Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
 481/589 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vertek át, már a svájci nem eu-s cég is gyanús volt, mivel így őket kívülálló tagországként nem lehet elkapni, igaz ők se kérhetnek így senkit számon.
2023. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/589 Kazuhiro ***** válasza:

Most már más email címről, nen pefig szokásos pénzbeszeszedés (collection@fairmount.world) kaptam egy olyat hogy még mindig nem rendeződött a fizetés stb, és átadjám a megadott dátum lejárta után az ügyvédi irodának az ügyet.

"Ön az online fizetős szolgáltatásait vette igénybe

közösség rejtettviszonycom." Közbeb meg azt sem tudom mi az a rejtvettviszony.com, mert a csakaszexet nézegettem annó régebben.

Ez miafasz? Gondolom ez az email cím sem hivatalos, de azért zavaró hogy még mindig ezt csinálják. Amúgy egyszer már fizettem és arra sem reagáltak semmit. Szóval van róla bizonyítékom lementve.

2023. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 483/589 Bobogege ***** válasza:
100%
Én ennek a fairmount-nak azt írtam, hogy ha kell a pénz, kérjék el az auer witte thiel ügyvédi irodától
2023. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 484/589 anonim ***** válasza:
100%
Én megírom nekik, h. fel fogom őket jelenteni! Amit postai úton küldtek levél, én BEVITTEM a bankhoz, meg a rendőrségre, és azt mondták, hogy szarjam le őket vagy ha akarom, jelentsem fel őket. Én nem fogok vele szórakozni, abban biztos lehetsz. Szerintem dobjuk össze mi károsultak a pénzt, azt menjünk el abba a németországi vagy svájci kuplerájba, és zúzzuk le az arcukat!
2023. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/589 anonim válasza:
100%
Én beszálok az összegbe. :)
2023. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/589 anonim ***** válasza:
100%
én nem viccelek, meg fogom nekik írni a GYIK-ban lehet nekik üzenni, velem nem fognak szórakozni, abban biztzos lehetsz
2023. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/589 Bobogege ***** válasza:
100%

Figy, ha lesz egy károsult csoport, akkor én is hajlok arra, hogy valami legyen 😃

bobogege44-es kukacos Gmail-es címre írhattok

2023. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/589 anonim ***** válasza:
100%
Hello holnap küldök privátot! de lehet, h. csak szombaton érek rá, de lerendezem őket, abban biztos lehetsz. engem ne fenyegessenek köztörvényes bűnöző stricik, kurvázók drogosok adó-csaló, mások adataival visszaélő férgek
2023. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/589 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hónapban küldi, hogy utolsó figyelmeztetés, fizetnem kell 😄 Kis kitartó. Mosolyogva kitörlöm
2023. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 490/589 anonim válasza:
100%

Nekem már hetente háromszor. Bár én kétszer fizettem. Első alkalom után visszaállították az oldalt. Be tjudtam lépni. Második fizetés után már nem. Nem tudtam belépni. Meg is írtam, hogy nem fizetek, mert nem kapok semmit.

Bár ahogy néztem, kb több ögyiratszámom van. :) Mivel be sem tudtam lépni fizetés után, vissza sem mondtam. Levelet megnyitom, megnézem, hogy mindig ugyan azt írják, majd törlöm. Remélem igazatok van, hogy szarjam le. ?ár ezt teszem...

De pofánvágásban benne vagyok. Szerintem ezt magyarországról csinálják, de ha nem is, akkor is biztos magyar csaló g....

2023. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!