Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
 61/106 Alex Fly ***** válasza:
21%
@58: "Pont erről van szó, ne legyünk már ilyen értetlenek. Hogy nonszensz hogy a példában szereplő 600cm3-es motor megfelel a szabályozásnak :)" -tehát rossz a példád. Akkor erről ennyit...
aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 A kérdező kommentje:

"tehát rossz a példád. Akkor erről ennyit..."


Dehát te írtad hogy "amennyiben az a 600cm3-es motorkerékpár megfelel az UCI összes, a kerékpárokra vonatkozó előírásának és te is teljesíted az induláshoz szükséges feltételeket a szabályoknak akkor az is jó"


Ez esetben a rossz példa a "jó" példa. Arról nem tehetek hogy képtelen vagy az absztrakt gondolkozásra. Ha 600cm3 motorral lehet indulni a bicikli versenyen akkor ott a szabályok nem megfelelőek erről szólt a példa. Azt kritizáltam hogy ezt engedik (vagyis a szabályozást) majd te leírod hogy "dehát megengedte a szabály" holott eleve kizáró oknak kellene lennie hogy egy biológiailag férfi indulhasson nők között, ha ezt engedik akkor joggal gondolja az ember hogy ott valakinek elmentek otthonról. Érted mi a dilemma? Nem kötelező velem egyetérteni természetesen de ennyire ne beszéljünk el egymás mellett.

aug. 3. 16:50
 63/106 anonim válasza:
51%

Ha már buta vagy, legalább ne reklámozd. Ő nem transz, nem átoperált és nem férfi, nem vághatták le a p....csét mert soha nem volt neki. Azt se tudod miről beszélsz csak köpködsz.

Kicsit utánanézhetnél mit jelent az ő állapota, hogy interszexuális. Mert láthatóan fingod sincs. Azért írkálsz marhaságokat.

aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 Alex Fly ***** válasza:
35%

@62: nem kell mellébeszélni: ha te a 600-as motorral indulsz a Touron, azzal a verseny több tucat szabályát szegnéd meg, ami egyértelműen kizárást jelent. Ellenben az algír leány semmilyen szabályt nem szegett meg, esze ágában nincs csalni és teljes mértékben megfelel az előírásoknak. Semmi értelmes és elfogadható ok nincs arra, hogy csak úgy diszkrimináljuk -az nem az, hogy egy korábbi VB-n az orosz kézben levő szövetség kizárta az orosz kislány legyőzése miatt; miközben egyetlen bizonyítékot nem tudnak prezentálni arra, hogy ez bármilyen szempontból jogos lenne, erre csak az ellentmondó nyilatkozataikat ismételgetik...

A dilemma az, hogy egyáltalán hogyan lehetséges az, hogy az orosz propaganda által terjesztett, hamis állításokkal megtűzdelt hazugságok miatt nemcsak a boxoló hölgy, hanem az egész olimpiai szervezőbizottság, NOB, szakági szövetségek, stb. tisztességét és hozzáértését ennyien megkérdőjelezik?

aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
63%

Egyelőre az se biztos hogy interszexuális. Lehet, hogy rendes nő, aki izmosabb felépítésű mint a társai.

[link]

"a 2022-es vb-n ezüstérmes lett, a 2023-as vb-ről menet közben zárták ki, mert állítólag férfi kromoszómái vannak. Ezt a hivatalos orvosi állásfoglalást senki sem látta, csak a Nemzetközi Ökölvívó Szövetség (IBA) orosz elnöke hivatkozott rá"

Egész életében és versenykarrierjében egyetlen egyszer zárták ki, viszont azt nem tudni miért, mert az elvégzett tesztek eredményei nem ismertek. Mivel sehol máshol nem volt vele probléma, én már abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán van vele bármi probléma és nem csak az oroszok rágtak be rá valamiért.

aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 A kérdező kommentje:

"nem kell mellébeszélni: ha te a 600-as motorral indulsz a Touron, azzal a verseny több tucat szabályát szegnéd meg, ami egyértelműen kizárást jelent."


:D Saját magadnak mondasz ellent. Amikor példának felhoztam akkor azt mondtad amennyiben a feltételeknek megfelel nincsen vele semmi gond. Most meg arra hivatkozol hogy egy csomó szabályt szegne meg vele. Döntsd már el hogy téged csak a leírt szabályok érdekelnek és semmit nem vagy hajlandó megkérdőjelezni vagy az én példának felhozott motoros kontra biciklik verseny esetében már te is igazságtalannak tartanád szabályok ide vagy oda. Mert most egy ilyen szuperpozicióban vagy :)


"Ellenben az algír leány semmilyen szabályt nem szegett meg, esze ágában nincs csalni és teljes mértékben megfelel az előírásoknak."


