköltöztem az albérletből, a főbérlővel, meg az új albérlőnek elmondtam, h. mi a helyzet, és ennyi. Mondtam, ha jön postai úton levél, akkor nyugodtan fogják meg, azt basszák ki, vagy gyűjtsék össze, vigyék le a szüleikhez vidékre a kazánban jó helyük lesz. Elvileg a postánál is lehet ezt jelezni, és akkor nem fogják tudni a szart kézbesíteni :_D Na pont jövőhéten jön egy csomagom, meg is fogom kérdezni. Ha jön az a postai úton levél, már megy is automatikusan vissza a feladónak :"D. Legalább az új lakóknak nem kell ezekkel a "vázákkal" foglalkozniuk.


Anno egy német vagy svájci UseNet vagy UseNext nevű cég is ezt művelte, de akkor mondtam is, h. a bankkártyámat letiltottam, új kártyám van, és megmondtam nekik a rendőrségen, h. hajlandó vagyok lemenni akár németországba (2 rokonom is él kinn, akiknek már lakásuk, családjuk van, szóval a szállást is meg tudnám oldani ingyen bármennyi időre), vagy svájcba, szívesen elbeszélgetnék velük. Meg sem mertek szólalni, csak letették a telefont :D


Az email címet meg felejtsd el! Töröltest a P!cs@'b@, és csináltass új email címet. Aztán pattoghatnak :D Egyébként már van egy másik oldaluk is, ahol ugyanezt a szervezett bűnözést csinálják... Összesen talán több tíz. Hitvány emberek, ennyi. bűnözők.

2023. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 508/589 Bobogege ***** válasza:
100%

Én sajna azt az e-mail címet nem tudom törölni, de a fellelhető összes e-mail címüket tiltásra tettem

Mivel webkártyát használtam a fizetéshez, onnan pénzt nem tudnak leszedni illetve az könnyebb kicserélni

2023. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 509/589 Bobogege ***** válasza:

Update:

Tiltottam az eddigi küldő e-mail címeket, erre tegnap és ma hirtelen tudott válaszolni a support@ és michaela, meg Emma

Emma válasza tegnap:


Köszönjük az üzeneted!


A fizetés feldolgozása több napot is igénybe vehet. Javasoljuk, hogy küldjed el nekünk a fizetési bizonylatot, mivel ez lehetővé teszi számunkra, hogy gyorsabban összeegyeztessük a befizetést a profiloddal.


Üdvözlettel,


Emma


Szóval ismételten megkapták a bizonylatot

De nyilván soha többet semmit, ahogy itt javasoltátok korábban.

Nyilván, ha hamarabb rálelek erre az oldalra, egy fillért nem fizettem volna. De már mindegy, megtettem anno, abból főzök ami van

Ezt csak mint infó tettem ide

Mennyire meglepő, hogy ha valami szorulást éreznek, egyből elkezdenek kommunikálni

2023. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 510/589 anonim ***** válasza:
Hello! Szard le őket. Nekem most erről a címről írogatnak: support@datingcustomercare.com De ez is a bűnözők címe. [link] Amugy nem csak a csakaszex ilyen oldal, hanem a www.eretttarskereso.hu és a www.csakegyejsakara.hu oldal is. Van nekik több tíz. ebből élnek. élősködők, a társadalom söpredéke. Bűnözők
2023. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!