Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/952 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak a hivatalos részét nézzük: Az, hogy oda feltöltötte magáról az nem jelenti azt, hogy bárki megoszthatja, se napiszaron se más egyéb nyilvános oldalon...
2022. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/952 anonim válasza:
65%

63.


NYILVÁNOS profilokat, amiket NYILVÁNOS oldalra rak ki valaki, azok megoszthatóak! Ez jogi tény.

2022. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/952 Psycho1988 ***** válasza:
65%

64-es:

Nyilvános, névtelen profilokat linkelnek be, együtt privát profilokkal, sokszor privát tel. számmal és cimmel.

Ezáltal adatpárositást csinálnak, ami adatkezelésnek minősül. Ehhez kell(ene) valamilyen beleegyezés az adat tulajdonosától. Igy, ebben a formában ez tiltott, jogszerütlen adatkezelés.

NMHH :)

2022. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/952 anonim ***** válasza:
91%
#62: A gond az, hogy ezen különálló adatokat - a valós nevet, az Instagram- és a "Rosszleányka"-profilokat - "aljas indokból vagy célból", "nagy nyilvánosság előtt", "a becsület csorbítására alkalmas" módon kötik össze - ez a BTK szerint rágalmazás (nem hiába rejtőznek a topik témájául szolgáló oldal üzemeltetői, tudják, hogy a tilosban járnak).
2022. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/952 anonim ***** válasza:
92%

Na szóval akkor meglestem pl a rosszlanyokat. Magyarul egyedül, egyetlen dolog amit szabad, hogy egy linket megjeleníteni, de ha külön egy képet kimásolsz és megjeleníted, máris szabályba ütközik.


Fontos figyelmeztetés személyes adatokról


Felhívjuk a honlapunk látógatóinak és felhasználóinak a figyelmét arra, hogy


1. a honlapunkon található fényképek, telefonszámok személyes adatnak minősülnek. Mind a hirdetők képeit, mind a telefonszámukat tilos máshol felhasználni. A személyes adatok védelmében csak az oldal URL címével szabad hivatkozni felhasználókra.


2. a személyes adatok (ideértve a fényképeket is) letöltése, tárolása, nyilvánosságra hozatala sérti az érintett személy adatvédelmi és személyiségi jogait az EU 2016/679 rendelete alapján, mely jogsértés miatt kártérítési, közigazgatási bírságra vonatkozó és büntetőjogi felelősség is terheli a jogsértő személyt,


3. aki a jogellenesen letöltött és felhasznált adatok (fényképek) eltávolításáért pénzt kér, úgy haszonszerzési célzattal valósítja meg a személyes adattal való visszaélés bűncselekményét, így a Büntető Törvénykönyv 219. § alapján akár 2 évig terjedő szabadságvesztésre is ítélhető.

2022. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/952 anonim ***** válasza:
73%
Volt akinek még a gyerekét is kirakták "kinyomozva" a teljes profilt. Gusztustalan volt amit azon az oldalon műveletek. A pasik akik meg beküldték az ex barinő képeit teljes elérhetőséggel az már a legalja. Mint ahogy az az egész oldal volt.
2022. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/952 anonim ***** válasza:
33%
50 még jó, hogy megy az értő olvasás régebben igen, volt, utóbbi időkben nem.
2022. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/952 anonim ***** válasza:
38%

te zsoltika, te nagyon összevissza beszélsz és mivel frusztráltan idióta vagy ezért lövöldözöl mindenhova, nyilvén kevés sikerrel te tudjuk ki vagy :D

Azt pedig nehezen hiszem, hogy akkora nagy összegekkel rendelkeznél, folyamatosan erősödő dollár és euró árfolyamok mellett. plusz némi zombigépállományról is illene beszámolni, a gazdáiknak főleg.

a bűnözés meg nem legitimálja a másik bűnözést, még ha a gyakori világában szeretitek is ezt hinni.

De ez mellékes.


Ami viszont fontos kérdés, miközben önsztárolod magad:

hol voltál, amikor exek beküldött meztelen képeit rakták ki?

hol voltál, amikor telefonokból kilopott képeket raktak ki?

hol voltál, amikor ismerkedések során megszerzett meztelen képeket raktak ki?

hol voltál, amikor ismerkedések során megszerzett adatlapokat, elérhetőségeket, és/vagy a beszélgetések képernyőfotóját rakták ki?

hol voltál, amikor sértett lúzerek fb adatlapokat raktak ki, amiért lepattintotta őket egy nő?


nem, önjelölt hős lovag, családi prostiért fellépve adod az erkölcs bajnokát.


mert azt velem (és semmilyen józan gondolkodásúval) nem tudod elhitetni, hogy hirtelen most láttad meg ezt az oldalt.


csak eddig nagy ívben szartál rá, hogy mi történik másokkal, akik szerencsétlenek most tapsikolnak neked.

tipikus magyar.

2022. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/952 Psycho1988 ***** válasza:
37%

Kedves birsagbajnok :)

Frusztrált azthiszem csak te vagy... :) Nekem nincs miért, az én weboldalaim müködnek.. :D


Hát, hiszed, vagy sem most találtam erre az oldalra rá. Nem volt igényem az életem során az ilyen jellegü contentre.


De akkor visszakérdezek:

Hol voltak azok, a hozzám hasonló eszközökkel rendelkező informatikusok eddig?

Hol voltak az állami szervek a sok száz feljelentéskor? Miért nem tettek semmit?

Az, hogy a tulajdonosok nem felkutathatók az nem válasz. Ha a kaszinókat le tudják tiltani, ez is megoldható (lenne).

És végül: hol voltál te? Mennyi embernek segitettél?


Rendben. Vállalom. Elnézést, hogy eddig nem volt tudomásom róla, és nem tettem semmit. De jobb később, mint soha. Más még ennyit sem tett. Viszont mostmár itt vagyok, és nem szabadultok tőlem. Ott leszek mindig a sarokban, bárhova is költöztök. :)


Azt meg, hogy mit hiszel el, vagy mit sem, engem, de még a lőtéri kutyát sem érdekli.


Te tipikus magyar. :)



Maradok tisztelettel,

Psycho

2022. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/952 anonim ***** válasza:
81%
72, honnan tudod hogy jár ehhez a kvához? :D Az hogy feltételezed az nem jelent semmit.. de ha tudsz bővebbet, akkor írd le nyugodtan. :D
2022. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!