Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/589 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly október óta nyomulnak. Idáig a fairmount csesztetett folyamatosan, most meg már az auerwittethiel... kíváncsi vagyok hogy ez két külön cég vagy mi a fene? Hivatkoznak email címre...stb. Az a baj hogy a szerződési feltétel annó létrejött a regisztrációval és az első befizetéssel, de nem tudom hogy lehetne szabály szerűen lemondani. Bdsmrandi oldal. Oké hogy kamu oldal ez leesett az elején, csak ugy vagyok vele hogy nehogy valami törvénymódosítás hatására jogköre legyen magyarországon a jövőben az ilyen szemétládáknak pattogni behajtani...
2022. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/589 Khylen ***** válasza:
100%
Nem lesz(!), de amúgy ezzel kapcsolatban (én is) kifejtettem a véleményemet. Olvasd vissza a korábbi hozzászólásokat, hogy megnyugodj (hasznos).
2022. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/589 Khylen ***** válasza:
100%
Amúgy az ÁSZF szerint, aki regisztrált, és előfizetett, az Faxal (vicces), vagy a megírt lemondó nyilatkozatottal tudja megszüntetni, amit szkennelve el kell küldeni. Egyébként valakinél ÁSZF-et figyelmen kívül hagyták, és tovább próbálkoztak, ezért hagyni kell...
2022. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/589 Khylen ***** válasza:
100%
*nyilatkozattal
2022. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/589 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Valaki be tudná linkelni a papír alapú lemondó nyilatkozatot ? Köszönöm

2022. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/589 anonim ***** válasza:
100%

Havonta küldik postán a nem hivatalos levelüket mindig kisebb vagy nagyobb összeget kérnek viszont közel 3 hete hogy vissza küldtem nekik angolul azt hogy törvénytelen amit csinálnak, mivel ha nem létezik hónapok óta sem a creditcard sem az email cím az oldalukon akkor előfizetés sem létezhet törölt fiókra amit ők töröltek. Mindig az IP címmel jönnek és a régi adatokkal miközben a válaszomra és a screenekre nem válaszolnak kb 3 hete.


Megfenyegettem őket és át küldtem nekik hogy semmim se létezik screen formájában hogy ott az email is hoppá hiba.

2022. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/589 anonim válasza:
100%
Köszönöm szépen ! Nekem a héten lesz 2 hete hogy elofizettem sajnos . De semmi válasz e-mail nem jött . En sk bol írok . Szóval csak közösen tudnánk valamit is csinálni. Kártyát én is felfüggesztem, de olyan értesítést tudtak kuldeni hogy sajnos úgy dontottel lemondod a premium tagságot . Valahol ez is bizonyíték ellenük mert e-mailt is írtam nekik hogy megszuntetem de semmi. Profilt töröltem tudom nem erek vele semmit. Bdsmrandi oldal volt ez.
2022. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/589 anonim ***** válasza:
100%

Közösen csak akkor lehet tenni bármit is ha valakinek van több millió forintja egy nem EU-s tárgyaláshoz.

Mint írtam, míg nincs hivatalos papír vagy rendőrségi behivatás addig nem kell ezzel foglalkozni, persze érdemes megtartani a postai leveleket mert kell a bizonyíték miszerint vissza élnek az adatainkkal és zsarolnak minket ezekkel.

Másodjára beszéltem az egyik rendőrrel, mivel a 4 hónap alatt a 2. Levelemet kaptam meg postai úton, de ez sem hivatalos formájában tették meg.

Azt mondta hogy ha kapok még egy levelet akkor menjek be hozzájuk a rendőrségre és segítenek.

Mivel az oldal üzemeltetője a régi be2 egyik tulaja, az ügyvédi iroda meg vissza él egy ügyvédi iroda nevével erről minden fent van googlen és külföldi portálokon is.

2022. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/589 anonim ***** válasza:
100%
évek óta zsarolnak mindenkit, meg postáznak mindenkinek.
2022. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/589 anonim ***** válasza:

A rend kedvéért még egyszer jelezzük Önnek, hogy az %06, Zugerstrasse 6, CH-6330 Cham (ZG)

céget képviseljük.


Mint már közöltük Önnel, Ön megrendelte az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát, anélkül, hogy

tartozását eddig kifizette volna. Valamennyi releváns adat jogérvényesen rögzítésre került.


Ügyfelünk és mi is már többször írtunk Önnek, és felszólítottuk a nyitott összeg kifizetésére. Jelenleg összesen

HUF 15.850,98 (EUR 42,80) összeggel tartozik. Felszólítjuk, hogy ezt az összeget legkésöbb 11.05.2022-ig

(számlánkra érkezés idöpontja) az 36122115716 ügyiratszám megadása mellett fizesse meg.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 42,80

Közlemény: 36122115716



Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.


Kreditkartenzahlung


Paymentlink Auer-Witte-Thiel


Amennyiben a link az Ön számítógépének beállításai miatt nem müködne, kérjük nyissa meg a Teil_2.html mellékletet.



Ügyfelünk megbízása alapján bírósági segítséget is igénybe fogunk venni, amennyiben az ügyet peren kívül

nem sikerül rendezni. Az ezzel kapcsolatos további költségek és kellemetlenségek kifejezetten Önt terhelik!


Amennyiben a követelt összeget csak a határidö letelte után, vagy csak méltányos részletekben fizeti meg,

kérjük, hogy erröl vagy e-mailben, vagy a mellékelt ürlap segítségével írásban, akár telefaxon, tájékoztasson

bennünket. Az elsö részletet akkor a mellékelt átutalási megbízáson is fizetheti.


Üdvözlettel:



Auer Witte Thiel

Ügyvédi Iroda

Bayerstraße 27

D-80335 München

Mail: penzbeszedes@auerwittethiel.com

Web: www.auerwittethiel.com

Telefax: +49 (0)89/ 59 06 83 145



Bank


Postbank (Giro)

IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

2022. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!