Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/589 anonim ***** válasza:
100%

persze azóta nem létezik az email címem szerint semmi az oldalon. Elfelejtett jelszónál beírtam és ki írta hogy nem létezik az email cím.

Meg ha, törlődött a fiók és azáltal lemondtam a prémiumról is, akkor mi jogon kérnek március óta havonta 2ezret ? így tartok 16ezernél.

Az ügyvéd magyar emailról angolul írt vissza hogy akkor találkozunk a bíróságon XD azóta nem kaptam választ.

2022. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/589 anticheat válasza:
100%

Kedves Sorstársak,


Tőlem jelenleg közel 50 000,-Ft -ot követelnek.

Ne dőljenek be ezeknek, hiszen csalás az egész.

Több sebből vérzik a dolog.

Elég sok hozzászólást végigolvastam és ha nem fizet(tünk) akkor sem történik semmi csak a további követelés és a pénzlehúzási kísérlete.


A pénzkövetelés egy e-mail cím és max egy név alapján azonosítható.

Más adatuk nem áll rendelkezésükre.

Ebben a felállásban maximum "ismeretlen tettesek" lehetünk.

Ebből adódik a kérdés is, hogy ha szerintük jogos a követelésük akkor miért nem szaladnak bíróságra vagy esetleg a magyar bíróságon követelik a pénzüket.


Mindig csak az adott összeget követelik 40-45 € hiszen ennél sokkal több a tartozás.

Lehetséges, hogy kint ez az összeghatár ami még nem büncslekményi tétel?


Én közel egy éve nem fizetek és a leveleken kívül nem történt semmi.

Bár már csak történne mert nagyon kiváncsi volnék sok mindenre.

Pl.:

Honnan veszik a nevem (banktitok megsértése, visszaélés ) és honnan tudják a címem (nem tudják)

Mert hiába fizetek más oldalon a bankkártyával ha nem a kártyára írt nevet adom meg akkor a visszaigazolás és vagy egyébben a "felhasználó" név szerepel.


Azok a szavak amiket használnak ijedségre adnak okot ezt hívják (pszichológiai hadviselés)-nek.


Tipikusan olyan ez az egész mint egy zsaroló vírus.


Amíg nem fizetsz addig nem léphetsz be törölni magad.

"Kérjük fizesd ki az elmaradt tartozásodat és rögtön fel fogjuk oldani a felhasználói fiókod zárolását."


Úgy látom ez az oldal abból él, hogy embereket becsap.

Nem azért követelnek pénzt amit hirdetésükben szerepel!


Én biztos, hogy nem fogok nekik fizetni nem létező szolgáltatásért.

Folytatom ha lesz valami érdemleges, de előre bocsájtom, hogy fizetni nem fogok.

2022. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/589 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van

Nem kell velük foglalkozni és kész

Én csak röhögök rajtuk ha írnak :D

2022. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 374/589 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy írtam, be mentem a rendőrségre ezekkel a dolgokkal.

Valóban létezik ez a cég viszont nem kell foglalkozni ezzel az egésszel és nem kell kifizetni azt amit kérnek.

Mivel ez az Ügyvéd csak követeli azt amit az ügyfele nem kap meg, viszont az ügyfele nem ír vissza a felhasználóknak mint ahogy az oldal Supportja, mivel az egy Algoritmus és nincs valódi ember a Support szolgálatában.

Érdemes minden emailt letölteni és elraktározni egy mappában vagy Pendrivere. A postai levelekkel sem kell foglalkozni de, nem kötelező de érdemes megtartani. Mert a szakértő szerint nem lesz ebből a dologból semmi, nem kell feljelentést tenni. De ha netán valamikor lenne ebből valami is, akkor is egy magyar szerv fogja megkeresni az embereket és akkor polgári per lesz belőle, az az még őket fogják megbüntetni ha van elég bizonyíték. Viszont az én esetemben hiába követelőznek, hogy ha le van mentve az email miszerint én megszüntettem a fiókom és a prémium tagságot azzal a 14 nappal és ezt bele is írta az algoritmus az emailba, de ugyan úgy az algoritmus követel havonta 1900-at úgy hogy semmi nem létezik március óta az email címemen és az oldal üzemeltetője senkinek nem ír vissza de a @penzbeszedes cím meg 3 nyelven követeli az Ügyfele pénzét mert az ő Ügyfele szerint, mi nem válaszolunk neki mikor az ő Ügyfele nem válaszol a károsított felhasználóknak.


Tehát, a cég valóban létezik, de az Általános szerződést (ÁSZF) nem tartják be, prémium miatt a lemondó nyilatkozatot sem küldi el az oldal üzemeltetője, az Ügyvéd meg nem is fog lemondó nyilatkozatot küldeni mivel ez nem az ő dolga.


