Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
57%

"Az hogy te ezen az értelmi színvonalon vagy és skatujázod be előre hogy "nem vagyok rá kíváncsi" ez csakis téged minősét."


Azért kérlek ne tegyél úgy, mintha nem lenne okom ezt feltételezni. A "levágták a pöcsét", meg hasonló kijelentéseid a nyomát nem mutatják, hogy te bármennyire is elfogadó lennél az illetővel, pláne annak transzneműségével.

aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
83%

Szóval ez a "minek kuldték oda" elég demagóg.


Szerintem az a demagóg, hogy erre az Olimpiára, lassan több megy a KESMA-ra, mint a sportolókra. Közben, meg a magyar eredmények, a béke feneke alatt vannak.

aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 A kérdező kommentje:

"Azért kérlek ne tegyél úgy, mintha nem lenne okom ezt feltételezni. A "levágták a pöcsét", meg hasonló kijelentéseid a nyomát nem mutatják, hogy te bármennyire is elfogadó lennél az illetővel, pláne annak transzneműségével."



Ha az a bajod akkor én valóban nem vagyok PC. Dehát levágták nekik.. lehet csúrni csavarni hogy hát ez "nem váltó műtét" ami egy kamu. Szóval a lényegen nem változtat. Én ezt így gondolom. Ugyanakkor elfogadónak azért tartom magam mert eszem ágaba nem lenne direkt bántani vagy gúnyolni egy konkrét ilyen személyt akivel szembetalálkozom. Hiszen betegsége van amiről nem tehet.

Tudod különbség van a "kedves emberek" meg a "jó emberek" között (és isten ments hogy én jó embernek tartsam magam) de úgy gondolom az elfogadásnak és a józan észnek nem kellene kizárnia egymást, de sokunkban mégis ez inkább átmegy egy ilyen felszínes álszent bájolgó mimóza érzékenységú jóemkedésbe. Szerintem ezt nem így kéne.

aug. 2. 18:48
 24/106 A kérdező kommentje:

"Szerintem az a demagóg, hogy erre az Olimpiára, lassan több megy a KESMA-ra, mint a sportolókra. Közben, meg a magyar eredmények, a béke feneke alatt vannak."


Ennek semmi köze ahhoz a fogalomhoz amit mondtam.


Azzal hogy a profi sportra túl sokat költenek és lenne jobb helye is annak a pénznek minden értelmes ember így gondolja ebbe nyitott ajtókat döngetsz.

aug. 2. 18:51
 25/106 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a kèrdező szomorù hogy àtraktàk sport kategòriàba a kèrdèst politikàbòl. :D
aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
53%

#23


Nem, az a bajom, hogy sértő vagy másokkal szemben. Ezt már óvodában is felróják a gyerekeknek, de ti felnőttkorotokra odáig jutottatok, hogy aki ezt felrója, az csakis valami elvakult PC hívő lehet.

aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 A kérdező kommentje:

"hogy aki ezt felrója, az csakis valami elvakult PC hívő lehet."


Nem "csakis" de aki azon ugrál hogy leírtam hogy "levágták a pcsét" arra tényleg nem tudok jobb szót. De egyébként én magamra vonatkozóan jelentettem ki hogy nem vagyok PC.


Ennél még sokkal durvábbakat is szoktam mondani.

aug. 2. 19:22
 28/106 A kérdező kommentje:

"Szerintem a kèrdező szomorù hogy àtraktàk sport kategòriàba a kèrdèst politikàbòl. :D"


:DD


Ha nem írod amúgy észre sem veszem....


Egyébként abszolút leszarom.

aug. 2. 19:25
 29/106 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, láthatóan nem a sport és nem a sporteredmény érdekel, hanem szimpla politikai provokáció, vélt, vagy valós szexualitással kapcsolatban. Szerintem ez még a sport kategóriában is rossz. Nem érdekli a kérdezőt a sport, feltételezem, egy darab női boxmeccset sem látott még életében, ha, nem lenne most balhé, azt sem tudná, ki az a Hámori Luca.
aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 A kérdező kommentje:

"de ti felnőttkorotokra odáig jutottatok, hogy aki ezt felrója, az csakis valami elvakult PC hívő lehet."


Még annyit hozzátennék hogy ez vica versa idegesítő. Pl a másik agyhalott amikor fideszesezik. Mert egy önálló gondolata nincsen. Nem tetszik neki amit írok akkor Fidesz puff.. másik kérdésnél nem tetszik neki amit írok "libsi".... Tényleg az emberek többsége anmyire mérhetetlenul buta és primitív hogy ilyen kasztokban gondolkoznak, de egy önálló gondolatuk vagy ervük nincsen.

aug. 2. 19:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!