Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
 491/589 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy magyar a csaló! Mindegy, hogy milyen szerverek vannak külföldön, meg honnan bérlik a tárhelyet a hulladék weblapjukra fel kell őket jelenteni!
2023. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/589 anonim válasza:
100%

Helló!


Én a prémium tagság előfizetésének napján (szept. 12.) el is küldtem a lemondást. Valahol a honlap súgójában volt erre egy template, azt használtam. 9 nappal később, tehát 21-én jött is egy visszajelzés a többek által ide is bemásolt szöveggel, hogy sajnálattal fogadják a prémium tagságom lemondásást, bla-bla-bla... De a lényeg, saját bevallásuk szerint fogadták a lemondást, és én semmiképp sem csúszhattam át a 14 napos (vagy 1 hónaposnál régebbi előfizetés esetén 30 napos) lemondási idő miatti csapdába! Szóval az én meglátásom szerint én az ÁSZF-nek teljesen megfelelően jártam el.

Ennek ellenére a következő hónaptól kezdve folyamatosan jönnek a figyelmeztetések emailben az oldalról, meg két ügyiratszám alatt az ügyvési irodá(k)tól is a felszólításokat, sőt ma postai úton is kaptam egyet.

Egy esetben a fenti időpontok kiemelésével válaszoltam is nekik emailben, hogy legyen valami hivatkozási alap a későbbiekben, ha kellene...

Szerencsére egyszer használatos virtuális Revolut kártyát használtam az első tagdíj befizetésekor, ezért nem vonogatták le az összegeket róla.

A fentiek alapján nem igazán tartok bárminemű retorziótól, inkább csak zavar az egész, főleg, hogy postaládába dobálnak ilyen bizalmas, adott esetben kényelmetlen szituációkat előidéző adatokat. Valószínűleg erősen építenek is erre, hogy az emberek egy ilyen oldalon szeretnének inkognitóban maradni. Akármennyire is jogilag bevédett módon járnak el, ez bizony zaklatás. Sajnos külföldről intézik, így jogi, vagy fogyasztóvédelmi útra nem nagyon lehet terelni...


Találtam egy német ügyvéd által készített videót, ő azt javasolja, ne fizessünk, ne próbáljuk meg tisztázni magunkat a a követelés alól a behajtóknál, vagy a feltüntetett ügyvédi irodánál, viszont bebiztosításképp írott formában mégis érdemes megírni nekik az álláspontunk.

https://www.youtube.com/watch?v=eKBxvMHuSNk

https://www.youtube.com/watch?v=eKBxvMHuSNk

2023. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 493/589 anonim ***** válasza:
100%
én megírom a GYIK-nál lehet nekik írni, hogy fel fogom őket jelenteni. És azt is megírom, h. nem érdekel az ÁSZF-jük. Ez nettó csalás, és kész! Akaratom ellenére átvertek, információkat tárolnak rólam, másokról, tehát adatokat GYŰJTENEK, tárolnak másokról. A lemondást pedig idő ELŐTT elküldtem nekik, sőt előtte még több 10 emailt is küldtem TÖBB email címükre, de nem válaszoltak vissza. Amit postai úton küldtek levelet, azon nem ügyvédi aláírás van, hanem csak valamit odafirkantottak! Tehát egy kitalált ügyvédről van szó! Olyan meg nincs, hogy valaki előfizet, és egy ÁSZF-re hivatkozva a károsult, akit becsaptak nem mondhat le egy ilyen "szerződésről". A datablaster meg az a .world os oldal is egy csaló sz.r, ezt itt meg is tudod nézni: [link] Én, meg a többi ember, akiket átvertek, szívesen összedobnánk a pénzt, és találkoznánk velük élőben. Ezt meg is fogom nekik írni. Nekem jöhetnek pattogni. kb. 8 évvel ezelőtt így jártam egy német céggel, ők is be akartak hajtani ezt-azt, aztán a rendőrségen kiröhögték az egészet.
2023. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 494/589 anonim ***** válasza:
100%
Ők is röhögnek rajtunk,akiket átvertek..
2023. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 495/589 anonim ***** válasza:
100%
Valóban? Akkor segítsenek összehozni egy személyes találkozót!!
2023. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/589 anonim ***** válasza:

Üdv! Én ma erről a címről: penzbeszedes@auerwittethiel.com


Kaptam ezt:


A rend kedvéért még egyszer jelezzük Önnek, hogy az %06, Zugerstrasse 6, CH-6330 Cham (ZG)

céget képviseljük.


Mint már közöltük Önnel, Ön megrendelte az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát, anélkül, hogy

tartozását eddig kifizette volna. Valamennyi releváns adat jogérvényesen rögzítésre került.


Ügyfelünk és mi is már többször írtunk Önnek, és felszólítottuk a nyitott összeg kifizetésére. Jelenleg összesen

HUF 16.521,76 (EUR 41,41) összeggel tartozik. Felszólítjuk, hogy ezt az összeget legkésöbb 02.02.2023-ig

(számlánkra érkezés idöpontja) az ...ügyiratszám megadása mellett fizesse meg.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 41,41


Közlemény: ...

Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.


Amennyiben a link az Ön számítógépének beállításai miatt nem müködne, kérjük nyissa meg a Teil_2.html mellékletet.



Ügyfelünk megbízása alapján bírósági segítséget is igénybe fogunk venni, amennyiben az ügyet peren kívül

nem sikerül rendezni. Az ezzel kapcsolatos további költségek és kellemetlenségek kifejezetten Önt terhelik!


Amennyiben a követelt összeget csak a határidö letelte után, vagy csak méltányos részletekben fizeti meg,

kérjük, hogy erröl vagy e-mailben, vagy a mellékelt ürlap segítségével írásban, akár telefaxon, tájékoztasson

bennünket. Az elsö részletet akkor a mellékelt átutalási megbízáson is fizetheti.


Üdvözlettel:



Auer Witte Thiel

Ügyvédi Iroda

Bayerstraße 27

D-80335 München

Mail: penzbeszedes@auerwittethiel.com

Web: www.auerwittethiel.com

Telefax: +49 (0)89/ 59 06 83 145



Bank


Postbank (Giro)

IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

2023. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 497/589 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ezt a sablonszöveget küldik

Nem kell foglalkozni velük

2023. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 498/589 Kazuhiro ***** válasza:
100%
Amugy az a vicc, hogy például amazon prime előfizetésem volt, és ők nem zaklattak hogy gyűlik a tartozás stb és nem tudok bejelntkezni se, hanem szimplán ha nem fizettem az aktuális hónapban törölték automatikusan az előfizetésem stb. Nem igaz hogy itt ezt nem lehetett volna kivitelezni, csak a minél jobban kigondolt bonyolult zsarolás, csalás megy nekik.
2023. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 499/589 Bandur Kandi válasza:
100%
Sziasztok ! A történet pontosan dettó,mint az előzők, nem is akarom részletezni, annyira tipikus. Nem fizettem,emailek jönnek,fenyegetőzés, auerügyvéd,stb. Ha bárki konkrét lépéseket akarna tenni az anyaszomorítók ellen / NAV,hazai feljelentés,EU szintű feljelentés, elutazás Svájcba és összes pofák alapos szétverése, stb./ szívesen támogatnám, akár minden hónapban a be nem fizetett tagdíjjal !!! Glück auf !
2023. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 500/589 anonim ***** válasza:
100%
Már kapták el őket, a magyar állam 1milliard forintra büntette őket, de sztm tuti azóta se hajtották be rajtuk..
2023. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!