Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegetarianizmus testépítésnél?

Vegetarianizmus testépítésnél?

Figyelt kérdés

Szóval, lett egy új bnőm, aki eléggé odavan az egész "jajj mentsük meg az állatokat, jajj globális felmelegedés, jajj világbéke blabla"ért.


Szerintetek ha teljesen feladom miatta a hús bevitelét, és helyette iszom a fehérjeport fehérjeforrásnak, az megfelelő lenne-e?

mert amúgy nagyon szeretem a bnőmet és nem akarom elveszíteni, de a testépítésről se akarok lemondani, és úgy érzem a kettő együtt nem biztos hogy menni fog, vagy csak nagyon nehezen...


Elég jó fizikumot szedtem már össze és nem akarom elveszteni egy hippi hülyeség miatt, viszont hallottam hogy vannak testépítők akik vegetáriánusok?? mint pl. Jim Morris és mégse nem ment össze(mondjuk nyilván volt ott sztero rendesen)...

Igazából csak ezért kérdezem, hogy meglehet-e valósítani.

de ha nagyon rosszra fordul a helyzet, megmondom a bnőmnek hogy ez nem fog menni, és visszaállok a rendes kerékvágásba...

Szerintetek?



2016. jan. 22. 22:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanék le erről egy csaj miatt sem. :)

De Te tudod.

2016. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
össze fogsz zuhanni, csak egy fehérjeturmixtól nagyon kicsi izommegtartás várható
2016. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 *Glissade* ***** válasza:
Jó, de a halról, tojásról ne mondj le.
2016. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nezd a forditott oldalrol: o siman elvarna toled, hogy az o nezeteit kepviseld ? szerintem ha szeret ( ne), akkor ilyenre csak nem is gondolna. legyen jo fej egyedul, de toled ne varja el ugyanezt. foleg, ha szereted is a hus izet.
2016. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 *Glissade* ***** válasza:

Én is valamilyen szinten a hippi világérzést követem, inkább növényi alapanyagokból főzök, mert nagyon finom az India, vega konyha.

Húst szinte egyáltalán nem főzök, viszont halat igen. Ellenben ha más főz és megkínál hússal: megeszem. :)

Mivel nem csak én főzök, így heti 2-3 is eszek egy héten húst.

Az oké, hogy ő nem főz húst, de attól még te csinálhatsz magadnak.

2016. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet vega eletmoddal is testepito valaki, gyakorlatban meg nem tudom, de ez a kerdes igazabol nem errol szol, hanem arrol hogy


"Szerintetek ha teljesen feladom miatta a hús bevitelét"


Akkor szerintem szimplan hulye vagy. Oke hogy a csajod azt hiszi hogy ha vega akkor az barmit is jelent, de ez az o vilagnezete, nem a tied. Ha rad akarja kenyszeriteni az ovet, akkor jobb ha mar most lelepsz.

2016. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Csak mondta, hogy próbáljam ki... nem mondta hogy otthagyna ezért, csak felajánlotta, hogy úgyse veszteném el azt amit eddig elértem, mert mindenbe van fehérje akármilyen kevés is, és hogy napi szinten úgyis összegyűlne elég...


én szeretem a húst, és már az egész diétázás nekem megvan szokva, úgyhogy fura lenne ha hirtelen változtatnék.

de ettől függetlenül eszek rengeteg zöldséget is, úgyhogy nem csak húson élek. de azért a minimum napi 1.5g*kg fehérje adag megvan


Én nem hiszem hogy elegendő lesz a fehérje, de majd meglátjuk. Mert amúgy mondom szeretem a lányt, mindenbe ugyanaz a véleményünk, ugyanolyan zenét hallgatunk, ugyanolyan élményeket éltünk át... tehát nem tudom, nagyon passzolunk kivéve ezt a dolgot.


Egyébként köszönöm az eddigi kommentelőknek!

2016. jan. 22. 22:38
 8/33 *Glissade* ***** válasza:

Ehhez a hippi szemléletmódhoz a természet és az élővilág tisztelete MELLETT hozzá tartozik a mélységes tolerancia, az őszinteség, a mások dolgán való nem idegeskedés és az "élni és élni hagyni" szemlélet!

Másrészt pedig nem feltétlenül tartozik hozza a vegetarianizmus.

Nem mindenki vega, attól még, hogy tudatos gondolkodású!

2016. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Na most én mint abszolut húspárti azt mondon semmi gond egy nevet mondok csak: patrik babouiman. Nem hogy vega, vegán a csávó és rekor tartó erőemelő. 300kg fölött gugol. Hús nélkül is meg lehet oldani a táplálkozást, de jobb ha saját magad miatt döntesz így nem más emberért, még ha szereted is akkor is.
2016. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Cortez70 ***** válasza:
70%
Hús nélkül is lehetsz izmos, de nekem egy nő sem mondaná meg, hogy mit egyek vagy mit nem. Menne a levesbe egyből. Ne legyél papucs kérdező, azt a férfit nullába nézik onnan.
2016. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!