Érdemes a panaszakadémia válaszait elolvasni mert jogászok, viszont ők sem tudnak ebben segíteni mivel az oldal üzemeltetője nem válaszol senkinek.


Ha lesz is ebből valami, akkor is ők fognak pórul járni mivel ha bíróságra kell mennie valakinek, akkor sem München hanem egy magyar szerv fog megkeresni és akkor ha polgári per lesz az oldal üzemeltetőjének és ügyvédjének meg kell jelennie, amit ők valószínűleg nem is fognak megtenni.



Tehát senki se fizesse ki ha nem létezik email cím szerint a fiókja

Elfelejtett jelszóval kell ezt megnézni.

Érdemes letiltatni az adott bankkártyát ha továbbra is vonnak mástól összegeket.


Ennyit tudtam tenni az ügyben.

2017 óta ez megy sokaknak.

2022. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/589 grafika71 válasza:
100%
sziasztok én ebbe a cipobe jarok sajnos az oldallal lemondani nem tudom nem enged be rendszer folyamatosan kuldi ugyvedi iroda imel postai uton leveleket s nem tudom torloni sem magam oldalrol par szor fizettem de nekem ugy jon le hogy zsarolas ez nem enged torolni sosem hiba fizetem ki a penzt altalaba 50 eurot kernek nem keves az sajna amit nem is hasznalok mar honapok otta. kihez lehet fordulni ez ugyben mit tegyek koszonom segitseget
2022. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/589 grafika71 válasza:

Ügyiratszám: 36122150488; Dateblaster AG ./. Csaba Kovács

Beérkező levelek

penzbeszedes@auerwittethiel.com


12:17 (10 órával ezelőtt)


címzett: én

Tisztelt Kovács úr,


Eddigi figyelmeztetéseinkre Ön nem reagált és fizetést nem teljesített.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát megrendelte és fizetési

kötelezettségének a mai napig nem tesz eleget, bár valamennyi releváns adata rögzítésre került.


Bár lehetoséget adtunk Önnek a követelés egy hónappal késobb történo kiegyenlítésére vagy méltányos havi

részletekben történo kifizetésére, Ön nem tartotta szükségesnek, hogy tartozását törlessze ügyfelünk felé.


Ezzel további intézkedésekre kényszerít bennünket, amelyek sem Önnek, sem nekünk nem áll érdekében, és az

Ön számára további szükségtelen költségekhez fognak vezetni.


Ön meg fogja érteni, hogy ügyfelünk a lejárt követelés érvényesítésérol és végrehajtásáról nem tud és nem

akar lemondani. Az Ön szempontjából az is belátható, hogy ügyvédi irodánk mindent el fog követni, hogy a

nyitott követelés behajtásához szükséges megbízást teljesköruen és a leheto legjobban teljesítse.


Ezért ezennel az utolsó peren kívüli lehetoséget kínáljuk Önnek az HUF 18.399,79 (EUR 48,05) összegu követelés

legkésobb 08.06.2022 határidovel történo megfizetésére, az 36122150488 ügyiratszám megadása mellett.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a pert csak az


08.06.2022 határidoig történo fizetéssel (pénz beérkezése a számlánkra)


vagy méltányos részletfizetési ajánlat benyújtásával kerülheti el. Saját érdekében nyomatékosan javasoljuk,

hogy haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 48,05

Közlemény: 36122150488



Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.


Kreditkartenzahlung


Paymentlink Auer-Witte-Thiel


Amennyiben a link az Ön számítógépének beállításai miatt nem müködne, kérjük nyissa meg a Teil_2.html mellékletet.


ez jon minden honapba ugyvedi iroda nem valaszol aaz oldal supportja nem valaszol csak folyamatosan kuldi levelet hogy ha azonal fizet feloldjuk a fiokjat

2022. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/589 anonim ***** válasza:
100%

374-es válasznál le írtam mindent amit mondtak bent a rendőrségen.


Nem kell ezzel az egésszel foglalkozni és ne fizess !


Az emailokat Gmailon keresztül le lehet tölteni, van screeneljétek le.

A postai levelek jók tüzelésre vagy tartsátok meg.


Nem fogok mindent le írni elölről ezért a 374-es válaszban minden benne van.


Ezek soha nem fognak bíróságra menni, sem feljelenteni másokat.


Ha egyszer is lenne belőle valami akkor is Polgári per lenne belőle, így megkéne jelenniük amit nem fognak megtenni!


Az oldal tulaja a régi be2 tulaja volt aki elkaptak csalásért és megbüntették őket több millió-ra amit azóta sem fizettek ki.

Világ szerte tele van velük az internet hogy egy csaló ez az oldal.

