Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/952 anonim ***** válasza:
23%
csináltam igen-nem jóslást googleba beírtam hogy végleg meg fog-e szünni a napiszar és azt adta ki hogy nem.
2022. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/952 Psycho1988 ***** válasza:
40%

Sziasztok!

Hú, de sok válasz érkezett. Engedjétek meg, hogy néhány sorban, mondatban reagáljak egy-egy válaszra.

#13-as az USDT-s követelésről:

"Amennyiben figyelemmel követted az eseményeket láthattad, hogy első 4-5 levelemben semmi mást nem kértem az oldaltól, csak hogy szedjék le azokat a posztokat, ahol személyiségi jogokat sértenek.

Miután ezen leveleimet kiposztolták, nekem pedig nem válaszoltak, emeltem a téten. Ez egyesek szemében elítélendő lehet, én azonban úgy gondolom, hogy ez egy nyomatékosítás volt részemről. Természetesen most is nyitott vagyok a megegyezésre. Nem érdekel a pénz."


#16-os:

"Ne aggódj, nem fognak megtalálni. A 100 ezres fejpénz pedig vicc kategória. Egyébként, büntetőjogi szempontból már ez a felhívásuk is érdekes lehet... :)"


#20-as:

Lsd. 16-osnak adott válaszomat.


#22-es:

"Pont az ilyen beteg emberek miatt létezhet(ett) ez az oldal, mint amilyen te is vagy."


#24-es:

"Teljesen igazad van. A legtöbb hirdetésük pedig egyenesen a rosszlányok.hu-ról volt, ahonnan a legtöbb tartalmat posztolták. Erkölcsi szempontból ez is felvethet kérdéseket, nemde? :)"


#26-os:

"Lassan csapolt Pilsnert szeretem. :)"


#27-es:

"Részben igazad van. Bár bombabiztos DDOS védelem nem létezik. A DDOS önmagában nem egy pontos meghatározás, nagyon sok konfiguráció van mögötte. Vagyok annyira elszánt ezügyben, hogy megtalálom a rendszer gyengepontjait, bárhová is költöznek.. :)"


#30:

"A válaszod elejére nem reagálok, ott majd beszéljenek a tények. A második részre viszont igen, ahol ezt írod: "a támadás a netszolgáltató elleni bűncselekmény (hiszen a rendszerét terheli) ami ellen ők is védekezni fognak valamilyen módon, hogy elhárítsák."


Namármost:

Nem netszolgáltató, szerverszolgáltató, de igazad van, egy legális platform esetében. Ilyen esetben viszont a szolgáltatónak nem csak jogai, de kötelezettségei vannak. Például a jogsértő tartalmak törlése a jogtulajdonosok kérésére. Ezt pedig folyamatosan elmulasztották. Évek óta még csak nem is válaszoltak ilyen megkeresésekre. Akkor miről is beszélünk?"


#31-es:

"Remélem a napi horoszkóp sem maradt ki. Az majd megmondja a tuti, ne aggódj. :D"


Üdv,

Psycho

2022. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/952 anonim ***** válasza:
32%

13


Komoly ingyen hirdetés lett volna pedig a csajnak :D

2022. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/952 anonim ***** válasza:
36%
Már éppen ideje volt, hogy eltűnjön az a szar bár én is annak örültem volna ha a TEK kopogtatott volna az oldalt üzemeltető férgeknél.
2022. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/952 anonim ***** válasza:
78%

szegény ártatlan prostik, hogy tönkrement az életük :D


Na meg az önjelölt hős, mint a gyakorin igaz dolgok többsége :D

2022. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/952 Psycho1988 ***** válasza:
28%

#35:

Hideg volt a reggeli kakaó?

2022. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/952 anonim ***** válasza:
43%
A napiszar.com -ot üzemeltető gerinctelen férgek érdemelték volna ,hogy nyilvánosan kirakják az elérhetőségeiket. Ja ők bezzeg nem vállalták az arcukat. Gyalázkodásból állt az egész fos oldaluk szerencsére egyre kisebb nézettséggel. Lejáratás, gyűlöletkeltés, gyalázkodás. Ez volt az "érték" amelyet a neten képviseltek. A kommentekből meg lehetett látni a hívek szellemi színvonalát. Nagy pacsi annak aki ezt a szart elérhetetlenné tette!
2022. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/952 anonim ***** válasza:
23%
az imgbb-s oldalon is írtam e-amailt az admin felé.. én nem ismerem azt a lányt , szóval nincs személyes érintettségem az ügyben de a bicska kinyílik a zsebemben az ilyen csicskák miatt.
2022. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/952 Psycho1988 ***** válasza:
22%

#41-es:

Nekem is. De egyszer minden pohár betelik... Most kell fellépni ezek ellen, minden téren.

Ez már csak a kétsegbeesésük viszont.. :)

2022. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/952 anonim ***** válasza:
20%
Én nem tudom hogy most ez tényleg igaz vagy sem mármint h psycho volt az ügyes, de ha tényleg akkor egy hatalmas gratula, ha fizetnek sem kell ezeknek visszaadni az oldalt, sőt inkább amit elhet kdieríteni róluk aztán átadni az infot a rendőrségnek. :)
2022. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!