Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/589 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy én belegondoltam, ha beperelnek nekik sokkal rosszabb lenne mert átvizsgálnák az egész céget is így le is buknának , szerintem eddig egy embert se állítottak itt bíróság elé emiatt
2022. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/589 anonim ***** válasza:
100%

Hello hello


Sajnos tavaly én is bele estem ebbe a dologba, egyszer bele léptem levonták az összeget azóta bele sem léptem, viszont havonta vonták le az 1900 forintot végül tavaly decemberben a bank tiltatta a kártyámat adatok visszaélése miatt és most január óta havonta kapok a felszólítást emailban hogy én ennyivel és annyival tartozom nekik, mikor a fiókomat már tavaly zárolták miután tiltatva lett a bankártyám.

Nos, email-ban írtam nekik arra sem reagáltak a 3 hónap alatt. Support sem reagál de a profil zárolva van és csak a felszólítás jön ami elég érdekes. beleléptem a fiókomba írtam egy ticket-et miszerint szeretném töröltetni a fiókot és a prémium tagságot mivel nem tartok rá igényt, de még rá nyomtam a 14 napos törlés lehetőségre is. mivel semilyen formában 3 hónapja nem válaszolnak egy levelemre sem. Illetve, a fő emailjon postaládája még tele is van ne hogy el lehessen érni őket.


Kérdezném hogy ha, a kártyám tavaly óta tiltatva van és a fiókomat véleglegesen törlik 14 nap után (ami gáz mert 48órát ír kis szövegben)


Akkor békén fognak hagyni vagy forduljak fogyasztóvédelemhez?

2022. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/589 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,nem lessz ebből semmi felé bírósági tárgyalás ,ez szimplán ilyeszgetes hogy fizess de hiába fizetsz utána is követelik a pénzt ,szóval NE FIZESS .
2022. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/589 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetek, csak kíváncsi vagyok rá, így hogy tiltották a kártyám, meg törlök mindent eltudnak-e érni bárhol is stb.
2022. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/589 anonim ***** válasza:
100%
Max emailt tudnak küldeni de ha ott is tiltod őket akkor sehol se tudnak elérni
2022. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/589 jumpjur22 ***** válasza:
100%

Hát én nekem két accom volt, mindegyikről kapom a fenyegetéseket.

Az egyiket letudtam törölni, másikat befizettem és nem létezett azonnal a fiók.

Nem kell velük törődni, én is tiltattam a kártyám azonnal és követelték a pénzt, 4 hónapig és most vettem észre hogy már fenyegetőztek is.

Nem válaszolnak, fenyegetőznek a 0 szolgálatásukkal ahol egyik fiók sem igazi. És mindig kevesebb pénzt kérnek vagy többet, 2 emailt használnak, tologatják a dátumokat előrébb.

2022. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/589 anonim ***** válasza:
100%

Előbb írtam a Supportnak megint mert hónapok óta nem válaszolnak hogy töröljék a fiókomat és az összes adatomat mert vissza éltek az adataimmal amiért feljelenthetném őket. beszélni fogok majd egy ügyvéddel hogy ha továbbra is zaklatni fognak.


vagy mit kéne tennem?


kártyámat tiltattam tavaly, fiókom törlés alatt áll.

Levelekre meg basznak válaszolni..


azt sem tudom hogy hol kell írni a nemzetközi fogyasztóvédelemnek.

ha legalább ezt tudná valaki, vagy belinkelni azt megköszönném.

2022. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/589 anonim ***** válasza:
100%
Így van ,kamu az egész
2022. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/589 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, semmit sem tudok ellenük tenni? lemondó nyilatkozatot holtalálom?
2022. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/589 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy semmire se válaszolnak,faxot se fogadják
2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!