Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/589 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3hónap múlva és 1év után megunták, nem küldenek már mailt se, igaz közöltem veünk, nem fizetek és fel jelentettem őket.Ez persze nem volt igaz, de megijedtek, azóta nem zargatnak..
2022. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Egy ügyvédi iroda ilyentől nem ijed meg...Legjobb lenne ha egy németül tudó ügyvéd felvenné a kapcsolatot a német ügyvédi irodával hogy mi a franc van.Nekem se időm, se pénzem erre, de egyre jobban érdekel hogy mi folyik itt.
2022. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Teljesen olyan mintha egy ember működtetné az egészet, a penzbeszedes is ő lenne, és az ügyfélszolgálatos Michaela is...
2022. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 384/589 anonim ***** válasza:
100%
penzbeszedes csak havonta küld sablon szöveget.
2022. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Fejlemény van, voltam a rendőrségen, és több embernek mutattam a kinyomtatott email-t. Mindenki azt mondja,hogy kamu. Még ügyvédhez is megyek neki is megmutatom. Megfenyegetett az ügyvédi iroda MOST angolul, hogy forduljak bírósághoz mert szerződést szegtem.
2022. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/589 anonim ***** válasza:
100%

Angolul, németül és helyesírási hibával magyarul írnak havonta ugyan azon a napon több száz ezer embernek.

Sablon az egész, az ügyfél nem válaszol semmire hónapok után sem. Júlia egy algoritmus a support szolgálatában, tehát egy robot. Az ügyvéd meg 3 nyelven fenyegetőzik, ha elküldöd neki a feljelentést akkor is követelőzik. Júlia a robot havonta ugyan úgy számolja a 1900 HUF-ot.


Kamu az egész.

Létezik az adott ügyvédi iroda, de vissza élnek a nevével és ők sem tudták elkapni a kamu embereket.


Másokat egy év után már nem zaklatnak. Megmondták a rendőrségen nekem is, kamu. Ha valós lenne nem külföldi keresne, hanem a magyar szerv.

2022. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 387/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Valóban ez a "Júlia" mindenkinek üzen. A rendőrség mondta neked egyébként kedves 386/386anonim, hogy magyar hatóságok keresnének meg ha valós lenne?Ez megnyugtató lenne mert nem a fizetéssel /mondjuk az is irreális/van a baj hanem, hogy kik ezek egyáltalán,maga a fenyegetőzés, és szabályos e amit csinálnak...
2022. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Még az a kérdésem, hogy mérnek be? Mert ha nem törvényesen akkor ők bűncselekményt követnek el...
2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/589 Kazuhiro ***** válasza:

Sziaaztok! Sajnos én is ebben a cipőben járok.. Ma kaptam megint egy spam levelet, de ez kicsit másabb hangvételű mint ez előzőek. Megkéne ettől ijednem, vagy ne foglalkozzak vele?



Most már elegendo alkalma volt ügyfelünk követelésének egészben vagy részletekben történo kifizetésére.

Ennek jelenlegi összege HUF 25.656,75 (EUR 64,99), amely az csakaszexhu oldal díjköteles tagságából ered.


Az Ön magatartása arra kényszerít bennünket, hogy tájékoztassuk ügyfelünket a peren kívüli fáradozások

kudarcáról. Ügyfelünk fogja eldönteni, hogy az Önnel szembeni nyitott igényt bírósági segítséggel

kívánja-e érvényesíteni. El tudja képzelni, hogy ezáltal a további ügyvédi költségek, elsösorban azonban

a jelentos bírósági költségek is Önt fogják terhelni.


Ugyanakkor továbbra is hiszünk abban, hogy nem feltétlenül szükséges bírósághoz fordulni. Miért kellene

Önnek bíróságon pereskedni ügyfelünkkel, mikor ezt az ügyet problémamentesen, bírósági eljárás nélkül is

meg lehet oldani?


Most még tárgyalhat velünk egy nagyon méltányos részletfizetésrol és ezen kívül a kamatokról történö

lemondásról is. Ehhez csak egy e-mailt, faxot vagy egy levelet kell nekünk küldenie.


Nyomatékosan javasoljuk Önnek, hogy tartozását haladéktalanul fizesse meg, vagy legalább méltányos írásbeli

havi részletekre tegyen javaslatot.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a követelési ügy peren kívüli elintézésének lehetöségét 23.06.2022 határidore

kell korlátoznunk. Kérjük feltétlenül tartsa be ezt a határidöt! Ezt követöen már nem tudunk több engedményt

adni!

2022. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/589 anonim ***** válasza:
Ha hivatalos levél lenne akkor lenne aláírás hogy kitől jött és nem lenne tele helyesírási hibával
2022. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!