Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
54%

A kérdezőt nem érdeklik a tények, ha érdekelne, akkor nem keverné bele a tarnszokat egy ügybe amibez közük nincs.


Csak sipákolni akart egy jót a gonosz lmbtq miatt, de nem jött össze.


Elég szánalmas, de ez van.

aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 A kérdező kommentje:

"kérdezőt nem érdeklik a tények, ha érdekelne, akkor nem keverné bele a tarnszokat egy ügybe amibez közük nincs."


Miért kommentelsz ha olvasni sem vagy képes? Nem én hoztam a szóba a transzokat hanem a kedves válaszoló pl de nem kizárólagosan a 42es kommentjében:


"Mert személy szerint úgy gondolom, hogy te intoleráns vagy a transzneműekkel szemben, és bármi, amit mondanék a transzneműek érdekében, az rólad lepattanna. "


53:


"Te a transzneműek egyetlen problémájára nem tudsz megoldást, de azonnal tudsz megoldást arra, hogy a jelen helyzetben mi legyen a teendő, és ez a megoldás ki is merül abban, hogy zárják ki a transznemű versenyzőt."


"Csak sipákolni akart egy jót a gonosz lmbtq miatt, de nem jött össze."


Én nem sűllyedek le a szintedre, ezt kommentálni sem tudom (mondjuk akkor miért teszem:) Ha neked ebből az egészből az jött le hogy kizárólag a rosszindulattól vezérelten az lmbtq emberek ellen vagyok akkor úgysem tudlak meggyőzni az ellenközéjéről. Nem éred meg a fáradtságot amit azzal töltök hogy igyekszem higgadtan válaszolni az egyébként teljesen nyilvánvaló kötekedésedre és gúnyolódásodra. :)


"

Elég szánalmas, de ez van."


Már magam is így gondolom hogy ez részemről szánalmas. :(

aug. 6. 17:16
 103/106 A kérdező kommentje:

"Már rég megértettem a kérdést, és továbbra se feladatom a te múltadból tapasztalatot hoznom, mert a szóhasználatod és a mentalitásod nyilvánvalóvá teszi, hogy kirekesztő vagy."


Hát jó:) Rendben

aug. 6. 17:17
 104/106 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a magyar sportot járatja le, nem kicsit, nagyon.
aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:

"Miért kommentelsz ha olvasni sem vagy képes"


Ott van a kérdésedben te agyhalott: "Mièrt emgedik hogy a TRANSZ nō boxolò".


Azt se tudod mit hazudozz. Na jò, majd màs szòrakoztat.


Csà

aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 A kérdező kommentje:

"Ott van a kérdésedben te agyhalott: "Mièrt emgedik hogy a TRANSZ nō boxolò"."


Én nem hazudozom, te vagy az aki hazudozik.. Valóban ott van a kérdésben hogy transz nő, de már a 20-as kommentemben túlvagyunk ezen:


"Nem mellesleg én nem tudtam hogy nőnek született és genetikai betegsége van. A különböző hírportálokon (külföldin is) transz nőnek nevezték ami ugye tudjuk hogy mindent jelent csak azt nem hogy nő lenne.



A kérdést pedig ennek ismeretében sportszerű értelmezni."


Tehát a tovabbiakban azért volt róluk szó mert a kedves másik valaszoló a felelősség kapcsan maga hozta fel őket.(42,53)


De igazad van én vagyok az agyhalott :D


"Azt se tudod mit hazudozz. Na jò, majd màs szòrakoztat."


Szerintem más ha akarna sem tudna ennyire jól szórakoztatni mint te, szóval én azt mondom hogy maradj!

aug. 6. 19:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!