Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/589 anonim ***** válasza:
100%
Senki ne fizessen nekik..csaló banda, csak próbálkoznak...
2022. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/589 anonim ***** válasza:
100%
Így van ,ha lenne tartozásod akkor már egy magyar szerv aki evvel foglalkozik megkeresett volna postai úton
2022. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/589 anonim ***** válasza:
100%

Ma belenéztem a gmailem lomtárába és pont ma írtak

Szokásos hülye szöveg csak a határidő lett kitolva június végére.

Mindig ugyanaz csak a határidőt tologatják

2022. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/589 Kazuhiro ***** válasza:
100%
Ti is kaptatok pdf fájlt az eddigi tartozásról? Semmi aláírás vagy pecsét. Valamiért egyből 48 ezerre ugrott fel az eddigi 20 ezer körüli árról. És előzőleg megfenyegettek hogy ez az utolsó esélyem fizetni, de szokásosan eltologatják az határidőt. Vicc
2022. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/589 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele
2022. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/589 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már abbahagyták , a kis Júlia se küld emailt
2022. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/589 Darksaga ***** válasza:
100%
Hello!Az a kérdésem, hogy a rendőrség nem törheti fel ezt a penzbeszedes fiókot, megtudni mégis mi van?!
2022. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/589 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondták a rendőrségen hogy ezzel senki se foglalkozzon, mert ha tartozásunk lenne akkor felvennék a kapcsolatot egy magyar szerv-el és hivatalos papírt kapnánk hogy fáradjunk be a rendőrkapitányságra.


De ezek csak fenyegetőznek meg vírusos linkeket küldenek amin nekünk vannak a tartozásaink de a windows defender meg karanténba teszi a trójan-t :)


Nincs valós support az oldalon, egy algoritmus csinálja az egészet.

Nekem sincs hónapok óta fiókom ott az email szerint (elfelejtett jelszóval próbáltam belépni de nem létezik az email címem ott.) de az algoritmus havonta ugyan úgy hozzá teszi az összeget.


Mindig csak IP Cím beméréssel fenyegetőznek, meg rendőrökkel de ország szerte senki nem találta meg őket mivel az ők tartózkodási helyük amit megadtak, az nem létezik hanem egy üres épület áll ott.

Vicc az egészben hogy abban a városban is vannak károsítottak és az ottani rendőrök sem tudják megtalálni őket.


Ez egy nemzetközi ügy, senki sem találja a 2 tulajt.


Ha annyira valós lenne ez évek óta, akkor már mindenkit megkerestek volna a magyar rendőrök.


Viszont, ha valaki megtalálja őket abból polgári per is lehet, pénzt nem fogunk látni de évekig ülni fognak.


Még egyszer, senki se utaljon!

2022. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/589 Bozont ***** válasza:

Hello énis így jártam, már vagy 3hónapja kapok hivatalos leveleket és email-eket a legtöbbet a spam mappába ettől az ügyvédtől. Küldtem neki 17.000-ret mert beszartam én is de csak küldi az emailt, hogy fizessek. Ez jött az utalásom utánis

Szerintetek vannak akik már túl vannak rajta és azt mondják ne foglalkozzak vele?



Ügyiratszám: 36122218410; Dateblaster AG ./. ...

P

penzbeszedes@auerwittethiel.com

címzett én

6 nappal ezelőttRészletek

Tisztelt Bátori úr,


Eddigi figyelmeztetéseinkre Ön nem reagált és fizetést nem teljesített.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát megrendelte és fizetési

kötelezettségének a mai napig nem tesz eleget, bár valamennyi releváns adata rögzítésre került.


Bár lehetoséget adtunk Önnek a követelés egy hónappal késobb történo kiegyenlítésére vagy méltányos havi

részletekben történo kifizetésére, Ön nem tartotta szükségesnek, hogy tartozását törlessze ügyfelünk felé.


Ezzel további intézkedésekre kényszerít bennünket, amelyek sem Önnek, sem nekünk nem áll érdekében, és az

Ön számára további szükségtelen költségekhez fognak vezetni.


Ön meg fogja érteni, hogy ügyfelünk a lejárt követelés érvényesítésérol és végrehajtásáról nem tud és nem

akar lemondani. Az Ön szempontjából az is belátható, hogy ügyvédi irodánk mindent el fog követni, hogy a

nyitott követelés behajtásához szükséges megbízást teljesköruen és a leheto legjobban teljesítse.


Ezért ezennel az utolsó peren kívüli lehetoséget kínáljuk Önnek az HUF 16.809,48 (EUR 42,40) összegu követelés

legkésobb 29.06.2022 határidovel történo megfizetésére, az 36122218410 ügyiratszám megadása mellett.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a pert csak az


29.06.2022 határidoig történo fizetéssel (pénz beérkezése a számlánkra)


vagy méltányos részletfizetési ajánlat benyújtásával kerülheti el. Saját érdekében nyomatékosan javasoljuk,

hogy haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 42,40

Közlemény: 36122218410



Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.


Kreditkartenzahlung


Paymentlink Auer-Witte-Thiel


Amennyiben a link az Ön számítógépének beállításai miatt nem müködne, kérjük nyissa meg a Teil_2.html mellékletet.



Üdvözlettel:



Auer Witte Thiel

Ügyvédi Iroda

Bayerstraße 27

D-80335 München

Mail: penzbeszedes@auerwittethiel.com

Web: www.auerwittethiel.com

Telefax: +49 (0)89/ 59 06 83 145



Bank


Postbank (Giro)

IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX



Tisztelt Hölgyeim és Uraim!


Elismerem 42,40 EUR összegü tartozásomat és a következöket veszem igénybe (kérjük beikszelni):



|___| FIZETÉSI HALADÉK

(Kérjük vegye figyelembe, hogy a fizetési haladék idötartama legfeljebb egy hónap lehet)

2022. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/589 anonim ***** válasza:
100%
Nen szabadott volna fizetni , nem kell evvel foglalkozni ,hamis cég az egész , ha esetleg a magyar rendőrség vagy hozzá hasonló szerv keresett volna fel ami magyar akkor lenne igaz az egész
2022. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!