Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/589 anonim válasza:

Sziasztok!

A svájci fogyasztóvédelemtől kaptam egy levelet az üggyel kapcsolatban.

Bemásolom hátha megnyugtat mindenkit aki igy járt a csakszex.hu val kapcsolatban.

Kedves uram,



Hivatkozunk a Dateblaster AG céggel kapcsolatos panaszára.



A céggel kapcsolatos információkat a következő honlapon található Cégjegyzékben találja: [link]



Feltételezzük, hogy az Ön, mint fogyasztó és a Dateblaster AG között létrejött szerződésre a magyar jog vonatkozik, és az illetékesség helye az Ön lakóhelye. Szükség esetén magyarországi fogyasztóvédelmi szervezet vagy ügyvéd tud tanácsot adni vagy képviselni. A magyarországi fogyasztóvédelmi szervezetekkel kapcsolatos további információk az alábbi weboldalakon találhatók: [link] [link] .



Sajnos a SECO Gazdasági Államtitkárság nem jogosult sem egyedi panaszok, sem magánperek ügyében eljárni, sem a már befizetett pénzösszeg visszatérítését kérni. A Konföderációnak nincs hatásköre kártérítési vagy jóvátételi igények érvényesítésére sem saját maga, sem a tisztességtelen üzleti gyakorlat áldozatai számára. Mindenkinek, aki tisztességtelen üzleti gyakorlat következtében pénzt veszített, jogi lépéseket kell tennie a pénz visszaszerzése érdekében.



Kérjük, vegye figyelembe, hogy csak a fogyasztókat tudjuk irányítani, nekik pedig maguktól kell aktívvá válniuk. A svájci törvények értelmében a következő lépéseket javasoljuk:



Ha szerződést kötött:



1. Küldjön levelet a Dateblaster AG cégnek, hogy elálljon a szerződéstől, és magyarázza el, hogy vitatja a további követeléseket.


2. Tájékoztassa a pénzt beszedő céget, hogy a szerződés lejárt, és nem kell többet fizetnie.



Ha még soha nem kötött szerződést:



1. Küldjön levelet a Dateblaster AG cégnek, és magyarázza el, hogy nincs szerződés, és Ön vitatja a követelést.


2. Tájékoztassa a pénzt beszedő céget, hogy nincs szerződés, és vitatja a követelést.



Ha a pénzt közvetlenül a bankszámlájáról terhelik, kapcsolatba léphet bankjával, és leállíthatja az automatikus fizetést. Ha a pénzt a hitelkártyájára terhelik, lehetőség van arra is, hogy új kártyát kérjen a banktól, és deaktiválja a régi kártyát. Az új kártya más kártyaszámmal fog rendelkezni, így ennek a számnak ismerete nélkül nem terhelhető.



Ha további követeléseket kap, forduljon a következő közvetítőhöz: [link]



Reméljük, hogy segítettünk.

2022. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/589 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kell ilyen kétes eredetű sz_rokra regisztrálni. Vannak megbízható szolgáltatók, mint pl. a Tinder, smpixie és sok más hasonló oldal, ahol lehet szexpartnert találni.


1. Ezek az oldalak arra mennek rá, hogy nyomást gyakoroljanak a regisztrálókra és félelmet keltsenek bennük, hogy fizessenek. Ezek üres fenyegetések. Még az sem kizárt, hogy zsaroláshoz is folyamodnak, mondván, hogy ők tudják a szexuális fantáziáitokat, és ugye nem akarjátok, hogy kitudódjanak? Ne dőljetek be ezeknek!


2. Soha ne fizess a felszólításokra! Arra megy ki a játék, hogy minél jobban lehúzzanak titeket. Ha fizetsz, akkor sem fogják abbahagyni a zaklatást!


3. Akkor lesz egy követelés jogerős, ha a magyar hatóságok postai úton, hivatalos levélként juttatják el hozzátok. Egy e-mail nem hivatalos. Hagyjátok figyelmen kívül és ismét mondom, ne fizessetek!


4. Mivel ezek az oldalak legtöbbször recurring (ismétlődő) fizetést alkalmaznak, le kell tiltanotok a bankkártyátokat, hogy ne szívja a pénzt róla. Ilyen célokra érdemes használni olyan bankkártyát, amin kevés pénzt tartotok!


5. Ha a regisztráció során ugyanazt a jelszót adtátok meg, amit mindenhol máshol, azonnal cseréljétek le mindenhol, mert rátok nézve ez biztonsági kockázatot jelent. Ne használjátok ugyanazt a jelszót két oldalon, és mindenhol, ahol csak lehet, kapcsoljatok kétfaktoros hitelesítést! Tudom, kényelmetlen a használata, de a biztonságotokról van szó!


6. Az Auer Witte Thiel ügyvédi iroda nem egy hivatalos ügyvédi iroda, csupán egy szatellit cége a Dateblaster AG-nek. Az 1. pontban említett ok miatt léteznek. A Dateblaster AG az ő nevükben gyakorol nyomást rajtatok, hogy fizessetek.


Ha eszetek van, az e-mail fiókotokban beállítotok egy szűrőt az általuk használt e-mail címekre és örökre elfelejtitek a problémát. Nem kell fogyasztóvédelemhez fordulni, nem kell ügyvédet keresni, mert nem fognak tudni segíteni!

