Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
44%

A kérdező sok kormánypropagandát nézett és olvasott, ezért sajnos elhülyült.

És még ahhoz is hülye, hogy a saját kormánya álláspontjával szembesüljön. A puunci az Puunci, a fütyi meg fütyi. A kormányunk igy gondolja. És most, amikor egy sportolója (adja az isten) el lesz piiicsázva :)))) (köszönöm istenem), akkor megy a rinya :)))

Nehéz lehet büdös fidezsparasztnak lenni.

aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
36%
Köszönjétek Viktornak meg Szijjártónak, ennyi a magyar érdekképviselet. Láthatóan a kézi meccseken is ellenünk fújnak.... Vajon miért? Mert de facto Oroszország vagyunk már....
aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
45%

Bezzeg amikor egy magyar versenyen Katát győzte le, mindenki kussolt... Ennyit a magyar szövetségről.

[link]

"Pribojszki Kata remek bokszot bemutatva győzte le román ellenfelét a legjobb nyolc között, az elődöntőben a magasabb algériai Imane Khelif ellen nehéz taktikai kihívásokkal szembesült. A soproni versenyző próbálta lopni a távolságot, de az afrikai olimpiai kvalifikációs tornán aranyérmes algériai akarata érvényesült, így bronzérmet szerzett a Bocskai emlékversenyen."

aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
24%
Az olasz nőn pl. nagyobb izomtömeg is volt, mint ezen a transzon. Az arab fél fejjel magasabb, de a testsúlyuk megegyezett, tehát nincs itt semmilyen csontozat és izomtömegbeli előnye.
aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegy, hogy kik verik egymást. A boksz nem sport. Ennyi erővel az utcai késelés és a nemi erőszak is lehetne sport.
aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 A kérdező kommentje:

"Mert a magyar kormány gyáva és kiteszi ennek szegény Lucát. Nem kellett volna kiküldeni, jobb a béke."


Istenem....mintha ennek köze lenne a fideszhez, vagy mintha én fideszes lennék....egyeseknek már tényleg az agyára ment ez a banda.

aug. 2. 18:14
 17/106 A kérdező kommentje:

"A kérdésből egyértelmű a gyűlölködési szándék, ezért fel se tételezem, hogy a kérdező kíváncsi lenne a másik oldal álláspontjára."


Az hogy te ezen az értelmi színvonalon vagy és skatujázod be előre hogy "nem vagyok rá kíváncsi" ez csakis téged minősét. És arra enged következtetni hogy


A: Nincsenek valódi érveid és inkabb csak személyeskedésre futja


B: Ja, nem tudom mit írjak ide szerintem nimcsen B de kíváncsi várom hogy az "A" nem igaz akkor mit tudsz felhozni.

aug. 2. 18:18
 18/106 anonim ***** válasza:
34%
Ki küldte ki szegény Lucát erre az Olimpiára? Naugye!
aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 A kérdező kommentje:

"A kérdező sok kormánypropagandát nézett és olvasott, ezért sajnos elhülyült.


És még ahhoz is hülye, hogy a saját kormánya álláspontjával szembesüljön. A puunci az Puunci, a fütyi meg fütyi. A kormányunk igy gondolja. És most, amikor egy sportolója (adja az isten) el lesz piiicsázva :)))) (köszönöm istenem), akkor megy a rinya :)))


Nehéz lehet büdös fidezsparasztnak lenni."



Hogy a rákba jön neked ide a fidesz te bohóc 🤣


Egyébként magyarázza már el valaki mert tényleg érdekek. Miért van hogy egyik kérdésnél fideszeseznek engem, de egy másiknál libsiznek, a harmadiknál náci vagyok, a negyediknél meg lmbtq propgandista. Nem lehet hogy akkor valamit mégis jól csinálok? 😅 Hogy lehet ez?

Most viccen kívül, valaki értelmesebb elmagyarázhatná ennek a jelenségnek az okát mert ide én már kevés vagyok úgy érzem hogy ezt megértsem...

aug. 2. 18:22
 20/106 A kérdező kommentje:

"Ki küldte ki szegény Lucát erre az Olimpiára? Naugye!"


Nem "kiküldik" hanem ő egy profi sportoló akinek úgymond ez a "munkája". Elismerésért+pénzért+ az adott sport szeretetéért csinálja. Nyilván mivel magyar állampolgár ezért a saját nemzetét képviseli az adott versenyen. De a kritika az az adott verseny szabályaira, szabályrendszerére vonatkozik amihez vajmi kevés köze van a magyar államnak mivel nem ők fújják ott a passzát szelet.


Szóval ez a "minek kuldték oda" elég demagóg.


Nem mellesleg én nem tudtam hogy nőnek született és genetikai betegsége van. A különböző hírportálokon (külföldin is) transz nőnek nevezték ami ugye tudjuk hogy mindent jelent csak azt nem hogy nő lenne.


A kérdést pedig ennek ismeretében sportszerű értelmezni.

aug. 2. 18:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!