Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/589 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez is a Spam mappámba került nem volt valami fontos levél a gmail szerint.
2022. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/589 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írsz nekik úgysem fognak visszaírni csak küldik a szarságaikat.

Szerintem ne törődj vele töröld ki az emaileket vagy tiltsd le ezeket a mail címeket hogy ne kelljen olvasnod a hülyeségeiket.

Amikor valaki írásban lemondja az előfizetést arra sem szoktak reagálni

Azok után meg be sem tudsz lépni az oldalra milyen jogon követelnek pénzt ?

Én volt hogy visszaírtam nekik hogy küldjék vissza a 42 eurót még számlaszámot is adtam de csak küldték továbbra is

Válaszul én is.

Persze a spamba volt de már letiltattam onnan is

Egyből megy a kukába

2022. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/589 Khylen ***** válasza:
100%
Már az is sokat elárul, hogy Fax, vagy szken formájában kérik a megírt lemondó nyilatkozatot, úgy, hogy ez a 21. század... A megbízható helyeken külön funkció van az előfizetés lemondására/törlésére.
2022. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/589 Khylen ***** válasza:
100%
Jól tudják, hogy a legtöbb ember lusta, hogy ezt megtegye, ezért az előfizetőktől ilyen formában kérik a felmondást.
2022. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/589 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet nem értem hogy milyen jogon mérik be az IP címemet, mikor fiók sem létezik email cím alapján, de még banki adatok sem léteznek, mivel a bank tiltotta adatok vissza élése miatt. tehát ha semmi nem létezik akkor hogy kapocsolódhat hozzá előfizetés?


A panaszakademia.hu szintén nem tud választ adni a kérdéseimre napok óta.

tehát, fingom nincs hogy mit csináljak.


És igen, megbízható helyen és más egyéb oldalaknál a hivatalos tranzakciók miatt nem Spam mappába kerülnek a levelek, hanem az Elsődlegesbe az az "Fontos" "bejövő"



Hiába tiltanám le az email címüket hogy ha, postai utón ugyan úgy zaklatnak.

2022. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/589 anonim ***** válasza:
100%

Na ebben teljesen igazad van

Mi az hogy ip cím alapján fenyegetnek perrel? Meg ha sosem adtad meg a lakcímed mi az hogy postán zaklatnak?

Ez nem így működik

Akkor a levelekkel gyújts be télen ha olyan kazánnal fűtesz az emailekkel meg ne foglalkozz

2022. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/589 anonim ***** válasza:
100%

Mivel töröltettem Support által a fiókomat így nem létezik fiók a megadott emal címen, viszont gondolom (én) ezért mérték be az IP címemet hogy tudjanak behajtani még úgy is hogy sem email, sem banki adataim nem léteznek.

viszont, a jogszabályok szerint nem élhetnek vissza a régi adataimmal és nem mérhettek volna be IP cím alapján. főleg hogy nem is hajthatnának be ha töröltettem a fiókom másrészt az oldal üzemeltetője és Ügyfél szolgálata egy levelemre sem válaszol, csak ez a behajtó cég de mint írtam, meg írtam nekik hogy mi a helyzet ha nem fogok kapná rá érdemes választ akkor tudom mit kell tennem, de akkor már ne fenyegessenek.


Az viszont elég probléma hogy a panaszakadémia sem reagál ilyen esetben senkinek mikor gyakorlatilag az lenne a dolguk.

azok is annyit írtak, hogy fizessem ki hogy ha van elmaradásom nehogy perem legyen belőle, vissza kérdeztem tőlük hogy ha fiókom nem létezik email alapján, sem a banki adataim tavaly óta akkor milyen adósságot fizessek ki mikor jogtalanul előfizetésem lehetne egy nem létező "fiókra"


Sajnos erre lassan 2 hete hogy nem kapok választ.

2022. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/589 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha jól tudom behajtó cég csak akkor jöhet ha van jogerőre emelkedett bírósági végzés ami csak tárgyalás után lehetséges

A panaszakadémia itt korábban visszaírt valakinek azt mondták neki ne fizessen és ne dőljön be csalóknak

2022. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/589 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag már gyomoridegem van ettől az egésztől és semmi megoldás nincs erre a problémára hogy mindenkit át vernek.


az Email címemet meg nem tudnám törölni mert az elmúlt 10 év dolga azon van.

az ők email címüket hiába tiltom le, ha IP cím szerint bemérték a tartozkodási helyem.


Meg pdf-be át küldték németül a fiókomat a képemmel, megnyitás után eltünt telefonról és emailból is. tehát az sem lehetett valós ha egyszeri megnyitásra állították be.


Egyébként jobb lenne ha egy rendőr látná ezt a topicot és fel venné velem a kapcsolatot meg másokkal is.


Mert egyedül kevesek vagyunk ehhez.

2022. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/589 anonim ***** válasza:
100%

Korábban itt valaki írta hogy egy rendőrrel beszélt erről és ő azt mondta neki hogy el kell vágni a szálakat és nem fizetni.

Ha visszaolvasol itt a hozzászólások közt biztos megtalálod

2022. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!