Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/589 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kell félned ,ez is csak egy helyesírási hibákkal teli kamu levél
2022. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/589 Kazuhiro ***** válasza:

Állítólag átadták jogi osztálynak. Ti is kaptatok hadonlót, vagy csak keményen próbálkoznak fenyegetőzni? Arról nem is beszélve, hogy multkor elküldtem nekik több mint 10 ezeret mert ilyen még nem fordult elő velem, és kicsit féltem mi lesz stb. De utána arra nem reagálva, nemhogy kevesebb lett volna a tartozás, hanem még több összeget követeltek egy másik ügyiratszámon. És nem is válaszolnak rendesen semmire.



Bár ügyiratát átadtuk jogi osztályunknak, Ön mindezidáig nem talált módot Önnel szembeni követelésünk

kiegyenlítésére.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy ön díjköteles tagságot rendelt meg az csakaszexhu online

csoportban, és a mai napig megpróbálta kivonni magát fizetési kötelezettsége alól.


Az HUF 16.678,76 (EUR 42,03) tartozási összeg megfizetése még mindig nem történt meg. Mivel már többször is

írtunk Önnek, és nem kaptunk választ, ezért csak úgy értelmezhetjük az Ön fizetési magatartását, hogy

jelenleg nem rendelkezik elegendö pénzzel a hátralékos összeg egyszerre történö kifizetéséhez.


Ügyfelünk ebböl az okból kész arra, hogy egy nagyon jóindulatú részletfizetési lehetöséget kínáljon

Önnek. Ehhez kattintson egyszerüen az Ön menüsávjában található "Válaszok" gombra, és írja be azt a

részösszeget, amelyet havonta fizetni tud, majd az e-mailt haladéktalanul küldje vissza részünkre.

Ne habozzon, kisebb összegeket is megadhat! Javaslatát támogatni fogjuk ügyfelünknél. Esetleg még a

követelés csökkentése is lehetséges!

2022. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/589 anonim ***** válasza:
Nekem már nem is küldenek fenyegetést😟😥 Pedig olyan élvezettel törlöm 😄 #432 inkább nekem utalj, nagyobb hasznát venném szerintem mint ezek a lopótökök
2022. szept. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/589 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni vele.

Nekem se írnak már jó pár hónapja.

2022. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/589 Kazuhiro ***** válasza:
Nekem szinte hetente írnak...most német nyelven
2022. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/589 anonim ***** válasza:

Nem kell ezekkel foglalkozni. Az első 3-4 hónapban mindenkinek küldenek egy sablont hibás betűkkel és 0 fogalmazással.

Meg kell írni hogy voltál a rendőrségen és többet nem írnak.

2022. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/589 anonim ***** válasza:
#433-as vagyok. Na, ma küldtek mégegyett. Megnyugodtam, töröltem 😇 Már kezdtem azt hinni, hogy elfelejtettek 😅😂
2022. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/589 anonim válasza:

Sziasztok, én is most láttam csak meg a spamben, nos hát át néztem mindent ( ez a sugarmummy oldal pontosa) . Átnéztem az ASZF-t magát a weboldalt, és NEM nekünk kéne szarni ,hanem nekik

AD 1 : Megtévesztés van az egész weboldal körül , személyi jogokat sértenek

AD 2 : Személyiségjog szintén úgy az IP cím fenyegetőzés

AD 3 : Élő emberrel te nem tudsz kommunikálni próbáltam hívni a számot is nem vette fel senki csak sípolt mint a **** nincs semmi elő válasz csak jönnek a hülyeségek.



Én észre se vettem amúgy mert éppen bankot váltottam. Előfizettem 2020.01.01 kor és 2020.03.10 -én váltottam bankot szóval ha tőlem is csak kis összeget húztak le rohadjanak meg vele.

Egyelőre még nem kaptam levelet de várom mert úgy is nehéz tél lesz :D



Olvastam kicsit további forumon + német oldalon annyit mondtak ,hogy engedjük el a dolgot átverés vissza élnek a névvel.. Mindenki nyugodjon meg :)

2022. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 439/589 anonim ***** válasza:
lazatalalka.com is lehúzos, csak óvatosan
2022. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/589 Jófej válasza:
Sziasztok! Sajnos én is bele kerültem a cspdájukba. Azt olvasom itt,hogy ne féljek stb. De azért kicsit félek mert 6 hónapra 5940 ft ot fizettem a bank kártyammal. Ha ezek csalók akkor bármikor lehúzhatnak pénzt a kártyámról. Tett már valaki feljelentést? Tudjuk,hogy kik állnak a cég mögött?
2022. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!