Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/589 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Állandóan ezt írják, hogy ha kifizeted lezárják az egészet

Tegyük fel kifizeted és ugyanúgy küldik ezt a süket dumát ugyanilyen hülye szöveggel

Nevetségesek

2022. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/589 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nevetségesek, hisz városokból kamu profilokkal írogatnak üzenetben helytelenül, magyar URL de német vezetőség és németül meg angolul keresnek, de van egy magyar névtelen ügyvéd aki vissza él az adott iroda nevével viszont 2 tulaja van az oldalnak, az egyik tulaja vezette anno a be2 oldalt, aminél lebuktak és milliárdos bírságot kaptak.

Nem is értem hogy miért nem tudták lecsukatni.

nem csodálom hogy ilyen jól megy annak az országnak.

2022. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/589 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy szabadlábon vannak.Dehát nagyon gyengék a törvények.Magyarország hiába büntette meg őket, ha ők egy másik országban èlnek, behajtani a büntit nem igen lehet..
2022. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/589 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Kit milyen régen zaklatnak? Mikor unják meg? Van tapasztalat hogy a ĺeveleken túl meddig jutnak?

2022. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/589 anonim ***** válasza:
100%
Leveleken túl semmedig mert hamis az egész oldal ,és így lebuknának ha bíróságra mennek a dolog
2022. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/589 anonim ***** válasza:
100%

Le kell tiltani az email címűket és a jelenteni kell csalás és adathalászat miatt. Az után meg a Spam mappába fog jönni a levél.


Jogi útra nem fognak lépni, mindent megmutattam egy rendőrnek. Ahhoz hogy bíróság legyen belőle, ott kell lennie a be2 volt tulajának is aki most vezeti ezt a kamu oldalt és persze lebuknának hogy csalnak!


Nem kell fizetni nekik semmit, amíg nem küldenek hivatalos papírt “pecséttel” mivel egy hivatalos bejelentett cég nem email formájában próbál behajtani másoktól 3 nyelven ami nem megy nekik. Hanem egy hivatalos és bejelentet cég, hivatalos úton felszólítást küld és nem 3 hónap után ha nem tudnak 3 havit lelopni a kártyádról.

Másrészt jogszabályilag IP-vel sem mérhettek volna be senkit. (Német forumok szerint is)


Mellesleg magyarul vezetik a https//oldalukat de, német az egész banda.


De azt az irodát kéne bemérni valahogy mert biztos egy magyar csinálja ha azok ennyire tudnak magyarul.


Már azon is töprengtem hogy be2 társa egy magyar aki szopatja a magyarokat kamu ügyvédként.



Kit mióta zaklatnak a régiek közül ?

2022. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/589 jános..... válasza:
100%

Sziasztok,

Én is kaptam ugyan ilyen levelet em@ilben. Szerencse hogy új Bank kártyám lett februártól. Érdekes, hogy semmire nem válaszolnak és semmire nem reagál a support náluk. Többször kérdeztem,hogy segítsenek törölni felmondani a szolgáltatást de semmi csak a német be hajtó követeléses email. És hogy tartozásom van XD

Az hagyján hogy nem is engedi kifizetni,profilom nincs is.. Amilyen emailra kaptam a követelést azon a néven nem is létezik felhasználó fiók. És nem értem hogy ha töröltem a fiókom miért nem kaptam semmilyen tájékoztatást arról,hogy bármit is kellene tennem az elő fizetéssel ha törlöm a fiókom. Vagy,hogy később ezt rám terhelik stb. Kaptam határódőt hogy 05.05 ig fizessem ki. Előzményben rámentem hogy befizetem a 1999 ft ot. És kiírta,hogy 10150 ft al tartozom. Kifizettem de ugyan úgy tartozom. Na mindegy én elengedtem részemről a dolgot. Soha többé nem megyek egy ilyen oldalra se. Esetleg valaki tud valami új információt ezzel kapcsolatban?:) Mellesleg ha ebből lesz valami akkor érdemes lenne tömeges feljelentést tenni. Adathalászat és csalás miatt. (Én benne vagyok) üdv

2022. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/589 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszaolvasol itt pár oldalt, akkor fogod látni hogy mindenkivel ezt csinálják. Még ha ki is fizeted akkor is ugyanúgy küldik. Én töröltem a profilom kifizettem mindent, írásban le is mondtam és ugyanúgy jönnek az emailek. Amiket én már nem látok mert szűrőt kapcsoltam be hogy törölje ki ha írnak :D

Nyugi ne foglalkozz velük nem lesz semmi

Csalók. Ha rákeresel erre az Auer mittudoménmire a külföldi oldalakon is írják hogy csalás az egész és senki ne dőljön be nekik

Mivel amúgy sem válaszolnak én már párszor elküldtem őket az anyjukba de arra sem sértődtek meg :D

2022. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/589 anonim ***** válasza:
100%
Én sose fizettem nekik, ha csak nem nézzük amit levontak a számlámról..Én visszaírtam nekik mdilbdn, hogy fel lettek jelentve,a rendőrség majd keresni fogja őket, tehát be lehet fejezni a fenyegetőzést, mert már tőlem egy vasat kapnak...na azóta csend van, már nem zargatnak..
2022. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/589 Khylen ***** válasza:
100%
Na igen(!), a kulcsszó a feljelentés, és egyből leakadnak... 🙂
2022. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!