Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegetarianizmus testépítésnél?

Vegetarianizmus testépítésnél?

Figyelt kérdés

Szóval, lett egy új bnőm, aki eléggé odavan az egész "jajj mentsük meg az állatokat, jajj globális felmelegedés, jajj világbéke blabla"ért.


Szerintetek ha teljesen feladom miatta a hús bevitelét, és helyette iszom a fehérjeport fehérjeforrásnak, az megfelelő lenne-e?

mert amúgy nagyon szeretem a bnőmet és nem akarom elveszíteni, de a testépítésről se akarok lemondani, és úgy érzem a kettő együtt nem biztos hogy menni fog, vagy csak nagyon nehezen...


Elég jó fizikumot szedtem már össze és nem akarom elveszteni egy hippi hülyeség miatt, viszont hallottam hogy vannak testépítők akik vegetáriánusok?? mint pl. Jim Morris és mégse nem ment össze(mondjuk nyilván volt ott sztero rendesen)...

Igazából csak ezért kérdezem, hogy meglehet-e valósítani.

de ha nagyon rosszra fordul a helyzet, megmondom a bnőmnek hogy ez nem fog menni, és visszaállok a rendes kerékvágásba...

Szerintetek?



2016. jan. 22. 22:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30

Te meg nyugodtan folytasd a vadon elo allatfajok kipusztitasaert felelos eletmododat amihez nap mint nap tobb ezer hektar erdot kell termofoldde tenni, hogy telen is ehess paradicsomot.

2016. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#27: Hol itt a bökkenő? Igen, nem születnének meg, ha nem kellenének. S az teljesen remek lenne. Hiszen nem szenvedhet az, aki nincs is :) Legjobb.
2016. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 *Glissade* ***** válasza:
2016. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!