2022. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/589 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Néhány dolognak utána néztem, és felvetődött bennem néhány kérdés.


Ugye mindenki a penzbeszedes@auerwittethiel.com címről kapja a fenyegető emailokat. Valóban a német ügyvédi iroda küldözgeti ezeket az emailokat, vagy visszaélnek a nevükkel. Mert külföldi fórumokon találtam erre vonatkozó infókat, hogy visszaélnek a nevükkel.Más email címen levelezett már valaki az "ügyvédi irodával"???


A csakaszex.hu domainek utána néztem, egy Glasgowban bejegyzett bucks media LTD cég tulajdonában van. Rákeresve a cégre egy Alan Buchanan nevű egyén neve kerül elő, akiről roppant cifra dolgokat lehet találni külföldi oldalakon. Nyilvánvalóan álnév.


[link]


Illetve, akik postai levet kapnak, azoktól kérdezem...

Ki a levél feladója?

Valamiben különbözik e a levél formátuma tartalma, az emailhoz képest?

Tolal aláírt, pecsételt az "irat"? Hivatalosan átvett küldemény? Vagy csak bebaszva a postaládába?


Kapott e valaki úgy postai levelet, hogy közben nem azon a címen lévő eszközéből lépett be az oldalra, ha belépett egyáltalán... vagy nem is onnan regisztrált. Pl. wifi nélküli mobil eszköz, jellemzően 4G kapcsolat.

2022. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/589 anonim ***** válasza:
100%

Postai levélen annyi feladói cím van hogy münchen meg hogy penzbeszedes.

Gvh sem tudta elkapni őket, külföldön sem tudta elkapni őket, illetve müncheni oldalak is azt írják hogy az adott címen csak egy üres épület áll.


Ez egy csalás, a postai levelen sincs hivatalos pecsét csak egy nyomtatott pecsét ami fent van googléban és ott is két vérből folyik a dolog.


Valóban létezik az ügyvédi iroda de, a névvel vissza élnek ezt nyilatkozta az eredeti ügyvédi cég.


Nem tudni milyen hálózatot használnak az email küldésre, mert email alapján sem lehet őket bemérni illetve, a weboldal is közel 100 IP-n dolgozik.


2017 óta senki nem tudja elérni őket, sem egyik rendőrségi szerv más országokban.


Ez az egész arról szól hogy pénzt szerezzenek tőled bármi áron és ha hatnak rád a fenyegetésekkel akkor úgy is utalni fogsz.


Én át küldtem nekik a letöltött levelet miszerint a 14 napos törléssel megszüntette a fiókomat és le mondtam a prémiumot ezt nagy betűkkel ki is írja a levél de ők csak egy sablon szöveget küldtek vissza ami fent van googleban is hogy “ez mind csak kifogás”


Tehát, a weboldal üzemeltetője nem is válaszol senkinek, az Általános Szerződést sem tartja be amit ő feltüntetett az oldalon, ha meg szüntetik a fiókod és azzal lemondtál a prémium tagságról ( előfizetés ) akkor is fut a fiókod egy alternatíva VPN linken hogy meg tudd nézni mennyivel tartozol nekik havonta mikortól már elfelejtett email címben a rendszer szerint nem létezik emailod alapján egyetlen fiók sem és ezt az oldal ki is írja “hiba” ként, de az alternatíva VPN link arra szolgál hogy ha fizetsz mert félsz akkor a kártya adataiddal vissza tudjanak megint élni és így havonta 1900-al megkárosítanak mivel ez egy olyan link amit küldenek hogy még a bankban sem vissza vezethető a tranzakciók az AG FG HG DG néven.


Tehát mint amit írtam a 374-es válaszban, én bementem ez miatt a rendőrségre, felvették az adataimat is.

És ezt tudták tanácsolni.


Ez egy internetes csalás, ha félsz úgy is utalni fogsz de akkor megint tiltatni kell a kártyát.


Van akinek 1 év alatt 50 ezer felett gyűlt össze. Azt sem keresték meg hivatalosan. Mivel a cég létezik csak vissza élnek a cég adataival és az igazi ügyvédi iroda sem tudta elkapni őket pedig mindent megtettek hivatalos úton ezzel a problémával szemben.

2022. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/589 Darksaga ***** válasza:
100%

Én küldtem email-t az ügyvédi irodának, de nem válaszoltak. A penzbesedes-en pedig kértem "őket" hogy, igazolják magukat, hogy ki irkál, és egyáltalán mi ez a fenyegetőzés, de csak egy angol sablon mailt küldtek...Eddig magyarul írtak.

A regisztrációtól számítva nektek hány hónap múlva érkezett postán levél?

Előre is köszönöm a választ!

2022. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!