Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FB-n letiltottak ha a következ...

FB-n letiltottak ha a következőt tapasztalom?

Figyelt kérdés
Még tavaly írtam valakinek ismerkedési szándékból és minden jól alakult, de olyat mondtam amit nem kellett volna és neheztelt rám a csajszi. Írtam utána még, de azóta se válaszolt. Viszont mindig elolvassa amit írok. Most idén írtam neki újból és kint volt a kitöltetlen pipa, majd nem sokkal a szürkén kitöltött pipa és végül az arcképe, hogy látta. A profilja elérhető számomra, üzenni is tudok neki, el is olvassa..... vagy nem? Elképzelhető, hogy úgy tilts le valakit, hogy csak az üzeneteit ne lásd? És abban az esetben is megjelenik az arcképe, hogy látta?

2022. jún. 29. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Nem tiltott le. Ha biztosra akarsz menni, próbáld meg lecserélni az emojit. Ha sikerül, tuti nem tiltott le
2022. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem...
2022. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tiltott le, csak szimplán hidegen hagyod, ezért elolvassa ha írsz és kitöli
2022. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha valakinek írsz és mindig ott van, hogy látta, akkor biztos és 100% hogy nem tiltott ő le téged sehol sem.

2 fajta tiltás van:

Csak üzenetben, azaz írhatsz neki, de nem fog nála kézbesülni az üzeneted, hanem mindig üres fehér kitöltetlen pipát fogsz te csak látni és nála pedig olyan lesz, mintha ő nem is kapna tőled üzenetet.

És a fő tiltás, amely a legsúlyosabb, hogy tövestül letiltja az egész profilodat, melynek következtében nem találod meg sehol a profilját, még a Facebook keresőben sem, hanem olyan lesz a számodra, mintha nem is lenne neki regisztrált profilja.

De ha mindig tudsz neki írni és ő mindig látja, amit üzensz neki, akkor hótziher, hogy ő téged egyáltalán nem tiltott le sehol sem.

2022. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!