Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/589 anonim ***** válasza:

Eddigi figyelmeztetéseinkre Ön nem reagált és fizetést nem teljesített.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát megrendelte és fizetési

kötelezettségének a mai napig nem tesz eleget, bár valamennyi releváns adata rögzítésre került.


Bár lehetoséget adtunk Önnek a követelés egy hónappal késobb történo kiegyenlítésére vagy méltányos havi

részletekben történo kifizetésére, Ön nem tartotta szükségesnek, hogy tartozását törlessze ügyfelünk felé.


Ezzel további intézkedésekre kényszerít bennünket, amelyek sem Önnek, sem nekünk nem áll érdekében, és az

Ön számára további szükségtelen költségekhez fognak vezetni.


Ön meg fogja érteni, hogy ügyfelünk a lejárt követelés érvényesítésérol és végrehajtásáról nem tud és nem

akar lemondani. Az Ön szempontjából az is belátható, hogy ügyvédi irodánk mindent el fog követni, hogy a

nyitott követelés behajtásához szükséges megbízást teljesköruen és a leheto legjobban teljesítse.


Ezért ezennel az utolsó peren kívüli lehetoséget kínáljuk Önnek az HUF 16.358,16 (EUR 42,80) összegu követelés

legkésobb 01.06.2022 határidovel történo megfizetésére, az 36122115716 ügyiratszám megadása mellett.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a pert csak az


01.06.2022 határidoig történo fizetéssel (pénz beérkezése a számlánkra)


vagy méltányos részletfizetési ajánlat benyújtásával kerülheti el. Saját érdekében nyomatékosan javasoljuk,

hogy haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:

2022. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/589 anonim ***** válasza:
100%
De a leveleimre nem válaszolnak xdd
2022. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/589 anonim ***** válasza:
100%

A múlt havi megfenyegetésre sem válaszoltak sem az drága ügyfele és akkor még ők írják hogy nem reagálok semmire xdd


Betegek xd

2022. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/589 anonim ***** válasza:
100%

Bár, zsarolnak email formájában a volt adataimmal amit tiltattam a bankkal meg a perrel


Normális cég nem emailon zsarol hanem rendőrt küld.. nem pedig faxolj vissza mikor fax-od sincs

2022. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/589 anonim ***** válasza:
100%

Már az furcsa hogy szerintük a mostani árfolyamon 50 euró 16000ft

Nálunk mindig ennyi

2022. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/589 anonim ***** válasza:
100%

Levelekre sem válaszolnak, írni sem tudnak helyesen akkor hogy akarnak pereskedni? Hagyjuk már..


Fent van az interneten is hogy nem kell velük foglalkozni mert csalók


De még sem tudja senki elkapni őket xd

2022. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/589 anonim ***** válasza:
100%

Auer Witte Thiel Fake


Ez mindent ki ad a google.. németek se tudják elkapni őket sem UK,stb

2022. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/589 anonim ***** válasza:

Levelemre nem válaszolnak de a múlt havi sablont elküldik xd

De a poén az hogy az ügyfele sem reagál egy levélre sem. De mindig a régi adataimmal zsarolnak amit egyébként tiltattam. Az emailom létezik de, az oldalukon ismeretlen, próbáltam jelszót kérni de nem létezik ilyen email xd


Mi az Dateblaster AG, Zugerstrasse 6, CH-6330 Cham (ZG) cég ügyvédi képviseletét látjuk el.

Ön eddigi figyelmeztetéseinkre és fizetési felhívásainkra nem reagált.


Ön az csakaszexhu weboldalon díjköteles online tagságot rendelt meg. A bejelentkezéskor megadta

*******@gmail.com e-mail címét, amely a double-opt-in eljárás során visszaigazolásra került. Mind ezen

e-mail cím, mind az Ön által választott felhasználónév, valamint a megrendelés során használt végkészülék

IP-címe és az Ön banki adatai rögzítésre kerültek.


Ön jelenleg HUF 16.360,04 (EUR 42,40) összeggel tartozik ügyfelünknek, amely tartalmazza az illetékeket

és készkiadásokat is.


Felszólítjuk, hogy a fent említett teljes összeget haladéktalanul, legkésöbb 02.06.2022 határidöig fizesse meg.

Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 42,40

Közlemény: 36122236149



Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.

2022. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Sok minden furcsa ebben a dologban...Először is miért nem az oldal keres meg téged többször emailben, hogy van e esetleges problémád, vagy miért nem tudsz fizetni. Amit kapsz tőlük végül is, az becsapás és nulla szolgáltatás. Majd jön spamként a hivatalosnak tűnő felszólítás, amikor mondjuk valaki nem is lép be sokáig a fiókjába. Mindenki sablon levelet kap és a személy sem nevezi meg magát, a nevem sem tudják helyesen leírni. Minden levélben szerepel a Za Vasu oplatu...ez is érdekes. Német ügyvédi irodák lekérdezhetik az adataidat mintha valami bűnöző lennél? Nem inkább az oldalt kellene fenyegetni perrel hogy még rendes ügyfél szolgálatuk sincs?!
2022. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/589 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap voltam bent a rendőrségen és mondták hogy kamu az egész, de hétfőn kell vissza menjek a letöltött levelekkel is.

Mivel nem tudtam ki von le havonta pénzt a kártyámról AG FD HG DG néven így decemberben letiltattam a kártyámat mert a levegőbe ne menjen már el a pénzem aztán Januárban és februárban kaptam az Algoritmus Júliától levelet miszerint nem tudják levonni az 1900-at, így akkor írtam a support emailjára amire azóta sem kaptam választ mivel egy Algoritmus aki random küldi a levelet.

Márciusban kaptam az oldal üzemeltetőjétől levelet, vissza is írtam neki azóta sem kaptam választ.

A kamu ügyvéd meg 3 nyelven ír, német, angol, hibásan magyarul. Havonta 7-8nap határidő mindig más összeg a levelekben és más ügyiratszám stb.


Letöltöttem azt a levelemet is miszerint megkaptam az oldal algoritmusától hogy én töröltetem a fiókomat és lemondok a prémiumról márciusban “14 napon belül törlődik”

2022. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!