Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/589 anonim ***** válasza:
440es.Kártyát újat kell csináltatni, mert le fogják venni a pénzed.Utána már nem fogják tudni és el kezdenek fenyegetőzni.Na akkor kell törölni a levelüket...
2022. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/589 anonim ***** válasza:
100%
HÁNYSZOR KELL LEÍRNI BÁRKINEK IS, hogy ne foglalkozzatok a fenyegetőzéssel?!?!? Sosem egy német iroda fog foglalkozni az ügyvéddel hanem egy magyar hatóság. Felejtsétek már el egy életre ezt a szart.
2022. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/589 Jófej válasza:
Sziasztok! Arra gondoltam,hogy valahogy meg kéne keresni ezt a férget aki ezt az oldalt üzemelteti és kicsit eldumàlni vele. Letiltottam a kártyàm és az új még nem jött meg. Ez némi kellemetlenség de ki bírom. Az 5940 ft ra is tojok amibe a 6 hónapos előfizetés került. Minden nap jönnek az emailek hogy ez meg az megnézte a profilom meg,hogy akar randizni stb. Írok nekik nem írnak vissza. Azon gondolkoztam,hogy biztos nem csak kamu profilok vannak mert az enyém se az. Akkor miért nem tudok velük össze írni? Ha már ennyi pénzt besöpörnek,akkor miért nem ugy üzemeltetik azt a ku.va oldalt,hogy aki valós profil az tudja használni. Márciusig van időm felmondani az előfizetésem és nem is töröltem magam mert kiváncsi vagyok,hogy ez tényleg kamu? Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy ilyen van. Számoltam kicsit. Ezek több száz miliót csaltak ki tőlünk.Nagyon dühös vagyok. A cég név alapján nem lehet megtudni ki a tuladonosa ennek a jó kis oldalnak?
2022. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/589 anonim ***** válasza:

Maga a cég be van jegyezve egy elhagyatott épületbe németországban. Az egyik tulaj az a volt be2 tulaja, akit egyszer már el kaptak.

Van egy kamu ügyvéd, aki vissza él egy valós ügyvéd cég nevével.

Tehát, világ szerte sok a károsult, ha annyira akarta volna bárki, akár az FBI meg keresték volna.


De egyébként ha fel lehetne törni az oldalt akkor a tulaj profilján meglehetne nézni az utolsó tartózkodási helyet.


Rendőrség szerint lehet polgári pereskedni, de az elmúlt években se válaszoltak a rendőrségnek. Megmondta a szakértő is hogy ez egy kamu oldal.

2022. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/589 Jófej válasza:
Hát köszönöm a valaszt. Valahol tengeti a nyomoruságos életét a csaló tulaj és a fFerrarijaval eljár Monakoba kaszinózni mert ebből annyi pénze van,hogy sose fogy el. Durva. Tudjátok igaza van. Mert senki nem kapja el és nap mint nap lehúzza az ilyen lúzereket mint amilyen én is vagyok.
2022. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/589 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is megszivattam magam. Lenne egy kérdésem. Tudom szarjam le, de félek a fenyegetőzéstől. Már 2x kifizettem a 41,xxx euros díjat, de a második alkalommal vissza sem állították az oldalt. Nem tudok azóta em belépni. Többet nem akarok fizetni.

Viszont nem mondtam fel az oldalt. Ez még problémát okozhat nekem? Ki hogy áll ehez a kérdéshez?


Persze újabb ügyiratszámon kapok újabb 41euros pénzbehajtást. Reklamálok, hogy minek fizessek, mikor nem állították vissza az oldalt. Erre küldték ezt a levelet: (következő írásban bemásolom) Várom véleményetek.

2022. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/589 anonim válasza:

Kérésére elküldjük Önnek a mellékletben az ügyfelünk részletes számlázási

igazolásait az Ön /az Ön számítógépe által lefoglalt online-kínálatról csakaszexhu.

Ebből Ön kiveheti a bizonyításhoz szükséges bejelentett adatokat, mint az

időpontot és a foglalás dátumát, a banki adatokat, az e-mail címet, valamint az

üzemeltetett számítógép IP-címét. Ismeretes, hogy ezekkel az adatokkal és az

elmentett IP-címmel ki lehet nyomozni a kínálat lefoglalásakor használt

számítógépet és a lefoglalásért felelős számítógép tulajdonosát.


Kérjük, hogy vegye figyelembe, hogy ezek az adatok az internetes kínálatba való

első internetes bejelentkezéséből származnak. Az abban kimutatott összeg ezért

az aktuális, Önnel szembeni követelés összegétől eltérhet, mert ebben az esetben

egy havi összegről van szó, ami az egyezség szerinti szerződés meghosszabbítás

miatt (pl. egy próbaelőfizetés után) vált esedékessé.


Amennyiben az Önnek elküldött iratok ellenére is úgy vélné, hogy nem élt a

kínálattal, akkor tisztelettel kérjük, hogy ezt írásban igazolja nekünk, és

tegyen feljelentést ismeretlen tettes ellen, az Ön adataival való visszaélés

miatt. Ha az Ön igazolását és a feljelentés fénymásolatát megkaptuk, akkor

megszakíthatjuk az Ön ellen indított pénzbehajtási eljárást.


Ezért azt tanácsoljuk Önnek, hogy kérdezze meg családtagjait és ismerőseit abból

a célból, hogy elkerüljünk esetleges további nehézségeket.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 41,12

Közlemény: 36122572498



Reméljük, hogy a határidőig befizeti az összeget, hogy ne kelljen védencünknek

azt ajánlani, hogy a követelést peres úton érvényesítse. A még fennmaradt összeg

befizetése után le fogjuk zárni az ügyet.


Üdvözlettel:



Auer Witte Thiel

Ügyvédi Iroda

Bayerstraße 27

D-80335 München

Mail: penzbeszedes@auerwittethiel.com

Web: www.auerwittethiel.com

Telefax: +49 (0)89/ 59 06 83 145

2022. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/589 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a francba. Ez is egy kamu csaló oldal, mint a többi. Csajok sincsenek fent, csak írkál egy 50-es dagadt fószer, hogy bejössz neki. Te meg csak utalj szépen.
2022. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/589 anonim ***** válasza:

Fenyegesd meg őket, hogy megtalálod és levered őket mint vak a poharat, vagy hogy feljelentetted őket a rendőrségen

Onnantól kezdve csak lapulnak mint szar a gazban

2022. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/589 anonim válasza:

Korábban már írtam, hogy feljelentem, de nem ér semmit. Csak jönnek az emailek.


A másik kérdés: leszarjam a lemondást is?

2022. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!