Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:

"Kérdező, láthatóan nem a sport és nem a sporteredmény érdekel, hanem szimpla politikai provokáció, vélt, vagy valós szexualitással kapcsolatban. Szerintem ez még a sport kategóriában is rossz. Nem érdekli a kérdezőt a sport, feltételezem, egy darab női boxmeccset sem látott még életében, ha, nem lenne most balhé, azt sem tudná, ki az a Hámori Luca."



Cinizmus level 99 :D


Nézd ezzel se nem vitatkozni nem tudok és nem is látnám sok ertelmét. Te eleve kizárod hogy szerintem tényleg nem kellene férfiaknak versenyeznie nők ellen. Nyilván ugyan azt a szokásoa cinikus választ adod mint amit megszoktál. Nekem ez inkább nevetségesnek hat mintsem hogy megsérts vele. :)

aug. 2. 19:32
 32/106 anonim ***** válasza:
45%
A demagóg kimaradt :(
aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 A kérdező kommentje:

De amúgy mi az hogy "nem a sporteredmény érdekel?"


Miért kellene hogy erdkeljen?

Én magam sportolok de való igaz nem nezek női boxot meg úgy álltalánosságban semmilyen sportot inkább csinálom.


De azért mert nem fogyasztom és nem nézem a kozben megjelenő reklámokat még nem tarthatom elfogadhatatlannak hogy férfiakat indítanak nők ellen?


Nem szeretem az ékszereket sem meg a gyémántot drágaköveket. De ettől még elítélem amikor gyerekmunkával termelik ki és/vagy vér tapad hozzá. De a te értelmezési tartományodban nem kellene hogy érdekeljen hiszen szarok az ékszerekre.

aug. 2. 19:36
 34/106 anonim ***** válasza:
64%
Az az, hogy a KESMA-t láthatóan nem a sport érdekli, nem érdeklik a magyar eredmények, a politikai sértettség az, ami miatt, most össztűzt zúditottak Franciaország és az Olimpia szervezősége ellen. Nem az eredménytelen magyar sportolók érdekelnek, hanem, hogy minnél jobban lehessen a szervezőket ekézni az 0rbáni sértettség végett.
aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 A kérdező kommentje:

"Nem az eredménytelen magyar sportolók érdekelnek, hanem, hogy minnél jobban lehessen a szervezőket ekézni az 0rbáni sértettség végett."


Én ezt értem, hogy nekik ez az érdekük, persze hogy politikai hasznot kovácsolnak belőle aljas módon nyilván....


De most komolyan. Nem kell hozzá fideszesnek lenni vagy kesmásnak hogy valaki elítélően beszéljen az olimpia megnyitójáról.


Ti tényleg csak ennél tudtok leragadni? Ennél összetettebb gondolkozásra tényleg képtelenek vagytok minthogy fidesz?

Én nem vagyok fideszes és a Tiszára fogok szavazni. De amit ott leműveltek az sem normális...hát nem igaz hogy csak egy fideszes vagy egy bármilyen párthoz tartozó embernek fordul ki ettől a gyomra..

aug. 2. 19:44
 36/106 anonim ***** válasza:
20%

#30


Èn pont hogy egyik oldalon se állok, és amennyiben képesek kulturáltan és kompromisszumokra törekedve megfogalmazni, akkor azok álláspontját is megértem, akik szerint igazságtalan előnyről indul az említett versenyző.


Ugyanígy, az elvakult woke lobbisták mellett se fogok csak azért kiállni, mert végtelenül egyszerű kijelentésekkel mindenkit lefasiztáznak, akik az említett versenyző adottságait összefüggésbe hozza a sportszerűséggel.

aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 A kérdező kommentje:

"Èn pont hogy egyik oldalon se állok, és amennyiben képesek kulturáltan és kompromisszumokra törekedve megfogalmazni, akkor azok álláspontját is megértem, akik szerint igazságtalan előnyről indul az említett versenyző.



Ugyanígy, az elvakult woke lobbisták mellett se fogok csak azért kiállni, mert végtelenül egyszerű kijelentésekkel mindenkit lefasiztáznak, akik az említett versenyző adottságait összefüggésbe hozza a sportszerűséggel."


Na végre egy értelmes komment!


Tényleg nem veszekedni akarok senkivel, csak számomra érthetetlen hogy ha valaki nem tud válaszolni akkor miért annyiban áll meg a tudomány hogy a másik személyét kritizálja az érdemi vita helyett, vagy valamilyen általa gyűlölt csoportba vagy politikai tömbbe sorolja bele. De az a gond ezzel amit írsz hogy "kompromisszumokra törekedve, kulturáltam" hogy ez már erősen nézőpont kérdése hogy kinek mi tartozik ebbe bele. Itt van például ez a "nem átalakító műtét" abban hogy mi a kompromisszum nem lesz egyetértés mert az egyik ember szerint ez egyszerűen egy bődületes baromség, egy csonkolás egy borzasztó krízis amiben ezek az emberek vannak hogy nem tudják milyen neműek és ilyen eszközökhöz folyamadnak. Néhány főleg idős ember egyszerűen annyira sajnálja őket hogy zokogásba tör ki amiért ezt műveli magával. És én sem értem ezt meg, emiatt egyszerűen nem tudok és nem akarok erről virágnyelven beszélni mert az nem tükrözné megfelelően az álláspontomat a témáról. Másnak meg ez a "megoldás" és kb annyira hülyének nézi a másikat mintha legalábbis valaki azt bizonygatná hogy a cukorbetegnek nincsen szüksége az inzulinra...és ugyanúgy nem fog szépen fogalmazni mert akkora baromságnak tartja ami a fülén bemegy.

aug. 2. 20:21
 38/106 anonim ***** válasza:
70%
Azért valahol röhej, hogy vannak emberek, akik naponta többször is eltángálják az asszonyt otthon, aztán ebben az ügyben még habzó szájjal tiltakoznak...
aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
66%
Nem transznemű a nő, egy egyedi genetikai betegsége van. Amin persze lehet vitatkozni, de a transz része a kérdésnek értelmetlen.
aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:

"Azért valahol röhej, hogy vannak emberek, akik naponta többször is eltángálják az asszonyt otthon, aztán ebben az ügyben még habzó szájjal tiltakoznak..."


Mindig az beszél "habzó szájjal" akivel nem értek egyet. :D


Na jó de ott az nem sport célú hanem nevelő jellegű....


UI: Komolyan válaszolva: Hát persze, de most kb azt mondtad hogy "létezik kettős mérce, létezik ájtatosság, létezik hazugság" ez egy abszurdum. De önmagában az hogy ezek létező jelenségek még nem jelenti azt hogy akivel beszélsz az elkövette valaha is ezeket a jellemtelenségeket a témával kapcsolatban.


Ezeket az embereket leszámítva szerinted miért nem korrekt ez ellen tiltakozni? Te nem érzed igazságtalannak és nem érzed azt hogy ez maximálisan szemben megy a nők jogaival? (mielőtt még megkapnám a cimkét, nem én nem verem az asszonyt bmeg és soha nem emeltem kezet nőre)

aug. 2. 20:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!