Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért engedik hogy a transz...

Miért engedik hogy a transz nő boxoló kiálljon Hámori Luca ellen?

Figyelt kérdés
Szarrá fogja verni. És nem azért mert Luca ne lenne jó. Hanem mert egy ferfi b@sszus...attól hogy levágták a pcsét meg szépen ki van epillálva a mellkasa még olyan előnyökkel indul a csontozata és izomzata miatt ami aránytalan előnyhöz juttatja. Egyáltalán nem akkora különbség van mintha mondjuk két nő közül az egyik jobban felkészült és többet edzett a másikhoz képest. Ez olyan mintha a kis 50 es segédmotorkerékpárom hasonlítanánk az ezerkettes bmw GS-hez. Az nem gyanús egyébként hogy ezek a férfiak amikor még szintén férfiakkal versenyeztek akkor l●fasz eredményt nem érnek el közöttük, de hogy hogyisnem a nők között mindjárt szarra verik a nő mezőnyt. De persze "nincs itt semmi látnivaló"
aug. 2. 16:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 A kérdező kommentje:

"Szóval nem is tagadod az állításaimat, hisz csak erre a visszakérdezésre futotta. Bocs, de nem fogok abba a játékba belemenni, hogy neked csak mindent tagadnod kell, és a hülyék szerencséje szabály alapján megerőltetés nélkül igazad lesz."


Hát tartja a mondás hogy amilyen az input olyan az output. Itt az egyetlen aki játszmázik az te vagy cimbora.

Azt mondtad csak akkor tudok megnyilvánulni a transzneműekről ha kirekeszthetem vagy támadom őket. Jön a kérdés hogy mi volt az összehasonlítási alap? Ja hogy olyan nincsen....és én vagyok a hülye mert visszakérdezek.. 🤡


Azért azt ne magyarázzuk már meg hogy a hóember örül a napsütésnek.

aug. 6. 08:39
 92/106 A kérdező kommentje:
Nincs mit tagadni az állításaidon mert magad sem tudod mit állítasz és mire alapozod hanem a levegőbe beszélsz. Azon kívül hogy egyértelműen átjön mennyire nem vagyok neked szimpi sok infót nem adsz. Szerintem gyakoroljad ezt még.
aug. 6. 08:42
 93/106 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére, nekem megy ez.

Szal' bár elvesztett egy meccset a magyar boxolólány, mégis úgy kezeljük, mintha bronzérmet nyert volna, de közben meg a boxolósrác, aki nyer meccset, hát, őt meg úgy néz ki, hogy mi, de legalább a magyar boxszövetség vesztette el, mert teljes joggal sértődött meg azon, hogy ő nem kap jutalmat.

aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:

Még a MOB elnöke sem osztja a te véleményed:

[link]

aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezeket nekem címezted e mert ez nem derül ki de magában a kérdésben a kialakult vitában sem arról van szó hogy ki milyen bronzot aranyat stb kapott. Szerintem ez már tényleg csak a PR-ról szól semmi másról. Engem az sem érdekelne ha Luca kapna díjat, de az sem ha nem kapna. Maga az egész küzdelmi egy értelmetlen normál körülmények között értékelhetetlen sportnak nem nevezhető valami volt.
aug. 6. 09:32
 96/106 anonim ***** válasza:
100%
Igen neked cimeztem. Nem értem, hogy miért jó az országnak az, hogy egy sportoló életét teljesen kicsinálják, teljesen megalázzák, miközben egy saját sportolónkat, eredménytelenül és értéketelnül emelünk a halhatatlanjaink közé, csakazért, mert "politikailag szerencséje" volt.
aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 A kérdező kommentje:

"eredménytelenül és értéketelnül emelünk a halhatatlanjaink közé, csakazért, mert "politikailag szerencséje" volt."



De miért nekem? :D Én nem emeltem fel sehová. Tehát nem igaz hogy "Nem osztja az én véleményem" mivel azzal kaocsolatban nem is volt veleményem.

aug. 6. 13:27
 98/106 anonim ***** válasza:
100%

"Jön a kérdés hogy mi volt az összehasonlítási alap?"


Szóval az anonimitás mögé bújsz. Elég gyáva alak vagy.

aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 A kérdező kommentje:

"Szóval az anonimitás mögé bújsz. Elég gyáva alak vagy."


:DD Szóval akkor rájöttél hogy itt anonim módon lehet kérdést feltenni. Szépen haladunk;) A kérdés az volt honnan tudod hogy minden esetben "kirekesztem" a transzokat ha nincsen összehasonlítási alapod? (Mivel ugye én szerinted gyáván bújkálok az anonimitás mögé)


Nincs annyi logikai kézséged hogy észrevedd a baromságok amiket beszélsz egymást ütik?

aug. 6. 14:55
 100/106 anonim ***** válasza:

"A kérdés az volt honnan tudod hogy minden esetben "kirekesztem" a transzokat ha nincsen összehasonlítási alapod?"


Már rég megértettem a kérdést, és továbbra se feladatom a te múltadból tapasztalatot hoznom, mert a szóhasználatod és a mentalitásod nyilvánvalóvá teszi, hogy kirekesztő vagy.

aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!