Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/589 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg csak az első kártya letiltás ingyenes a második már nem. Le is húznak de még fizetsz is másik kártyáért.. nem kell fizetni ennyi

Nekem se írnak már április óta csak jön a oldal levele hogy 1900 de a tulaj már nekem se ír vissza azóta hogy megírtam nekik hogy voltam bent rendőrséget. Akit megtudnak ijeszteni az úgy is fog fizetni..

2022. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/589 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nemrég csak az oldal írt hogy fizessek , múltkor még bírósággal fenyegetőztek,hogy ez az utolsó esély, most meg csak simán írták hogy fizessek és feloldják a fiókomat , azt leshetik hogy én fizetni fogok a nagy semmiért
2022. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/589 anonim ***** válasza:
100%
És ráadásul most este írták szóval ebből is látszik hogy algoritmus az egész
2022. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/589 andris.hunyadi. válasza:
100%

Aki hasonló szituációban van, ellenőrizze le a számláján a pénz mozgást, nálam egy a:


CHF-DB AG DB AG


Néven vonták a tegnapi nappal 16. Hónapja az elő fizetést. Ha ilyen van le kell tiltani a kártyát, majd újat igényelni. Illetve nálam a bank felajánlotta, hogy a levont összegeket peres úton vagy valahogy de igyekszik majd vissza juttatni az én birtokomba. És azért na 16 szor 1900Ft az azért még is csak egy idegesítő kis összeg hogy az embertől levonogatták.

2022. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/589 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem szó nélkül vissza utalta a bank, mivel a központnak írtam..
2022. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/589 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek! Szeptemberben lesz egy éve hogy kapom az emaileket a bdsmrandi oldalról, a collection@fairmount.world


penzbeszedes@auerwittethiel.com


konyveles@bdsmrandi

címekről.

Miivel revolut kártyával egyszer befizettem a bdsmrandi oldalra es aznap még le is esett hogy kamu illetve vontak le automatikusan vagy 1200 forintot, letiltottam a francba a kártyát. Azota jönnek ezek az emailek hogy tartozom. Tartozom a lóf@szt. Próbaltam magam töröltetni az oldalról, nincs elállasi lehetőség es kontakt az oldalla. Egyszerűen semmi élő emberrel nem lehet konzultálni hogy hahó atbasztatok és nem élek az oldal lehetetlen lehetőségeivel köszi! Tehat kutakodtam, kiderült hogy egy nagy atbaszás az egész es egyszerűen nem foglalkozom vele. Robot levelek jönnek, 11 hónapja nem tudnak levonni semmit, és az eg világon nem keresett még semmilyen hatósági vagy valós pénzbehajtó személy. A következő az lesz hogy megszűnik az az email cím amire kapom a szarjaikat. Na meg a Revolut számlámat is mert nem használom. Kezdjenek velem valamit. Tehát senki ne aggódjon a zaklatások miatt.

2022. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 427/589 anonim ***** válasza:
100%

Olvass vissza.


Választ adtunk mindenre..


Nem kell fizetni, írd meg viszont válaszba hogy voltál bent a rendőrségen és addig nem fizetsz míg nem jelentkeznek hivatalos úton.


Kamu email, kamu postai levél pecséttel meg mondta a szakértő is a kapitányságon.


Valós cég nevével él vissza a volt be2 tulaja, mivel az előző oldaluknál elkapták őket, most meg már nem mert algoritmus csinál mindent 100+ IP-vel.


Német forumok szerint egy hacker társaság akit nem tudnak elkapni ott sem.


Ne utalj és kész, én is csak 3 hónapig kaptam leveleket aztán már semmi nem jött hogy írtam nekik hogy voltam bent és csak akkor lesz fizetve ha hivatalos úton felkeresik a rendőrséget.


Azóta semmi nem jön se házhoz sem emailba.

2022. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/589 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam rendőrségen és egyszerűen nálam abbahagyták.

Bár egyszer kétszer írtam nekik hogy ha megtalálom őket szétverem a pofájukat :D

Lehet hogy betojtak :D

2022. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/589 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bűnszervezet..
2022. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/589 Kazuhiro ***** válasza:

Ettől megkéne ilyednem?


Most már elegendo alkalma volt ügyfelünk követelésének egészben vagy részletekben történo kifizetésére.

Ennek jelenlegi összege HUF 17.148,24 (EUR 42,03), amely az csakaszexhu oldal díjköteles tagságából ered.


Az Ön magatartása arra kényszerít bennünket, hogy tájékoztassuk ügyfelünket a peren kívüli fáradozások

kudarcáról. Ügyfelünk fogja eldönteni, hogy az Önnel szembeni nyitott igényt bírósági segítséggel

kívánja-e érvényesíteni. El tudja képzelni, hogy ezáltal a további ügyvédi költségek, elsösorban azonban

a jelentos bírósági költségek is Önt fogják terhelni.


Ugyanakkor továbbra is hiszünk abban, hogy nem feltétlenül szükséges bírósághoz fordulni. Miért kellene

Önnek bíróságon pereskedni ügyfelünkkel, mikor ezt az ügyet problémamentesen, bírósági eljárás nélkül is

meg lehet oldani?


Most még tárgyalhat velünk egy nagyon méltányos részletfizetésrol és ezen kívül a kamatokról történö

lemondásról is. Ehhez csak egy e-mailt, faxot vagy egy levelet kell nekünk küldenie.


Nyomatékosan javasoljuk Önnek, hogy tartozását haladéktalanul fizesse meg, vagy legalább méltányos írásbeli

havi részletekre tegyen javaslatot.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a követelési ügy peren kívüli elintézésének lehetöségét 08.09.2022 határidore

kell korlátoznunk. Kérjük feltétlenül tartsa be ezt a határidöt! Ezt követöen már nem tudunk több engedményt

adni!

2022. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!