Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/952 anonim ***** válasza:
72%

Konkretan ennek a qrvanak a postjait akarta levetetni ez a nyomorult.

Aztán utána már pénzt is követelt hogy a ddos-t leállítsa 😂

2022. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/952 anonim ***** válasza:
67%

73

Ja tuti majd ad egy ekkora celzast. Szerintem sima felrevezetes volt.

Vagy szerinted a csavo 1988ban is szuletett?

Naiv

2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/952 anonim ***** válasza:
68%

Jah.

Biztos véletlen pont annak a qrvanak a postjait akarta leszedetni.

Teljesen véletlenszerűen kiválasztva.

Te kis naiv 😂

2022. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/952 anonim ***** válasza:
66%
Hat kajakra sokkal eletszerubbnek tartom h valaszt vkit random. Nezd meg a valaszait, ennel okosabbnak tunik
2022. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/952 anonim ***** válasza:
72%

Jah.

Okosabbnak 😂

2022. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/952 anonim ***** válasza:
34%
Napiszar fanok figyelmébe! Volt egy fiatal lány aki az USA-ban élt. Vallásos konzervatív szülők nevelték, jól tanult, jó iskola stb. 16 évesen invitálta egy barátnője egy házibuliba. Ott a srácok bedrogozták megerőszakolták erről felvételek is készültek amelyeket kiraktak hasonló oldalakra mint ez a napiszar. Az lett a vége, hogy a lány összetört és öngyilkos lett. (Más kérdés ,hogy a hatóságok ott sem tettek szinte semmit ). Ez csak egy eset. Kirakták amikor ha jól emlékszem Szabó Zsófi kisbabája megszületett akkori roma párjától. Na az amit alá kommenteltek az már a legalja. Ha az én hozzátartozómat van engem ért volna ilyen sérelem az biztos, hogy az életemet tettem volna rá , hogy az összes ilyen legalja napiszaros gerinctelen szemetet megkeressek még ha egy vagyonba került volna is. Az oldal üzemeltetők, posztolók, és az alá kommentelők nem emberek a szememben. Mentségük, hogy olyan sötétek mint az éjszaka. A Föld szemete a legalja. Sunyi, gerinctelen ,névtelen gyűlölködő véglények de előbb vagy utóbb megkapják amit megérdemelnek.
2022. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/952 anonim ***** válasza:
49%
Ez a psyho is ugyan olyan nyomorék mint a napiszaros brigád. Ha igazi hős lenne egyszerűen csöndben lekapcsolta volna őket levelek meg btc-s majomkodás nélkül (már ez is full szánalom hogy btcben kért pénzt) és láthatatlan hősként élné az életét.
2022. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/952 Psycho1988 ***** válasza:
32%

#76:

Biztosan voltak itthon is olyan esetek, ahol közvetve, vagy közvetlenül ez az oldal volt egy-egy esemény kiváltó oka. Csak nem lett medializálva...


#77:

Úgy látom, a reggeli hideg kakaó szindróma nálad is fellépett. A szánalmat tessék a másik oldalon keresni. Én végig vállaltam minden lépésemet, levelemet. Sőt, kommunikálok veletek itt is, és, ha kéritek, megindoklom lépéseimet.


További kellemes napot,

Psycho

2022. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/952 anonim ***** válasza:
63%

(kávézom de ne zavarjon) nem kell megindokolnod semmit. cselekedni kellett volna korábban és felhajtás meg nyálverés nélkül. mit kell ezen kommunikálni meg indokolgatni? lekapcsoltad őket és mindenki éli tovább az életét. te csinálsz belőle felhajtást meg próbálsz szánalmat kelteni, én ezt a szót le se írtam a kommentemben. Arra persze semmi reakciód hogy btc-be kértél tőlük pénzt azért hogy békén hagyd őket :D jó nagy hős vagy mondhatom! mintha kb batman azt mondaná jokernak ha fizetsz akkor nem csesztetlek, de amúgy tudom hogy egy rohadék gyilkos vagy.


persze, kellemes napot..

2022. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/952 Psycho1988 ***** válasza:
37%

Ajánlom figyelmedbe #32-es válaszomat, ott reagáltam az általad felvetett pontra is többek között. Arról, hogy ideböfögsz valamit anélkül, hogy az előzményeket elolvasnád sajnos én nem tehetek.


Üdv,

Psycho

2022. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!