Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/952 anonim ***** válasza:
67%

zsoltika én értem, hogy vergődsz, de még túl okos se vagy, gyakorin a selejtek tobzódóhelyén reklámozod magad.


miközben, ha eszed lenne, tolnál titkos interjút, blogon reklámoznád, megkerested volna a kirakott nőket, hogy nézzétek együtt, ahogy te a nagymester majd jól intézkedsz és lett volna rengeteg ingyensunci, nem kellene prostikhoz járnod/prosti ismerőst védeni ingyennumera reményében. ezt még akkor is megjátszhattad volna, ha közöd sincs semmihez, csak most 5 perc hírnévért túrázol.


persze tudom, pont így csináltál, stb, stb, stb, blablabla :D

2022. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/952 anonim ***** válasza:
40%
bírságbajnok, nem hiszem hogy ez most speciel bármilyen numera miatt történik. azt a pénzt amit ddosra költött az illető , költhette volna prostizásra , jó sok menet kifért volna belőle. egyszerűen itt csak arról van szó hogy valakinek elege lett az ilyen férgekből.
2022. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/952 Psycho1988 ***** válasza:
38%

#43-as:

Nagyon jól tudjuk, ki vagy. Felesleges az erőlködésed.

Egyébként nagyon nem vagy tisztában a joggal, sajnos. Attól, hogy valami közzé van téva valahol, de te azt személyhez kapcsolod, tiltott jogszerűtlen adatkezelést követsz el. Esetleg linkeljem az erről értekező NMHH tanulmányt?


#44-es:

Én annyira jóindulatú vagyok, hogy még mindig belemegyek egy olyan alkuba, ami lehetőséget biztosítana az eddigi és a későbbi áldozatnak a nem kívánt tartalmak töröltetésére... Mint korábban is irtam, nem a pénz motivál.

2022. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/952 anonim ***** válasza:
71%
48: amúgy az egész oldalt törölniük kéne ha igazságosan akarnál eljárni, nem csak egy-két prostit akit ismersz:/ hiszen az egész oldal "olyan".
2022. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/952 Psycho1988 ***** válasza:
73%

#49-es:

Az egész oldal elérhetetlen, csaxólok.

2022. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/952 anonim ***** válasza:
81%
tudom . de amúgy ez ha tőled függ akkor bármeddig így marad ?:)
2022. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/952 Psycho1988 ***** válasza:
65%
Ha tőlem függ, akkor igen :)
2022. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/952 anonim ***** válasza:
36%

így ismeretlenül is imádlak!!!!!!! <3


26/n

Szilvi

2022. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/952 anonim ***** válasza:
33%

aztán mit tudsz te szerencsétlen? na böffentsd a közös tudásod a prostijaiddal :D


zsoltika az eljárást linkeljed/folyamatábrázd, ha olyan mester vagy, megy az névtelenül is/kitakarva. amikor elfogy a pénzecskéd, akkor más is tudja folytatni.


továbbra is nehezen hihető, hogy önzetlenül, akár csődbe is vered magad random prostikért. lölő meg nem lehetsz, az azt se tudja kimondani, hogy fa.

miért nem csinálsz pénzt belőle? nem mintha sokat kapnál, de pár napig tovább bírnád.


amúgy a kommentelőkhöz: itt sokan valószínűleg jó régen nézhették az oldalt, amikor tavaly év végén+idén tavasszal benéztem, alig volt olyan tartalom, amihez lett volna bármi hozzászólás, szóval már az ottani törzsgárda is nagy eséllyel megunta.

2022. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/952 anonim ***** válasza:
24%
49: minden tartalomhoz volt hozzászólás bőven, és garantált ha oda valaki felkerül, azt ország-világ látni fogja. Régebben én is felkerültem (nem, a szó szoros értelmében nem vagyok prosti, senki sem ér hozzám). Működött az az oldal bőven.
2022. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!