Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/589 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben van hogy ÁSZF szerint nem megfelelően mondtam fel, de december vége óta a banki adataim nem léteztek és csak januártól nem tudták vonni le az előfizetést, a decemberit még levonták és aztán szüntettem meg, még papírt is töltöttek ki velem a bankban mivel az adataimmal éltek vissza.

de ha nem létezett banki adatom, amiről levonják szó nélkül akkor mit követelnek? január óta a fiókba sem engedett be csak akkor ha csináltam volna egy új előfizetést de mivel nem akartam új előfizetést csinálni ezért Support által töröltettem a fiókomat, amit meg is tettek 12 napja miközben hónapokon keresztül könyögörögtem emailban magyarul és angolul.

azt meg tényleg nem tehetnék meg hogy követelőznek, meg IP cím szerint bemérnek mivel az utolsó hónapot levonták a kártyáról, csak már az ideit nem tudták janurától mivel megszünt a kártyám tavaly. más részt az összes SMS meg van, hogy "AG GH FG DH AH " néven levonogattak havonta 1900 HUF-ot tavaly március 14 óta.


Panaszakadémiának át küldtem mindent, még a levelet is még sem válaszoltak


De azért kíváncsi leszek mi lesz a vége :D

2022. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/589 Khylen ***** válasza:
100%

Az, hogy megszüntetted a kártyádat, és az, hogy velük töröltetted a fiókodat (ez az ingyenes felhasználókra vonatkozik), az még nem azt jelenti, hogy fel is mondtad az előfizetői szerződést. Érted?

Ne foglalkozz velük!!


Ja, és korábban írtad, hogy gyomorgörcsöd van emiatt, azaz stresszelsz. Erre annyit tudok írni, hogy ez az egész annyit nem ér, hogy kockára tedd az egészségedet, mert a stresszel kockára teszed, úgyhogy nyugodj meg.

2022. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/589 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly óta többször is írtam nekik hogy nem tartok igényt a szolgáltatásukra, elküldtem a lemondó nyilatkozatot nem reagáltak rá hanem ugyan úgy vonták le az összeget havonta, aztán zaklattam őket emailon meg az ügyfélszolgálatot is arra sem kaptam választ. aztán spammoltam az ügyfélszolgálatot az oldalon hogy töröljék a felhasználói fiókomat mert nem tartok igényt egyik szolgáltatásra sem és hogy senki nem válaszol hónapok óta emailban. bezzeg törölni tudták a fiókot. mellesleg mindent elküldtem nekik a hónapok alatt még sem szüntették meg az előfizetést és nem is reagáltak semmire. tehát így nehéz bármit is lemondani..


2 napja se hogy vissza írtam a pénzbeszedéses-nek hogy nincsen semmim az oldalon vagy küldjön egy lemondó nyilatkozatot és akkor kitöltöm megint, mert az előzőre sem válaszoltak. nos megint hetekbe fog telni mire válaszolnak valamit.

2022. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/589 anonim ***** válasza:
100%

Ezért irtam hogy lemondod a létező összes helyen, törlöd a fiókodat kifizeted a 42 eurót már nem is él a fiók mert nem tudsz belépni és ugyanúgy küldik a felszólításokat.

Nem válaszolnak semmire ezért ne foglalkozz velük.

Úgysem lesz ebből semmi de ha lenne is tudod igazolni hogy lemondtad kifizetted stb

De nyugi nem lesz semmi

Állítsd be törlésre a leveleiket és kész

Másrészt ha be akarnák hajtani már rég jelentkeztek volna komolyabban és lett volna bírósági ügy belőle. De azt nem ilyen formában menne

2022. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/589 anonim ***** válasza:
86%

Személyem szerint én már le mondtam mindent email-ban, az oldalon törölték a fiókomat is 12 napja. akkor nem tudom mit zaklatnak 3 napja hogy ha sem a lemondó nyilatkozatra nem reagáltak sem arra hogy nem tartok igényt egyik szarjukra sem..


várni várok, max jövőhéten bemegyek a rendőrségre hogy ez a helyzet..


meg ez is hogy német szövegekkel hogy ők bemérték az IP címemet stb, se pecsét se semmi..

2022. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/589 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem tudnám fizetni az elvárásukat mert a fiók sem létezik akkor a levegőbe fizetek? vagy ezt most nem értem mert semmire nem reagálnak ezek.. csak zaklatnak németül, magyarul helyesírási hibákkal meg pecsétek nélkül :D
2022. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/589 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem felesleges a rendőrségre menni de ha úgy nyugodtabb leszel akkor tégy úgy


De pont ezért kellene leszarni amiket írtál. Lemondtad nincs fiókod stb

2022. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/589 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondtam le emailban és a supportnál ha csak törölték a fiókom de a lemondásra nem válaszoltak hanem most zaklatnak :D


De mindegy megvárom mi lesz belőle..


Az biztos hogy ha kifizetem amit kérnek akkor elmentik az adataim és megint vissza fognak élni a banki adataimmal (Pl QR kód alapú fizetés stb)

2022. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/589 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezért csalók

És igazad van ha fizetsz akkor vonogatják majd a kártyádról stb.

2022. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/589 Khylen ***** válasza:

Na, így már érthető, akkor még is csak eleget tettél (ez az előző írásaidból nem derült ki, ezért írtam ezzel kapcsolatban) az ÁSZF-nek a szkennelt nyilatkozattal, és le se sz*rták.


Amúgy csak is bíróságivégzéssel tudnak behajtást végrehajtani, de, mivel csalók, ezért erre nulla az esély.

Nem értem, hogy hogyan tudsz komolyan venni egy komolytalan dolgot.

2022. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!