2022. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/589 Jófej válasza:
Azért ez brutális,hogy milyen sokan megszívtuk. Szerintem miliárdos összeg folyhat be a számlájukra. Az előző írásban volt egy kérdés miszerint miért regisztrálunk ilyen oldalra. Én szemêly szerint vidéken lakok. Nem járok olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne. Hónapok óta nem voltam együtt nővel. Fent vagyok a tinderen,a fb társkeresőn de semmi. Azt mondják helyes pasi vagyok ês a 46 évemmel és az aktív sportos életemmel motorversenyzőként nem találok senkit. Pedig van pénzem munkám házam motorjaim és mégse. Gondoltam,hogy ezen az oldalon olyan hölgyek vannak fent akik ugyanígy jártak mint én. És hátha van olyan nő akivel nem kell hónapokig írkálni hanem tali szex és mindenki boldog. De bilibe lóg a kezem. Én már valószínüleg egyedül élem le az életem. Kurvázni nem járok mert félek a nemi betegségektől egyrészt,másrészt egy szép lány száz ezret is elkér egy éjszakáért. Abbol veszek inkább egy első hàtsó gumit a motoromra. Most tartok ott hogy már mindegy hogy néz ki csak nő legyen.
2022. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/589 anonim ***** válasza:
Utolsónak igazat adok..valóban elég válogatósak lettek a mai nők, nem igazán jönnek össze akárkivel.Egy átlagos nő, nem elégszik meg átlagos pasassal,egy szép nő...hát azt meg ne is ragozzuk.Sok nő inkább egyedül van, ha nem talál olyat akit elképzelt és emiatt sok férfi is.
2022. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/589 anonim ***** válasza:

Sziaszok! Én is ebbe a csapdába estem... még szeptemberben regisztráltam, és elő is fizettem (nyilván akkor még nem tudtam, h. csalás az egész.) jóval 14 nappal a határidő előtt kitöltöttem, aláírtam azt a lemondási szart, amit kértek.

A profilomat nem tudom megszüntetni, mert ahhoz fizetnem kéne.


Kaptam behajtói felszóllítást emailben. A lakcímem is szerintem tudják... A kérdésem az volna, hogy ezek a tróger emberek akár bűnözők, akár nem, meddig tudnak ellenem elmenni? Tudnak-e anyagi kárt okozni, vagy valamilyen módon rajtam pénzt behajtani?


Anno a német (?) UseNet vagy UseNext nevű céggel jártam így, igaz arra sem regisztráltam, pont neten vásároltam, és egy felugró ablakra kattintottam rá, egy vírus, szkript vagy mittom én mi meg leemelte a kártyaadataimat, meg a lakcímem, stb... anno az usenext nevű cég is követelőzött papír formában, pontosabban a lakcímemre küldtek egy felszólítést, h. be fognak rajtam hajtani (ha jól emlékszem) 120 eurót. Persze a levél ment a kazánba, és nem fizettem semmit. A bankkártyámat letiltattam a bankkal, és még a rendőrségen is azt tanácsolták, h. szarjam le őket.


De ez a csakaszex oldal szerintem teljesen más.


Mit tehetnék? Nagyon szépen kérem az érintetteket, hogy legyenek szívesek segtíteni nekem.


Kedves válaszotokat előre is köszönöm!

2022. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/589 anonim ***** válasza:

Kicsit olvass vissza itt

Le kell szarni és nem kell foglalkozni velük

2022. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/589 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen kedves válaszodat. De mi történik akkor, ha ezek a szemétládák kiküldenek egy végrehajtót, vagy valahogy mégis beperelnek? És bíróság fogja követelni a pénzt ?
2022. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/589 anonim ***** válasza:

Nem küldenek. Ha ilyenre kerülne sor akkor magyar hatóság keresne

Ez nem hivatalos amivel fenyegetnek.

Esetleg ha bankkártyával fizettél azt tiltsd le és kérj újat.

A levelekkel meg ne foglalkozz

Ha postán jön akkor ahogy írtad mehet a kazánba gyújtósnak az emaileket meg állítsd be szűrővel törlésre.

Amúgy is általában a spamben landolnak eleve

Tényleg ne foglalkozz velük, senki nem fog keresni se bíróság se behajtó cég

Amúgy meg tök szórakoztató látni őket ahogy csak a határidőt tologatják :D

2022. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/589 anonim ***** válasza:

Kedves Anonim! Nagyon szépen köszönöm válaszodat! Szerinted jó volna, ha letörölném azt az email címet, amire ez a sok szar érkezik?


Anno 2017-ben az UseNet nevű tróger oldal is ugyanezt csinálta, nem csak email-ben zsaroltak, követeltek pénzt, hanem egyszer postai úton is jött valami felszólításos zsarolás, egy behajtói cég által. Akkor sem fizettem, a rendőrségen is azt mondták, h. szarjam le, meg a bankban is. Akkor most is ezt fogom tenni.


Írtad, h. "Ha ilyenre kerülne sor..." Akkor meg tudják valahogy csinálni? hogy nekem anyagi károm származzon belőle?


Jó, csak az a baj, hogy nem szeretem, ha bántanak, mert hírtelen haragú vagyok, és már volt belőle problémám. Mert ha kell, összeszedek annyi pénzt, hogy leutazok Svájcba, és Istenre mondom elintézem őket.

2022. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/589 anonim ***** válasza:

Á nem. Csak példának írtam, hogy ha valakitől be akarnak hajtani valamit akkor keresné magyar cég.

Nem lesz semmi anyagi károd hidd el.


Az utolsó gondolatot nagyon támogatnám :D

Amúgy én néha azzal szórakozok hogy még mindig írok nekik emailt és elküldöm az anyjukba őket

:D

Régebben amikor ilyet csináltam akkor is csak a sablonszöveg jött vissza most már az sem

Tényleg írok is most nekik már rég osztottam őket de úgysem válaszolnak :D

2022. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!