Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/952 anonim ***** válasza:
91%
Én izgatottan várom, mi lesz ennek az egésznek a végkifejlete!! :D
2022. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/952 anonim ***** válasza:
34%
remélhetőleg az a minimum hogy pápá az oldalnak, a legszebb meg az lenne ha a hírekben hallanánk vissza, hogy az oldal üzemeltetői ellen csoportos feljelentés indul.
2022. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/952 anonim ***** válasza:
82%

Millió feljelentést tettek már, nem lehet őket megfogni. A szolgáltató nem adja ki a rendőrségnek az adatokat, innentől pedig zsákutca: az ismeretlen tettes ismeretlen marad, a nyomozást lezárják.

Majd ha elfogy a pénze a terheléses támadónak, az oldalt elhagyják a botok és megy tovább.

2022. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/952 anonim ***** válasza:
92%
Csakhogy most megvan az esélye, hogy nem sima terheléses támadás ment ellene, és ha valaki volt oylan ügyes, hogy jobban bele tud nyúlni az oldalba, akkor akár olyan adatokhoz is hozzáférhet amiket eddig hivatalosan nem adtak ki a hatóságoknak, így viszont....
2022. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/952 Psycho1988 ***** válasza:
41%

#49 és a többiek, akik az anyagi helyzetem miatt aggódnak:

Attól, hogy a helyreállitási alap pénzei késnek, nekem még nincsenek anyagi gondjaim.

Anyagi okok miatt biztosan nem állok le a tevékenységemmel, ezt garantálom. :)


Nyilván örülnél, ha megosztanék egy folyamatábrát, de nem fogom helyettetek felfedni a lyukakat. Találjátok meg, csináljatok vele valamit, aztán majd keresek egy másikat. ;)


Az előttem szólónak pedig csak ennyit üzenek:

Van még néhány dolog a tarsolyomban, amit eddig nem fedtem fel. De megfelelő helyen, és időben megteszem.


Egy kis vicces dolog a végére, idézet "bozolaci" utolsó, nekem küldött e-mailjéből:

"Mivel mi tisztán állunk minden hatóság elé, hisz két nyilvános linket osztottunk meg az oldalon, büntető feljelentést teszünk nem ellened (ismeretlen tettes ellen), hanem nevesítjük és a XY (trágár kifejezés eltávolitva - a szerk.) nevezzük meg benne tettestársként és felbujtóként zsarolás bűntettében. Amiket a leveleid bizonyítanak. Ha már voltál annyira okos, hogy direktben bevontad őt is. A magyar hatóság majd bűncselekményre hivatkozva kikéri az adataidat az e-mail szolgáltatótól."


Azért mennyire szánalmas, hogy pont egy napiszar.com fenyeget feljelentéssel? :)

2022. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/952 anonim ***** válasza:
39%
és hol marad a csaj linkje ? :D ha jó, akkor befizetek egy körre!
2022. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/952 anonim ***** válasza:
40%
"bozolaci" levele nagyon jó. :) Most visszanyalt a fagyi. Még ők fenyegetőznek. Remélem nemsokára kattan a bilincs a napiszart üzemeltető embernek nem nevezhető biomassszákon.
2022. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/952 anonim ***** válasza:
44%

#57 nem ismered bozólacit


#55 itt menősködsz meg hekkerkedsz ahelyett hogy az ingyen reklámot megköszönted volna nekik te görény

2022. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/952 Psycho1988 ***** válasza:
57%
Nem fogom nekik megköszönni a személyiségi jogok 10 éve tartó sárbatiprását. De köszi a tippet, te intelligencia ásza! :)
2022. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/952 anonim válasza:
70%
Valaki leírná, hogy mi a "BŰN" abban, hogy kirakom ide Gipsz Jakabné Insta és Rosszleányka profilját?
2022. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!