Ha figyelmesen elolvastad volna, én egyetlen esetben sem konkrétan őt hibáztattam teljesen természetes hogy ő ott indul ahol tud és engedik. Ha így nézed hogy "megfelel az előírásoknak" nincs itt semmi látnivaló akkor én ezt befejezettnek tekintem mert teljesen más irányból közelítjük meg a dolgot és ezeknek az egyeneseknek láthatóan nincsen metszés pontja.


" Semmi értelmes és elfogadható ok nincs arra, hogy csak úgy diszkrimináljuk -az nem az, hogy egy korábbi VB-n az orosz kézben levő szövetség kizárta az orosz kislány legyőzése miatt; miközben egyetlen bizonyítékot nem tudnak prezentálni arra, hogy ez bármilyen szempontból jogos lenne, erre csak az ellentmondó nyilatkozataikat ismételgetik..."


Mik is azok az ellentmondó nyilatkozatok? Szerintem meg xy kromoszómai vannak ami miatt biológiailag férfi. A mostani rendszerben meg ahogyan a linkelt videóban is mondjak nincsen gender teszt azaz ő úgy indul "szabályosan" azon a versenyen hogy ami a személyazonosító okmányaiban van olyan neműnek tekintik.


"Ezt a hivatalos orvosi állásfoglalást senki sem látta, csak a Nemzetközi Ökölvívó Szövetség (IBA) orosz elnöke hivatkozott rá"


Még jó hogy nem látta senki, de ettől függetlenül semmi ok kétségbe vonni hogy ne így lenne. Én sem szeretem az oroszokat de egy ideológia miatt nem fogom kétségbe vonni azt az állítást hogy xy kromoszomákkal rendelkezik a fickó.

aug. 3. 18:45
 67/106 anonim ***** válasza:
42%

"Én sem szeretem az oroszokat de egy ideológia miatt nem fogom kétségbe vonni azt az állítást hogy xy kromoszomákkal rendelkezik a fickó."

Ha nem haragszol, én azért szeretek a tények talaján maradni a mai világban.

#65 voltam

aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 A kérdező kommentje:

"Egész életében és versenykarrierjében egyetlen egyszer zárták ki, viszont azt nem tudni miért, mert az elvégzett tesztek eredményei nem ismertek. "


Ismertek a tesztek eredményei de mivel szenzitív adatokról van szó természetes hogy a konkrét laborvizsgálat bescannelt másolatát nem fogják közszemlére tenni. Ettől még nincs ok azt feltételezni hogy korábban igazságtalanul zárták volna ki az adott versenyből ahogy arra sincsen bizonyíték hogy bárki is hazudott volna vele kapcsolatban. Arra viszont van bizonyíték hogy az olimpián nem csinálnak gender tesztet azaz csakis az okmányaiban szereplő adatok alapján sorolják be nőnek vagy férfinek szemben azzal a versennyel ahol viszont kizárták a laboreredményei miatt.


Sajnálom Lucát, én előre megmondtam hogy természetesen esélye sincsen nyerni ellene, mert ott sem kéne lennie ennek az embernek a nők között.

aug. 3. 22:47
 69/106 Alex Fly ***** válasza:
10%
@65: a kizárásához szerinted nem elég indok az, hogy legyőzte az addig veretlen orosz ellenfelét (aki ugye alapból nem is indulhatott volna orosz színekben, de az IBO nem foglalkozik ilyen apróságokkal)? Közvetlenül ezután szólította fel Kremlev a szervezőbizottságot,hogy zárják ki...
aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 A kérdező kommentje:

"65: a kizárásához szerinted nem elég indok az, hogy legyőzte az addig veretlen orosz ellenfelét (aki ugye alapból nem is indulhatott volna orosz színekben, de az IBO nem foglalkozik ilyen apróságokkal)? Közvetlenül ezután szólította fel Kremlev a szervezőbizottságot,hogy zárják ki..."


Hát hogyha az egy nem elhanayagolható apróság hogy ki milyen színekben indulhat vagy sem a politikai hisztéria miatt ahhoz nem tudok mit hozzáfűzni.

Azt hogy pont akkor szólították fel amikor győzött az a te összeesküvés elméleted. Én sem szeretem az oroszokat, de nincs ok azt feltételezni hogy az a teszt ahol kimutatták az xy kromoszomáit az nem történt meg. Ilyent maga Imane Khelif sem állít hogy hazugság lenne.

aug. 4. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!