Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegetarianizmus testépítésnél?

Vegetarianizmus testépítésnél?

Figyelt kérdés

Szóval, lett egy új bnőm, aki eléggé odavan az egész "jajj mentsük meg az állatokat, jajj globális felmelegedés, jajj világbéke blabla"ért.


Szerintetek ha teljesen feladom miatta a hús bevitelét, és helyette iszom a fehérjeport fehérjeforrásnak, az megfelelő lenne-e?

mert amúgy nagyon szeretem a bnőmet és nem akarom elveszíteni, de a testépítésről se akarok lemondani, és úgy érzem a kettő együtt nem biztos hogy menni fog, vagy csak nagyon nehezen...


Elég jó fizikumot szedtem már össze és nem akarom elveszteni egy hippi hülyeség miatt, viszont hallottam hogy vannak testépítők akik vegetáriánusok?? mint pl. Jim Morris és mégse nem ment össze(mondjuk nyilván volt ott sztero rendesen)...

Igazából csak ezért kérdezem, hogy meglehet-e valósítani.

de ha nagyon rosszra fordul a helyzet, megmondom a bnőmnek hogy ez nem fog menni, és visszaállok a rendes kerékvágásba...

Szerintetek?



2016. jan. 22. 22:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

"mert mindenbe van fehérje akármilyen kevés is, és hogy napi szinten úgyis összegyűlne elég... "


Ez igy ebben a formaban qrvara nem igaz. Lehet vega testepito az ember, de akkor nagyon is oda kell figyelnie, hogy mit eszik, es hogyan kombinalja az aminosavakat. Mert feherje tenyleg sok mindenben van, csak eppen nem ugyanaz az aminosavprofiluk.


Amugy komplettalasnak hivjak azt a modszert amikor osszevalogatot a novenyi eredetu feherjeket, hogy meglegyen benne minden szukseges aminosav.

Nezz utana.

2016. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 *Glissade* ***** válasza:
16%
Ne hallgas Cortira!!!! Becsüld meg, hogy ennyire tudatos barátnőd van! Az ilyenek viszik tovább a világot!!!
2016. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 *Glissade* ***** válasza:
17%
A kérdező nem a barátnője miatt adná fel a húsevést, hanem mert ő is érzi ennek súlyát és látja következményeit...
2016. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Cortez70 ***** válasza:
75%

Ebből nem ez jön le:

"jajj mentsük meg az állatokat, jajj globális felmelegedés, jajj világbéke blabla"ért. "

2016. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Jólvan hát kipróbálom egy hétre, és meglátom hogy érzem magam... a fehérje komplettálásnak meg mindenképp utána nézek. Köszi a válaszokat!


10-es(Cortez): nem ő diktálja hogy mit egyek, nem is fogja... viszont ha a diétából gondok lesznek, akkor nehéz lesz őt elengednem... pedig akk muszáj lesz.


*Glissade*: sok mindenben értünk egyet, jól is néz ki, nemrég óta vagyunk együtt... okos lány ő, meg tudom hogy jót akar, de hát majd eldől hogy mi lesz ebből.

eddig evvel nem volt semmi gond. De majd idővel elválik ez is...

2016. jan. 22. 23:20
 16/33 Cortez70 ***** válasza:
67%
Oké. Sok sikert. Tényleg.
2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem kell bemutatni milyen ha van barátnője az embernek, az elején mindig megvan a rózsaszín felhő, de késöbb lehet akármilyen közös zene meg bármi, ha gondok vannak. :)
2016. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Le fogsz gyengülni a folyamatos vegetáriánus életmóddal és össze fogsz esni

Nem egészséges az ember számára a folyamatos vegán életmód

2016. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Sosem értem meg a vegákat, akik sajnálatból nem esznek állatot. Azért van. Ez a természet rendje, az erősebb megeszi a gyengébbet. Úgy hívják, hogy tápláléklánc.

Biztos túl lehet élni állati fehérje, vagy csak hús nélkül, de minek? Az az egyik alapvető tápláléka az embernek. Én biztos nem adnám fel a húst egy nő kedvéért. Én is elfogadnám őt vegának, ő fogadjon el engem húsevőnek. Nem kéne, hogy ez két ember közé álljon. Azért ez szerintem nem egy áthidalhatatlan probléma.

2016. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 *Glissade* ***** válasza:
18%

Itt nem arról van szó, hogy az erősebb megeszi a gyengébbet!

Az ember már nem része a természetnek, sem a táplálék láncnak...

2016. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!